Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

gecmis olsun canım minigine :-)

cevabimi aldım ben:-) hergün leslie yapıyor musun cok iyiymiş masallah nazar değmesin:-)
Evet canım bir haftadır hergün yapıyorum. Sabah namaza kalkınca uyumuyorum ben bidaha namazdan sonrada 45 dakka oğlum uyurken leslie yapıyorum çok rahat oluyo benim için kendimide çok rahat hissediyorum.
kızlar sadece 200 gram vermişim :KK43: bunada şükür hiç spor yapmıyorum ki...Yüzdesini de hesapladım ama doğrumu yaptım hatırlamıyorum tam kaptan bi kontrol edermisiniz :)
[1.TAKIM 387.ETAP
sosyestetik(59////%)
ApriL_2007(93.8///%)
judiee (51/////)izne ayrilmak istiyor
jasmine53(77.8/77.5/0.3/%0.38) :)
prensesss016(59.2////%)
ispanyol(77.7////%)
dagatesi(64.4/65.2/-0.8/-1,24/%)
mahzen77(85.1/83,7/1.4/%1,6)
loyalty88(57.9/57.7/0.2/%0,34)
afrodit26 (67.4/65.5/1.9/%2.81) yeni uye hedef kilosu 55
deadline(69.5////%) yeni uye hedef kilosu 59
canım boşver takma ben ilk hafta 1.8 kilo vermiştim ikinci hafta hiç veremedim 100 gr bile. O yüzden sen yine 300 gr vermişsin haftaya daha iyi olur inşallah

Evet canım bir haftadır hergün yapıyorum. Sabah namaza kalkınca uyumuyorum ben bidaha namazdan sonrada 45 dakka oğlum uyurken leslie yapıyorum çok rahat oluyo benim için kendimide çok rahat hissediyorum.
canım boşver takma ben ilk hafta 1.8 kilo vermiştim ikinci hafta hiç veremedim 100 gr bile. O yüzden sen yine 300 gr vermişsin haftaya daha iyi olur inşallah
inşallah canım teşekkür ederim :)

kızlaar bu arada eşim zumbaya izin vermedi bebek düşünüyoruz da :) orda hoplar zıplarsın belki hamile olduğunu bilmeden bişey olur falan diye çok pipirikli..Bende eve gelir gelmez alt komşuya indim..Dedim böyle böyle koşu bandı çalıştırcam köşe odada rahatsız olurmusunuz yok dedi :KK70: hemen yukarı çıktım termal eşofmanlarımı buldum yırtıkmış diktim:KK76:çıktım koşu bandıda pat sigortalar attı:KK12: neyse hallettim bi şekilde 30 dk yürüdüm..Ama çok şanssızım ya şimdi bide elektrikçi bulcam off..Ama olsun inşallah ayaklarım ağrımazda hergün yarım saat yürürüm evde kızlar çok sevindim ya :KK70:

kızlaar bu arada eşim zumbaya izin vermedi bebek düşünüyoruz da :) orda hoplar zıplarsın belki hamile olduğunu bilmeden bişey olur falan diye çok pipirikli..Bende eve gelir gelmez alt komşuya indim..Dedim böyle böyle koşu bandı çalıştırcam köşe odada rahatsız olurmusunuz yok dedi :KK70: hemen yukarı çıktım termal eşofmanlarımı buldum yırtıkmış diktim:KK76:çıktım koşu bandıda pat sigortalar attı:KK12: neyse hallettim bi şekilde 30 dk yürüdüm..Ama çok şanssızım ya şimdi bide elektrikçi bulcam off..Ama olsun inşallah ayaklarım ağrımazda hergün yarım saat yürürüm evde kızlar çok sevindim ya :KK70:
evet canım eşin haklı madem çocuk düşünüyosunuz ağır sporlar yapma. Yürüyüş en güzel spor bence. Ne şanslısınki koşu bandında var ben bi türlü alamadım.evimde çok müsait aslında ama sıra gelmez işte. Sen şimdi bebek istiyosunya tam hedefine ulaşırmışın pat hamile kalırmışsın. Benim öyle olmuştu bikeresinde gerçi ben hedefime tam ulaşamadan kalmıştım :KK70:

evet canım eşin haklı madem çocuk düşünüyosunuz ağır sporlar yapma. Yürüyüş en güzel spor bence. Ne şanslısınki koşu bandında var ben bi türlü alamadım.evimde çok müsait aslında ama sıra gelmez işte. Sen şimdi bebek istiyosunya tam hedefine ulaşırmışın pat hamile kalırmışsın. Benim öyle olmuştu bikeresinde gerçi ben hedefime tam ulaşamadan kalmıştım :KK70:
bende canım çok istiyodum bebek ama artık hayırlısı dedim bu arada da zayıflarım inşallah aceleye gerek yok allah sağlık versinde..Bu arada gittigidiyorda çok ucuza oluyo benimki kv nin ben elkoydum :KK70:

cok iyi ya bu çözümün hep böyle devam et:-)

kolay gelsin cnm cok iyi olmuş yurursun rahatça:-) sigortaciyi da rahatça bulursun inşallah sıkıntı yoktur:-)

