Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Ay bi paylasamadim bi altta oldu bi ustte e neler yapiyorsunu ben muge anli izliyorum:KK76:

iyi geceler kızlaar :) bi geldim kaçıyorum...
Yine bekleriz tatlim
canim oglusum anaokuluna gidiyor..
oy tam sevmelik allah bagislasin canim
gunaydin kızlaaaaarr..
4 den beri ayaktayiz..once kuzumun gaz cikarma seansi sonra benim boğazımin acisi uyutmadi...
sabah kahvaltıya misafirim var..bu saatren sonra da yatmam herhalde

dunki menum
sabah 1 dilim tam bug ekmegi 1 kk peynir domates dereotu
ogle 1 kase nesfit ve yulaf ezmesi..oglanin gösterisine gidicem ac kalmayayim diye hizlica yedim..
ikindi ciger tava 1 dilim ekmek
aksam 1 dilim borek
su 2,5 lt
spor yok
bence iyi ama ogle ile aksam yer degisse super bi menu olur bi de spor olsa yildizli olur
Selam kızlar herkese dünaydın cumaretesiden beri tartıya çıkmıyorum ve kilomu acayip merak ediyorum. Biraz hafiflediğimi hissediyorum ama direniyorum çıkmamak için üstüne süpriz olsun istiyorum ve yarını sabırsızlıkla bekliyorum
ben de merakla bekliyorum canim
Dünkü menümüde paylaşayım
Sabah
2 adet krep ufaktı
Peynir 1 adet zeytin
Domates biber maydanoz
Limonlu şekersiz çay

Ara
Yarım elma 1 armut
Yeşil çay

Öğle
Yarım açma
Limonlu şekersiz çay

Ara
1 mandalina
Yeşil çay

Akşam
Yarım kase çorba
1 tabak ıspanak yemeği
Salata
Yoğurt

Su 2 lt
Spor 200 ip atlama

Çalışırken doktorumuz yarım saat koşucanıza 15 dk ip atlayın daha faydalı demişti bende tekrar başladım ama yakında leslide geliyo
hadi bakalim menuler hafiflemeye devam ediyor
Günaydınn kızlar , gitsin kilolar hadi bakalım İnşallah
Dünkü menüm ;
SABAH
Bir poğaça
Bir çay
ÖĞLE
Bir çorba
Bir sigara böreği
Salata
Bir dilim ekmek
ARA
Bir elma
AKŞAM
Altı kaşık nohut yemeği
İki kaşık pilav
3 lt su
1 saat yürüyüş
olacak olacak bu aksam biraz yemissin sanki su ve spor guzel tatlim
ay resmen sınıyolar beni dün akşam annem pizza alın döner alın dışardan yiyin diyo bugn gelmis sabah bana simit ayırıyolar öğlene de lahmacun varmış çıldırıcam:KK62::mad: dün akşam indim aşşa tavuk aldım onu haşladım yedim simiti de atlattım şuan sıra öğlende :KK43: sonra neymiş pantolonuma sığamıyomuşum hiç saygısı yok kadının diyetime
annelere kizilmazzz...
dünkü menüm

sabah
yarım domates
1kibrit kutusu peynir
2dilim kadar yufka ekmek

öğlen
domates soslu makarna 1 tabak (sos hazırdı 1tatlı kaşığı yağ var)

akşam
1 tane haşlanmış ve fırınlanmış tavuk kalçalı but(yağ yok)
2-3dilim kadar ekmek

2lt su
120 squat
400ip
su ve spor olunca tamam benim icin

Ben de alkisladim kendimi aferin banaa
Hemen bilgilendireyim tatlim wasa cizivic gibi peynirli tuzlu biskuvi icerisinde 4 tame var Eki Görüntüle 1285995 sanirim ben 1 tanecik yedimmm
He hee :) yine aburcubursuz duramamışsın.Ama bende merak ettim denicem.

