Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

ben sebze yemeği çok severim bi hafta değil bir ay etsiz yaşayabilirim
yeni ama gecen yılda cıkmıstı sanırım benim stresten inip inip çıkıyo..
benim de öyle canım üzülünce yükseliyor

ilk sayfadaki kuralları okudum internet olan yerlerde olduğum sürece hergün burda olurum sadece 2 gun il dışında olmam gerekli zamanı tam belli değil haber versem o zaman sıkıntı olur mu yoksa hep girerim kendimden bahsedeyim 24 yaşındayım bekarim 69,5 kiloyum boyum 161cm şimdilik 59 görsem yeter şöyle bir durum var ben lisedeyken de kiloluydum ilk okulda da ne zaman 50 lerdeydim hatirlamiyorum bile hep 65 70 arasindaydim üniversitede hiç tartilmadim sonra geçen sene mezuniyetimde bir baktım 46 beden kiyafetler oluyor zorla 74 kilo falan geldim bu sene bir gazla 69,5 a geldim cok yavaş tekrar bir motivasyona ihtiyacım var gunluklerde takılırken neden bende cuma yarışmalarına katilmiyorum dedim ve geldim birde ne cok konustum ya kusuruma bakmayın:-D

olur mu öyle şey hepimiz çok konuşuyoruz o zaman canım, hoşgeldin tekrardan. haber verdiğin sürece msj yazmaman sorun olmaz ama genellikle katılım bekliyorum. hepimiz zayıflamak için burdayız zaten. birbirimizi motive etmeye çalışıyoruz. her gün içtiğimiz su ve spor miktarını paylaşıyoruz, inşallah beraberce zayıflarız tekrar hoşgeldin canım

kızlar ben artık gidiyorum yarın akşama gelirim malum tel tamirde paylaşımlar yapılsın yorumlar yapılsın konusmalar sosyallesmeler sürsün öpüldünüz seviliyorsunuz

teşekkür ederim ben zaten uğrarım yarın artık başlarım bende yazmaya

ben sebze yemeği çok severim bi hafta değil bir ay etsiz yaşayabilirim

benim de öyle canım üzülünce yükseliyor
bende öyle çünkü balık hiç yemem tavukta bazen..Ama görümcem öyle değil onu zorla diyetisyene gönderdim kendim gitmedim..Ama iyi ki göndermişim calsiyumu sınırda cıkmıs tedaviye başladılar..Bi teşekkür bilem etmediAynı kilodayız diyodu geçen gittim 56 yım dedi benden kilolu duruyo bişey demedimHiç daha tartıya çıktığını görmedik çok şükür..Bende sazan gibi 60 olmusum diye dolanıyorum ortalıkda

hoşgeldiiiiin

Dünkü menüm
Sabah;
Bir açma
Bir çay
Öğle;
6 kaşık yeşil mercimek
2kaşık makarna
Ara
Bir elma
Akşam
3 nugget
Bir dilim ekmek
2kaşık puding
1saat yürüyüş
3 lt su

günaydın arkadaşlar. bir türlü alıntılayamıyorum..
deadline hoş geldin canım.. hep beraber zayıflayacağız inşallh

loyalty görümcenin boyu kaçki 56 kiloyla diyetisyene niye gidiyor.. benim kv gittiği diyetisyen de bir tuhaf .. mesela bir hafta sadece karpuz peynir, bir hafta sadece ayran yoğurt..gibi.. anne yapma metabolizma hızını düşürüşün dedim ama yaptı.. 74 e kadar indi şimdi takıldı 1 aydır gram veremiyor.. ben tek tipten yana değilim dengeli olmalı..

aprilcim yaşım 36.. en yaşlınız benim galiba.. ama ben 18 hissediyorum.. üstelik ikinci kuzumu yeni doğurdum..kilolarımı verip sıkılaşıcam taşş gibi olucammm

Dünkü menüm
Sabah;
Bir açma
Bir çay
Öğle;
6 kaşık yeşil mercimek
2kaşık makarna
Ara
Bir elma
Akşam
3 nugget
Bir dilim ekmek
2kaşık puding
1saat yürüyüş
3 lt su
canım açma ve puding dışında çok iyi olmuş

bu arada bu sabah tartıldım 1 kilodan fazla vermişim..inanılmaz motive oldum.. akşam eşim koca bir kutu tatlıyla geldi.. en sevdiklerimden koydurmuş içine.. yemem için çok ısrar etti. emziriyorsun ye biriki tane dedi.. ama kesin ve kararlı olduğumu söyleyip yemedimmm
dünki menüme gelince
sabah 2 haşl yumurta dereotu 2 küçük salatalık 2 dilim peynir 4 zeytin 2 ceviz 10 antep fıstığı
ara meyveli yğurt
öğle 1 koca kase şehriye çorbası , avuçiçi kadar haşl tavuk, yarım kase yoğurt
ara 10 badem
akşam ton balıklı salata 7 zeytin
ara 2 kuru kayısı 2 kuru erik
su 4 lt
spor 1 saat koşu bandında 5,2 km yürüyüş

Günaydınlar olsun kızlarr...
Hemen dünkü menümü paylaşmak istiyorum:
sabah:
büyük bir fincan çay,
2 kk kadar beyaz peynir,
3 cherry domates
2 dilim buğday ekmeği..

öğlen:
1 kepçe tarhana çorbası,
mevsim salatası,

akşam:
1 kepçe domatesli-köfteli çorba,
2 dilim beyaz ekmek..

yarım saat tempolu yürüyüş..
1 lt su..

gunaydin herkese bende alıntı yapamadım neyse artık menuleriniz cok iyi genel olarak soruyorum belli bir diyet listesine mi uyuyorsunuz yoksa kendi listenizi mi uyguluyorsunuz

gunaydin herkese bende alıntı yapamadım neyse artık menuleriniz cok iyi genel olarak soruyorum belli bir diyet listesine mi uyuyorsunuz yoksa kendi listenizi mi uyguluyorsunuz
her mesajın altında "çoklu alıntı" diye yazıyor. Öncelikle alıntılamak yapmak istediğin mesajın çoklu alıntı linkine tıklıyorsun.
sonrasında da altta bulunan mesaj yazma yerine gelip, altta yazan " Alıntıları ekle " ye tıklıyorsun.. Umarım açık olmuştur canım :)

Bu arada Şok diyet programlarını sağlıklı bulmuyoruz canım.. Herkes kendine göre program yapıyor.. Ama Karatay gibi dengeli beslenerek zayıflama yöntemlerini bazı arkadaşlar deniyor.. Bende fırsat bulduğumda inceleyip, Karatay diyetine başlamak istiyorum..

Dünkü menüm
Sabah;
Bir açma
Bir çay
Öğle;
6 kaşık yeşil mercimek
2kaşık makarna
Ara
Bir elma
Akşam
3 nugget
Bir dilim ekmek
2kaşık puding
1saat yürüyüş
3 lt su
Bende bir ara sabahları açma poğaça yiyordum ama yağlı oldukları için bıraktım kendilerini
Şimdi evden işe peynir yanında domates zeytin vs ne getirebiliosam getiriyorum.. En azından ne yediğimi biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…