Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

gunaydin kızlaaaaarr..
4 den beri ayaktayiz..once kuzumun gaz cikarma seansi sonra benim boğazımin acisi uyutmadi...
sabah kahvaltıya misafirim var..bu saatren sonra da yatmam herhalde

dunki menum
sabah 1 dilim tam bug ekmegi 1 kk peynir domates dereotu
ogle 1 kase nesfit ve yulaf ezmesi..oglanin gösterisine gidicem ac kalmayayim diye hizlica yedim..
ikindi ciger tava 1 dilim ekmek
aksam 1 dilim borek
su 2,5 lt
spor yok

evet canım haklısın nohutlu pilav işine zaten son verdim pilav makarna yok artık tahinli pidede çok ufak Bi kenardı zaten oğlumunkinden tırtıkladım

güzel canım menün ama keşke börek olmasaydı

Selam kızlar herkese dünaydın cumaretesiden beri tartıya çıkmıyorum ve kilomu acayip merak ediyorum. Biraz hafiflediğimi hissediyorum ama direniyorum çıkmamak için üstüne süpriz olsun istiyorum ve yarını sabırsızlıkla bekliyorum

Dünkü menümüde paylaşayım
Sabah
2 adet krep ufaktı
Peynir 1 adet zeytin
Domates biber maydanoz
Limonlu şekersiz çay

Ara
Yarım elma 1 armut
Yeşil çay

Öğle
Yarım açma
Limonlu şekersiz çay

Ara
1 mandalina
Yeşil çay

Akşam
Yarım kase çorba
1 tabak ıspanak yemeği
Salata
Yoğurt

Su 2 lt
Spor 200 ip atlama

Çalışırken doktorumuz yarım saat koşucanıza 15 dk ip atlayın daha faydalı demişti bende tekrar başladım ama yakında leslide geliyo

Günaydınn canım menün güzel ama sporla desteklemelisin...

Evet canım çıkma gitsin kilolarr :)
Canım şekeri tek şeker kullanıyorum ben hiç koymasam olmuyor yapamıyorum.Ama senin limonlu şekersizi bi denicem iyi bir fikir gibi gözüküyor.

Günaydınn kızlar , gitsin kilolar hadi bakalım İnşallah
Dünkü menüm ;
SABAH
Bir poğaça
Bir çay
ÖĞLE
Bir çorba
Bir sigara böreği
Salata
Bir dilim ekmek
ARA
Bir elma
AKŞAM
Altı kaşık nohut yemeği
İki kaşık pilav
3 lt su
1 saat yürüyüş

ay resmen sınıyolar beni dün akşam annem pizza alın döner alın dışardan yiyin diyo bugn gelmis sabah bana simit ayırıyolar öğlene de lahmacun varmış çıldırıcam dün akşam indim aşşa tavuk aldım onu haşladım yedim simiti de atlattım şuan sıra öğlende sonra neymiş pantolonuma sığamıyomuşum hiç saygısı yok kadının diyetime

dünkü menüm

sabah
yarım domates
1kibrit kutusu peynir
2dilim kadar yufka ekmek

öğlen
domates soslu makarna 1 tabak (sos hazırdı 1tatlı kaşığı yağ var)

akşam
1 tane haşlanmış ve fırınlanmış tavuk kalçalı but(yağ yok)
2-3dilim kadar ekmek

2lt su
120 squat
400ip

Zaten hepp öyle olur diyete başlayınca ev halkının oburluğu tutar...

canım güzel menün sporlada şıklandırmışsın iyi iyi :)

Zaten hepp öyle olur diyete başlayınca ev halkının oburluğu tutar...

aynen kesinlikle öyle oluyor ne zaman ki diyete başlasam illaki ilk öğünümden bozuyorlar hayır normalde bu kadar çok sevdiğim şeyleri ve bol kalorili şeyleri yapmaz anlamıyorum ya .s

aynen kesinlikle öyle oluyor ne zaman ki diyete başlasam illaki ilk öğünümden bozuyorlar hayır normalde bu kadar çok sevdiğim şeyleri ve bol kalorili şeyleri yapmaz anlamıyorum ya .s
Benimde eşim öyle ! Normalde aburcubur sevmez ama ben diyete başlayınca hep canı ister alır getirir al bitane ye bişey olmaz deyip bide ısrar eder of ki ne offf