Ay bi paylasamadim bi altta oldu bi ustte e neler yapiyorsunu ben muge anli izliyorum:KK76:
Aaa senin gibi profesyonel nasıl yani :KK66: canım bizde alışverişe gideceğiz birazdan sana iyi seyirler Mügeci seni :KK66:

annelere kizilmazzz...
destek olması gerekirdi bana sadece hevesimi kırıyo eskiyi hatırlatıp duruyo cipsleri yiyen benim zaten falan filan.. sanki hayatımın bütün döneminde diyet yapıorm. en büyük desteği onun vermesi gerekirken ben sizden yardım alıyorum o ise anca beni durdurmaya çalısıyo sanki manken gibi kızım varya

Mrb kızlar dünkü menüm
Sabah:
1 yumurta
1 domates
Bikaç minik yeşil biber
5 zeytin
Peynir kibrit kutusu kadar
Şekersiz çay
1 dili ekmek
Öğlen
Patates salatası bi avuç kadar
Bi kurabiye peynirli(misafirlikteydim de)
Şekersiz çay
Aksam
Yarım tabak pırasa
4 kaşık yoğurt
2 mandalina
1 yeşil çay

Mrb kızlar dünkü menüm
Sabah:
1 yumurta
1 domates
Bikaç minik yeşil biber
5 zeytin
Şekersiz çay
1 dili ekmek
Öğlen
Şekersiz çay
Aksam
Yarım tabak pırasa
4 kaşık yoğurt
2 mandalina
1 yeşil çay

diyetisyenden çıkmış gibi liste maşallah:nazar::nazar: su ve sporu unutmussun sanırım

diyetisyenden çıkmış gibi liste maşallah:nazar::nazar: su ve sporu unutmussun sanırım
Saol cnm istikrarlı olurum..:) su 1 lt bile içemedim dün canm evde zorla içiyorum ama dısardayken alışmam gerek.Spor yapamıyorum sadece diz egzersizi bide yürüyorum bugün koşu bandında yüricem bakalım..

Kizlar merhaba. Bir suru yazmissiniz ama okuyamadim cunku biraz is biraz ziyaret diyebilecegim bir seyahat cikti ve epeydir bakamadim siteye. Sanirim onumuzdeki bir kac gun yine bakamayacagim ama kilo bildirimi yapacagim insallah.
Dunku menum soyle
Sabah kalkinca 1 elma
1 avuc fistik
kosusturmaktan valiz vs hazirlama kahvalti yapamadim pek. Ogleye dogru
1 kasarli 2 dilim ekmege tost
Aksam
1 kase tarhana corbasi
6 adet lahana sarmasi ( boyutlari cok kucuktu)
ara
1/2 greyfurt
1/6 nar
spor 1 saat tempolu yuruyus. 2 lt su

Kizlar merhaba. Bir suru yazmissiniz ama okuyamadim cunku biraz is biraz ziyaret diyebilecegim bir seyahat cikti ve epeydir bakamadim siteye. Sanirim onumuzdeki bir kac gun yine bakamayacagim ama kilo bildirimi yapacagim insallah.
Dunku menum soyle
Sabah kalkinca 1 elma
1 avuc fistik
kosusturmaktan valiz vs hazirlama kahvalti yapamadim pek. Ogleye dogru
1 kasarli 2 dilim ekmege tost
Aksam
1 kase tarhana corbasi
6 adet lahana sarmasi ( boyutlari cok kucuktu)
ara
1/2 greyfurt
1/6 nar
spor 1 saat tempolu yuruyus. 2 lt su
Hayirdir canim is seyahati mi?

İyi akşamlar hatunlar.. Umarım Kilo vermeler hız kaybetmeden devam ediyordur :KK66:
Dün bol spor yapabildiğim bir gündü.. Sabah erken saatte yarım saat, akşam 1 saat yürüyüş yaptım..
Sonrasında sabah oldukça güzel bir kahvaltı yaptım :
Çay,
1 haşlanmış yumurta
Domates, salatalık,
3 dilim buğday ekmeği
Peynir

Öğle:
Tarhana çorbası

Akşam:
Et ızgara,
Ekmek yok,
Az salata...
Bu saatten sonra da birşey yemedm..
Oldukça da rahat olduğum bir gündü... Neredeyse hiç açlık hissetmedim.
Umarım sizin için de güzel bir gün olmuştur...
Süperrr....