Günaydın hepimizeeee.
minigimi asiya goturucemm agliycaz beraber..
tartimin pili zayif gosteriyir..bugun alayim yarin sabah tartilip yazarim olur muuu..saat ona kadar yazmis oluurum
tamam canım sorun degil :KK54:
anladım canım ben karatay yaptığını unutmuşum.

aynen canım yaa bende hep öyle teselli ediyorum kendimi. Oğlum ve eşim hep akşam çayın yanında bişeyler yiyiyolar içimden diyorumki bi hedefime ulaşayım bende yicem öyle durduruyorum kendimi alıyorum yeşil çayımı hedefimi düşünerek yudumluyorum. Ama intikamım feci olucak.

teşekkür ederim canım bende ilk defa 3 lt içebildim. Evdeyken daha rahat içiyorum. Ama dışarda bu kadar içemiyorum maledef heryerde wc ye giremiyorum çünkü.

İnşallah öyle olur canım dışardada problem olmaz
canım yok yaa yanlış yazdım galiba hani şu formun pirinç patlaklısı var ya ondan bi adet demek istemiştim

dürüm haricinde güzel olmuş canım.

menün güzel olmuş canım keşke mantıyı öğlen yiyip akşam bişey yemeseymişsin daha iyi eritirdin.
evet dürüm olmadı malesef :KK17:
umarım becerebilmişimdir kaptancım 800 gr vermişim benim için çok iyi bi rakam 58 ide görmüş oldum
olmuş canım ellerine saglık:KK9:
***1.TAKIM 387.ETAP***

sosyestetik(59////%)
ApriL_2007(93.8///%)
jasmine53(77.8////%)
prensesss016(59.2/58.4/0.8/%1.35
ispanyol(77.7////%)
dagatesi(64.4////%)
mahzen77(85.1///%)
loyalty88(57.9////%)
afrodit26(67.4////%) yeni uye hedef kilosu 55

1. Takım Ortalaması: % [/B]
teşekkürlerrr:KK9:
Bildirim yapıp hemen çıkıyorum kızlar, umarım herkes tartıda umduğunu bulmuştur.

***1.TAKIM 387.ETAP***

sosyestetik(59////%)
ApriL_2007(93.8///%)
jasmine53(77.8////%)
prensesss016(59.2////%)
ispanyol(77.7////%)
dagatesi(64.4////%)
loyalty88(57.9////%)
afrodit26(67.4////%) yeni uye hedef kilosu 55

1. Takım Ortalaması: %
teşekkürlerrr:KK9:
Dünkü menüm
Sabah
2 dilim kızarmış ekmek
Kk peynir
5 adet zeytin
Domates salatalık roka maydanoz
Limonlu yeşil çay

Ara
1 elma

Öğle
3 adet form limonlu bisküvi
Limonlu şekersiz çay
Bi avuç üzüm

Ara
Bi avuç balık kraker
1 mandalina
5-6 adet fıstık

Akşam
1 kase yoğurt çorbası
Zeytinyağlı kereviz
Yoğurtlu havuç salatası
Yoğurt

Ara
Limonlu yeşil çay
3 adet kuru üzüm

Su 2 lt
Spor
45 dakika leslie ile 3 mil
100 mekik
100 ip atlama
2 saat sahilde yürüyüş
menün güzel canım tebrikler:nazar:
***1.TAKIM 387.ETAP***

sosyestetik(59////%)
ApriL_2007(93.8///%)
jasmine53(77.8////%)
prensesss016(59.2////%)
ispanyol(77.7////%)
dagatesi(64.4////%)
loyalty88(57.9////%)

1. Takım Ortalaması: %

umarım doğru olmuştur:)
olmuş canım tşk:KK9:

umarım yaptım benden öncekileri de ekledim kolay olsun kaptana:-)
A afrodit26 nasıl verdin canım 1.9 kilolarimiz yakın ya sırrını paylasirmisin :-) gerçi menülerin falan cok iyi :-)
evet afrodit bilgilendir biziii:KK73:
dünkü menüm kızlar
sabah
1haşlama yumurta 1 dilim ekmek
azcık peynir
1çay kaşığı kadar tereyağ
1bardak çay

ara
1mandalina
1muz

öğlen 1tabak salçalı makarna

ara
yaklasık 10 adet fıstık
2bardak cay
1tane elma
2ltye yakın su içtim
3saat temizlik yaptım kokuşmuş evimde:)
20 mekik
o akşam yemegi yokk superr:KK52:
Mrb kızlar dünkü menüm
Sabah
1 simit ve labne peynir
Şekersiz çay