Canım kesinlikle denemelisin önceden bende tek şekerli içiyodum şekersiz katiyen içemem ama limonlu çok güzel oluyo artık kolay kolay çayıma şeker atmam tavsiye ederim
canım sabahları poğaça işini bırakmalısın bence masum gözüksede kalorisi hiç masum değil sigara böreğide olmamış. Yanlış anlama sakın beni birbirimizi uyarınca caydırıcılığı oluyo o yüzden

Boşver kuzum sen aldırma onlara görmemezlikten gel sen diyetini bozma hem yiceksinde ne olacak o anlık nefsin körlenicek ama sonra bi ton pişmanlık ve fazladan kalori
menün güzel canım ama akşam ekmeğini azalt bence ya hiç yeme yada 1 dilimden fazla yeme. Ama sporların harika artık bende başladım ip atlamaya

Çayı deneyeceğim , poğaça açma simit olayı malesef mecburum işyeri kahvaltısı işte ...

Boşver kuzum sen aldırma onlara görmemezlikten gel sen diyetini bozma hem yiceksinde ne olacak o anlık nefsin körlenicek ama sonra bi ton pişmanlık ve fazladan kalori
ama yemek yapan olmuyor aç olunca çok agresif oluyorum şimdi de neymiş lahmacun varmış öğlene daha geçen gün sinirlendim anneme söyledim sen bana ilk diyetisyene gittiğimizde destek olduğunda 1.5 kilo vermiştim şimdi hevesimi kırmak için her türlü desteği veriyorsun diye ama kadının anladığı yok sinirim bozuluyo
menün güzel canım ama akşam ekmeğini azalt bence ya hiç yeme yada 1 dilimden fazla yeme. Ama sporların harika artık bende başladım ip atlamaya
ekmek doymak amaçlı diyelim bu seferlik ip atlamak gerçekten çok güzel yağ yakıyo bi ara başlamıştım yine bir hevesle yememe de çok dikkat ediyordum gövdemdeki yağlanma hissedilecek derecede azalmıştı bacaklarım biraz vermiştim ama çok değildi. her 3güne bir 100tane artırıyorum bir süre böyle devam edicem senin programın nasıl

sandviç yapsana onun yerine iki tost ekmeğine daha güzel olurdu hem eğer seviyorsan
Bazen yapıyorum evet ama sabahın 6:45 'inde evden çıktığım için vakit kalmıyor servise bile koşa koşa gidiyorum. Ama zaman kalırsa tabii sandviç daha leziz ve doyurucu yaptığım oluyor bazen ...

Dunku menum
Sabah
2 adet kuru uzum
1 adet wasa

Ara
1 nescafe

Ogle
1 mantarli et sote
1 dilim ekmek
Yarim kutu light kola

Ara
1 turk kahvesi

Aksam
1 armut
Yarim nar

Su 2 lt
Spor 40 dk tempolu yuruyus

Merhabalar kizlar masallah sohbetler edilmiss
Merhaba canım hoşgeldin evett buyur gel sensiz olmaz kaptan

Dunku menum
Sabah
2 adet kuru uzum
1 adet wasa

Ara
1 nescafe

Ogle
1 mantarli et sote
1 dilim ekmek
Yarim kutu light kola

Ara
1 turk kahvesi

Aksam
1 armut
Yarim nar

Su 2 lt
Spor 40 dk tempolu yuruyus
Canım wasa ? Nedir ? Hafif güzel bir menü alkışş

Merhaba canım hoşgeldin evett buyur gel sensiz olmaz kaptan

Canım wasa ? Nedir ? Hafif güzel bir menü alkışş
Ben de alkisladim kendimi aferin banaa
Hemen bilgilendireyim tatlim wasa cizivic gibi peynirli tuzlu biskuvi icerisinde 4 tame var sanirim ben 1 tanecik yedimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…