Çayı deneyeceğim , poğaça açma simit olayı malesef mecburum işyeri kahvaltısı işte ...
Canım judiee'ninde dediği gibi kepek ekmeğine sandiviç yapabilirsin hatta akşamdan hazırlayıp streçe sarıp çantana atabilirsin
ama yemek yapan olmuyor aç olunca çok agresif oluyorum şimdi de neymiş lahmacun varmış öğlene daha geçen gün sinirlendim anneme söyledim sen bana ilk diyetisyene gittiğimizde destek olduğunda 1.5 kilo vermiştim şimdi hevesimi kırmak için her türlü desteği veriyorsun diye ama kadının anladığı yok sinirim bozuluyo

ekmek doymak amaçlı diyelim bu seferlik ip atlamak gerçekten çok güzel yağ yakıyo bi ara başlamıştım yine bir hevesle yememe de çok dikkat ediyordum gövdemdeki yağlanma hissedilecek derecede azalmıştı bacaklarım biraz vermiştim ama çok değildi. her 3güne bir 100tane artırıyorum bir süre böyle devam edicem senin programın nasıl
canım ben sabah kalkınca 100 adet atlıyorum sonra ipi sehpaya koyuyorum her fırsatta 100 er setler halinde atlıyorum bide gece yatağa girerken atlıyorum evim odalarım çok müsait benim alt katımdada oturan yok rahat oluyo

Mrb kızlar dünkü menüm
Sabah:
1 yumurta
1 domates
Bikaç minik yeşil biber
5 zeytin
Şekersiz çay
1 dili ekmek
Öğlen
Şekersiz çay
Aksam
Yarım tabak pırasa
4 kaşık yoğurt
2 mandalina
1 yeşil çay
bence ilk gün için süper olmuş böyle devam et canım eşinede aldırış etme onlar çok biliyolar

Canım judiee'ninde dediği gibi kepek ekmeğine sandiviç yapabilirsin hatta akşamdan hazırlayıp streçe sarıp çantana atabilirsin
canım ben sabah kalkınca 100 adet atlıyorum sonra ipi sehpaya koyuyorum her fırsatta 100 er setler halinde atlıyorum bide gece yatağa girerken atlıyorum evim odalarım çok müsait benim alt katımdada oturan yok rahat oluyo

bence ilk gün için süper olmuş böyle devam et canım eşinede aldırış etme onlar çok biliyolar

ben ipsiz atlıyorum ip hem canımı yakıyor(kauçuk) hem de aşağı çok feci şekilde ses gidiyor ipsiz dakikada 100 atlıyorum şuan 500 atlıorm günlük artırıyorum 3güne bir ya da haftada bir yazılı haftam başlicak o dönem biraz aksatabilirim belki ama inş dayanabilirim

ya kızlar değerlendirme isticem sizden 1.5 haftadır buradayım yaklasık sanki bu kadar sporla ve yediklerimle çok iyi bir sonuç alamicakmışım gibi hissediyorum normal beslenmeye çalışıyorum diyet değil de aslında sadece hem yemek düzeni oluşturmak ömür boyu hem de kilo vermek amaçlı. sizce listelerimden azaltmam gereken ve eklemem gereken seyler neler

ya kızlar değerlendirme isticem sizden 1.5 haftadır buradayım yaklasık sanki bu kadar sporla ve yediklerimle çok iyi bir sonuç alamicakmışım gibi hissediyorum normal beslenmeye çalışıyorum diyet değil de aslında sadece hem yemek düzeni oluşturmak ömür boyu hem de kilo vermek amaçlı. sizce listelerimden azaltmam gereken ve eklemem gereken seyler neler
Canim hemen sonuc beklemek iyimser bir yaklasim olmaz zaten gerekli yorumlari yapiyoruz diye dusunuyorum sakin sok diyetlere falan bulasma biz bi ara kardesimle holywood diyeti yapmistik aynen aldik hepsini geri