Öğlen
1 elma
1 mandalina
Bikaç ceviz

Ara
Çikolata 50 kalorili minik bişey

Akşam
Kepekli makarna yarım tabak
Yarım tabak taze fasulye
Yarım bardak ayran

Ara
1 bardak light süt
1 buçuk lt su
Spor yok
bitterin kalorisi daha az canım onu ye cok krize girersen :KK70:
***1.TAKIM 387.ETAP***
sosyestetik(59////%)
ApriL_2007(93.8///%)
jasmine53(77.8/77.5/0.3/%0.38) :)
prensesss016(59.2////%)
ispanyol(77.7////%)
dagatesi(64.4/65.2/-0.8/-1,24/%)
loyalty88(57.9////%)

kızlar yaklasık 5 gündür tuvalet problemi yasıyorum. muhtemelen o yüzden böyle kilo almış gibi oldum :KK43:( cok üzgünüm. bilgisayarım cöktüğü için, ve iki gündür de ofiste olmadıgım için bu aralar uzak kaldım. İnşallah haftaya telafi edecegim. Platese basladım.
form çayı iç canım iyi gelir:KK51:

Aynen öyle bebeğim dışarısı şuan fırtınalı yağmur , sevmem hiç :KK43:
bendeeee:63:
maşallah canım tebrik ediyorum:nazar:
hayırlı olsun canım yeni spor planın esine katılıyorum ben de :KK19:
canım sen de azimli bir annesin maşallah bebişi uyutup spor yapıyorsun çok takdir ettim helal olsun :KK9::KK9:
bende canım çok istiyodum bebek ama artık hayırlısı dedim bu arada da zayıflarım inşallah aceleye gerek yok allah sağlık versinde..Bu arada gittigidiyorda çok ucuza oluyo benimki kv nin ben elkoydum :KK70:
amin canım en önemlisi saglık kesinlikle:KK6:

1.TAKIM 387.ETAP

sosyestetik(59////%)
ApriL_2007(93.8/93.8/0/%0)
judiee (51/////)bildirimde bulunmadı izne ayrilmak istiyor
jasmine53(77.8/77.5/0.3/%0.38)
prensesss016(59.2//58.4/0.8/%1.35
ispanyol(77.7////%)
dagatesi(64.4/65.2/-0.8/%-1,24)
mahzen77(85.1/83,7/1.4/%1,64)
loyalty88(57.9/57.7/0.2/%0,34)
deadline(69.5/68.5/1/%1.43) yeni uye hedef kilosu 59

1.Takim Ortalamasi: %

canım yaa ondan önce öyle şeyler varki sırada teklif bile edemem eşime ama ben evde sporun çözümünü buldum leslie ile yürüyüş yapıyorum çok ter arttırıyo. Ayrıca ben Deniz kıyısında oturuyorum havalar el verdiği sürece sahile inip oğluşumla yürüyoruz. Hem o hava alıyo hemde ben hedefime yaklaşıyorum.

cok iyi ya bu çözümün hep böyle devam et:-)

kolay gelsin cnm cok iyi olmuş yurursun rahatça:-) sigortaciyi da rahatça bulursun inşallah sıkıntı yoktur:-)
Sağol canım inşallah
bendeeee:63:

maşallah canım tebrik ediyorum:nazar:

hayırlı olsun canım yeni spor planın esine katılıyorum ben de :KK19:

canım sen de azimli bir annesin maşallah bebişi uyutup spor yapıyorsun çok takdir ettim helal olsun :KK9::KK9:

amin canım en önemlisi saglık kesinlikle:KK6:
sağol canım. Napalım bi şekilde bakmamız gerekkendimize anne olmanın yanı sıra eşizde salmak olmaz. Ayrıca insan ne yapıyosa önce kendisi için yapıyodur. Herkes bana sen iyisin ne diyeti deselerde ben aynada kendimi beğenmiyosam bitmiştir olay. Beğenene kadar devam

Herkese günaydın kiZLAR güzel bir gün diliyorum, yaşasin yarın tatil...
kızlar yaklasık 5 gündür tuvalet problemi yasıyorum. muhtemelen o yüzden böyle kilo almış gibi oldum :KK43:( cok üzgünüm. bilgisayarım cöktüğü için, ve iki gündür de ofiste olmadıgım için bu aralar uzak kaldım. İnşallah haftaya telafi edecegim. Platese basladım.
arada olur öyle cnm, sıkma canını, telafi edersin. Pilates ben de hep niyetleniyorum, ama sonra biraz kilo vereyim diye erteliyorum. Sen kiminle yapıyorsun?

Herkese günaydın kiZLAR güzel bir gün diliyorum, yaşasin yarın tatil...
arada olur öyle cnm, sıkma canını, telafi edersin. Pilates ben de hep niyetleniyorum, ama sonra biraz kilo vereyim diye erteliyorum. Sen kiminle yapıyorsun?
Gunaydin canim ben de bi ara platese gittim epey de skilasmistim ama spor sonrasi yediklerim yuzunden kilo veremememistim

X