Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Canım eğer sevmiyosan akşam ekmeğini kesme o zamanda çok az olur yani gündüz nerdeyse hiç bişi yemiyosun..Ama bence öğlen bu çoğu pastanelerde falan kepekli sandviç satılıyo içinde domates beyaz peynir olan tadı fena değil ondan yiyebilirsin yada çantana ceviz falan at gün içinde 4-5 tane ye..Zorlayınca alışırsın..Aç acına okula gitme

yok ya aç olmuorum zten kesiyo o beni annemden çorba yapmasını felan istiyorum arada yanına da yarım kase onunla desteklerim olmadı zten akşam ekmeği azaltıcam yemeği azaltırsam ölürüm vallahi

Bide kızlar bişey dicem..Benim kv fakrında olmadan bikaç ayda 6 kilo verdi..Çok yer yemek..Ama baya inceldi..Dikkat ettim hep gündüz götürüyo ama gözü kalan şeylerden az az yer ve çok doğal şeyler alır hep köylerden alır..Akşamda yemeğini az yer bide ikidebir kalkar sofradan..Bize zorla yedirir şununda tadına bakın bundanda yeyin diye zaman geçirir sonra doyar..Kendi bile farkında değil Bide mandalina çok yiyo tuvalete çok çıkarıyo diye

43 çok az değilmi canım boyun kaç ki

Cok guzel canim aynen biyle hic bozma
erkekler konusunda fikirlerimiz benzer herhalde
sporun her turlusu makbuldur ve kabulumdur
aksam az yemek ya da hic yememek en dogrusu bence de
hadi bakalim yeni kararin hayirli olsun canim

Kizlar bisey isteyebilir miyim sizden su anda tek tek bakmam biraz zor liste paylasacagim uzerinde baslangic kilonuzu yazabilir misiniz?

judiee yeni uye hedef kilosu 43
jasmine53 yeni uye hedef kilosu 65
prensesss016 yeni uye hedef kilosu 55
ispanyol yeni uye hedef kilosu 60
mahzen77 yeni uye hedef kilosu 70
dagatesi yeni uye hedef kilosu 55
loyalty88 yeni uye hedef kilosu 50

güzelmiş canım seninki de ben dakka hiç tutmamıştım yavaş yavaş bende artırıcam sayıyı ben daha önceki diyetimde çok faydasını görmüştüm yine görücem inşallah

canım bencede hemen sonuç beklemek yanlış olur ama tecrübelrime dayanarak söylüyorum gerçekten dikkat edersen veriyoruz aman bikereden bişey olmaz diyerek yediğimiz herşey diyeti bozuyo ve başa sarıyoruz. Ben çok yaptım bu hatayı ama bu hafta öyle kararlı gidiyorumki kesinlikle verdiğimi hissediyorum. Senin menülerinde yufka ekmek dikkatimi çekti bence onu kepekli yada buğday ekmeğine çevirmelisin

Canım yaa sende benim gibisin bende kahvaltıyı çok seviyorum ve sindire sindire yiyorum ve alkşamları bende ekmek tüketmemeye çalışıyorum
işin zormuş canım o zaman yediklerine sürekli dikkat edeceksin cannım spor yapamıyosan

***1.TAKIM 385.ETAP***

sosyestetik(58.7////%)
ApriL_2007(94////%)
judiee (////%) yeni uye hedef kilosu 43
jasmine53(////%) yeni uye hedef kilosu 65
prensesss016(61////%) yeni uye hedef kilosu 55
ispanyol(////%)yeni uye hedef kilosu 60
mahzen77(////%) yeni uye hedef kilosu 70
dagatesi(////%) yeni uye hedef kilosu 55
loyalty88(////%) yeni uye hedef kilosu 50

1.Takim Ortalamasi: %

52 civarı dijial olmadığı için tam bilmiyorum 52 diyelim direk

***1.TAKIM 385.ETAP***

sosyestetik(58.7////%)
ApriL_2007(94////%)
judiee (52////%) yeni uye hedef kilosu 43
jasmine53(////%) yeni uye hedef kilosu 65
prensesss016(61////%) yeni uye hedef kilosu 55
ispanyol(////%)yeni uye hedef kilosu 60
mahzen77(////%) yeni uye hedef kilosu 70
dagatesi(////%) yeni uye hedef kilosu 55
loyalty88(60///%) yeni uye hedef kilosu 50

1.Takim Ortalamasi: %

Kizlar formulu tekrardan yazayim ben
(Etap baslangic kilosu - etap bitis kilosu)
/etap baslangic kilosu x 100
Daha net olmustur umarim. Lutfen kilo bildirimi yaninda yuzdeleri de hesaplamaya calisin kizlar ben zaten kontrol edecegim

Selam kızlar günaydın herkese bu sabah güne mutlu uyandım tartım beni ok mutlu etti yani bu hafta kendimi sıktığıma değmiş. Hemen bildirimimi yapayım
Başlangıç 61
Bitiş 59.2
Fark. 1.8
Yüzde. % 2.95

Umarım olmuştur kaptancım
Herkesten iyi haberler bekliyorum arkadaşlar

Kizlar formulu tekrardan yazayim ben
(Etap baslangic kilosu - etap bitis kilosu)
/etap baslangic kilosu x 100
Daha net olmustur umarim. Lutfen kilo bildirimi yaninda yuzdeleri de hesaplamaya calisin kizlar ben zaten kontrol edecegim

Gunaydin kizlar.
Baslangic 65.
bitis 64.5
fark 0.5
Yuzde 0.07 eger yanlis hesaplamadiysam.

kizlar sehir disinda oldugum icin pek giremiyorum.ve aceleden az once menumu baska konuya yazdim :d

Dünkü menümüde paylaşayım
Sabah
1 dilim kızarmış tam buğday ekmeği
Peynir
4 adet zeytin
Domates salatalık biber
Şekersiz limonlu çay

Ara
Muz

Öğle
3 adet form bisküvi
Limonlu yeşil çay

Ara
Kestane

Akşam
1 minik peynirli börek
Yarım tabak yoğurtlu makarna
Şekersiz limonlu çay

Yatmadan önce
Pul biberli naneli yoğurt
Yeşil çay
Su 2 lt
Spor 200 ip atlama

Biliyorum akşam yemeğim hiç olmadı ama misafirim vardı başka alternatifim yoktu
Ancak tatlımdan feragat ettim yemedim. Ama saat 5 ti bunları yediğimde sonrasında sadece yoğurt ve yeşil çay var zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…