Canım bi menünü gördüm kahvaltıyı az yapıyosun sevmiyo musun?Ben en çok kahvaltı sevdiğim için yavaş yavaş yiyorum bitmesin diye :KK53:Bide akşam ekmek yemeyi bıraktım ben sende yeme..Yani bana akşam ekmeğin dısında gündüz az geldi yediklerin :KK72:

Bu arada pazartesi akşam kayınvalidemdeydim tartıldım..:KK57::KK57::KK57:58 kiloyum diye rahat rahat dolaşıyodum..60 olmuşum kızlaar:KK43: hiç yürümediğim için böle şiştim.Fıtık yüzünden hep hareket etmeye korkuyorum yazdan beri doktor da ameliyat olma sakın ve uzun yürüyüş yok ayakta fazla kalma dedi ütü bile yaparken kitleniyorum dizlerime baskı oluyo..Kısa kısa yürüyorum gün içinde.Bide kilo alma demişti doktor düşünün yazdan beri 6 kilo aldım :KK43:

Canım bi menünü gördüm kahvaltıyı az yapıyosun sevmiyo musun?Ben en çok kahvaltı sevdiğim için yavaş yavaş yiyorum bitmesin diye :KK53:Bide akşam ekmek yemeyi bıraktım ben sende yeme..Yani bana akşam ekmeğin dısında gündüz az geldi yediklerin :KK72:

hm evet aksam ekmeğim gerçekten fazla öğlen hiç yemiyorum okulda ekmek aksam da doymuyorum ondan ama 1dilim azaltayım alıştıkça komple silerim. sabah evet nefret ediorum bile diyebiliriz kahvaltıdan kahvaltılıklardan o öğün ekmeğe mecburum yani küçük bir dürüm yapıorum ince yufka ekmeğe onunla gidiyorum okula biraz da olsa öğlen 12ye kadar frenlio beni bir şey yememek için. öğle yemeklerim zten yemekhanede ne çıkarsa ben karar veremiyorum ama kızartma türü şeyler olduğunda yanında pilavı falan yemiyorum kesinlikle kendimce düzenliyorum diyelim teşekkürler yorumun için akşam ekmeğini azaltıorm yarın aksamdan itibaren

Bu arada pazartesi akşam kayınvalidemdeydim tartıldım..:KK57::KK57::KK57:58 kiloyum diye rahat rahat dolaşıyodum..60 olmuşum kızlaar:KK43: hiç yürümediğim için böle şiştim.Fıtık yüzünden hep hareket etmeye korkuyorum yazdan beri doktor da ameliyat olma sakın ve uzun yürüyüş yok ayakta fazla kalma dedi ütü bile yaparken kitleniyorum dizlerime baskı oluyo..Kısa kısa yürüyorum gün içinde.Bide kilo alma demişti doktor düşünün yazdan beri 6 kilo aldım :KK43:

fıtık nasıl birsey bilmiyorum ama yatarak bisiklet çevirme vs gibi seyler yapabilirsin hareket olsun diye tabi yapamıorsan boşver zorlama bile kesinlikle

Canim hemen sonuc beklemek iyimser bir yaklasim olmaz zaten gerekli yorumlari yapiyoruz diye dusunuyorum sakin sok diyetlere falan bulasma biz bi ara kardesimle holywood diyeti yapmistik aynen aldik hepsini geri

yok asla yapmam ben beslenme düzeni kurmaya çalısıorm öle bi hataya kesinlikle düsmem bu gruba girdim 43le ayrılıcam inş bidaha kas alımı hariç kilo almicam inşallah yağlarımdan kurtulayım da spor salonunda ciddi bir spora baslayayım yazın inş

X