Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

eczacının lafına takıldım aynen benim de pek inandığım söylenemez o içmeli şeylere o yzden danışayım dedim
hoşbuldum canım karbonat benim görümcem kullandı midesi hassas olanlara zararlı bence kullanmayın reflüsü var mesela iyice kötü yaptı..Ben düğün öncesi sabahları 1 kaşık bal bi kaşık sirkeyi ılık suyla içiyodum sabahları aç karnına.İşe yaradı ama midemde yara olduğu için rahatsız etti o yüzden böle şeyleri bıraktım..

ok liste varmı peki kim ne kadar zayıfladı falan..
Bu hafta deneme surecinde olan arkadaslarimiz var onlar yeni baslayacak daha onceden izne ayrilan birakanlar vs oldu ama kendim ve aprili ornek vermek gerekirse ben 63 le basladim su an 58 kusurum april de 101 le basladi yanilmiyorsam su anda 94 kusur. Diger arkadaslarimiz yeni ama cuma zayiflama yarismasi sonuc listesi paylasim alani bugune kadar kimler kac kilo verdi bolumlerine de bakabilirsin ayrica tatlim

anlaıdm tamam ben şimdi yarından itibaren günde 5 msja ve ertesi günde yediklerimi yazmaya balim yüzdeleri de zayıflarsam düşünürüm teşekürler

he bide kendimden bahsetcektim 2 bucuk yıllık evliyim..26 yasındayım..Boyumu söledim mi 158 kilomda 58..Tiroidlerim çalışmıyomuş bu ara doktor kilona dikkat et dedi çünkü bel fıtığımda var işten o yüzden çıktım..Şuan eşime yardım ediyorum telefonlara bakıyorum..Öylee işte

aynen en iyisi beslenme alışkanlığı edinmek

evlendikten sonra mı kg aldın ? Geçmiş olsun bel fıtığı çok ciddi bir rahatsızlık devamlı dikkat etmelisin .

aynen en iyisi beslenme alışkanlığı edinmek
doktorun bana söylediğide bu kendine beslenme alıskanlığı edinmezsen midem error verir dedi gerçektende kahve asitli şeyler ve sigara
evlendikten sonra mı kg aldın ? Geçmiş olsun bel fıtığı çok ciddi bir rahatsızlık devamlı dikkat etmelisin .
Saol canım cidden çok ağrılı olabiliyo ve mekik cekemediğim için göbek hep var evlendiğimde 49 kiloya düşmüştüm 2 ayda ama sonra yine aldım sağlıksız diyet yaptım tabiki..

kaptaan balık kraker mi ? elmalı tart mı ? (tabi gramajı azsa olabilir diyebilirim :) ) vee temizliğin spor sayılmasına bayıldıım!!

cok basarili bir nenu olmus harikaaa.
yalniz 2/6 nar nadil oluyor onu anlamadim1/3 e esdeger mi

hahah ilk önce narı 6 parcaya ayırdım amacım tek parca yemekti ama dayanamadım bir tane daha yedim. ama smdi böyle 1/3 deyince cok yemişim gibi geldi ama o kadar büyük değildi parcalar.

bence de diyet kişiye özel. ama ne tarz beslendiğini anlamak acısından iyi örnek olabilir.

mahzeeen cok gecmiş olsun. bende merakla senin gelmeni bekliyordum. karatay diyetini bilmiyorum ama kahvaltın cok hosuma gitmişti. o yüzden merakla listelerini bekliyorum. evde kahvaltı edemedğinde hemen ekmek arası (bugday-cavdar ceşitlerinden bir ekmek olmalı tabi) peynir yap at cantana. pogacalardan cok daha saglıklı. kalorisi gectim yani. ben kahvaltı yapamadıgımda öyle yapıyorum. ya da badem ve incir atıyorum (dikkat günde 2 den fazla incir yemek tavsiye edilmiyor, kalorisinden dolayı. ama kadın hastalıkları için de birebir oldugundan ben cok severim )

ara da mantı corbası olmamıs sanki ? diğerlerine itirazım yok. hoş nesquik kaç kalori onu bilmiyorum. o yüzden o kısım yorumsuz.

Eki Görüntüle 1284214 Bu da benim diyet kola istememe benziyor

Diyet kola mıııııı! bence diyet kola diye bişey yok. kola içmeyin ya

Yesil cay isine ben de katiliyorum icerim de ama demleme icmek lazim sanirim onu da nerde yapacaksin nasil tasiyacaksin zor is

ben hep sallama içiyorum. onlar işe yaramıyor mu yani ?

merhaba hoşgeldin :)

Kesinlikleeee

canim ben 63 le basladim simdilerde 58 i geziyorum

hedef kactı ? ben 58 olsam fazla kilom kalmayabilir sanırım. 1.68 boyum. kitle vucut endeksine göre 59 ideal kilommuş. am

Canım işten çıktım eve doğru gidiyorum . Şu saatlerin geri alınması tuhaflaştırdı beni çok zor gün geçti. Sen nasılsın napıyorsun canımcım ?

demi demi. hava birden kararıyor. havanın eve gelince kararmasını seviyorum bende. sanki geç kalmışım gibi hissediyorum.

Alkali diyetine gore yaradigi iddia ediliyor canim ama ben denedim bir faydasini gormedim

alkali diyeti nedir ? saglıklı bir diyet mi?

he bu arada kurallları okudum kabul ediyorum ..hadi hayırlısı

hayırlı olsun. şimdiden basarılar :)

epey uzun oldu sanki bu mesaj :)

Oyyy cok uzun olmus. Alkali diyeti bi ara populerdi canim asidik bazik denge ile ilgili biseydi. Bu forumda da paylasimlar var arayip bulabilirsin canim. Kola seviyorum ben ama icmemeye calisiyorum iste icersemde diyet light tarzi iste. Yesil cay her turlu faydalidir herhalde ama demleme daha saf oluyor sanki icinde tam olarak ne var bilmiyoruz ki posetlerin ya da kac gr saf yesil cay var. tum sorulari cevapladim saniyorum sevgilerrr
hedefim 50 de kilom 58 buçukdu geçen hafta yarın tartılırım kayınvalidemde tartı var bizim evde yokeşim almıyo hergün tartılıyorum diye
Evde olunca kesinlikle her gun tartiliyor insan. Hadi bakalim hayirli olsun diyelim
ilac kullaniyor musun canim benimkiler de fazla calisiyor
Hoşgeldin canım , gitsin kilolar hadi bakalım
evettt

ara da mantı corbası olmamıs sanki ? diğerlerine itirazım yok. hoş nesquik kaç kalori onu bilmiyorum. o yüzden o kısım yorumsuz.
mantı plansız gerçekleşti maalesef öğle yemeğini bekleyemedim sabah erken yiyince nesquik yaklasık 150 kalori akşam yemeğim

tiroid sıkıntın varsa kilo vermek zor oluyor. ilaç alıyor musun ? benimde vardı bir ara. dikkat etmeni tavsiye ederim. bu arada bel fıtıgı içinde cok geçmişolsun

Zaten asıl önemli olan da bi daha geri almamak

aprilcığım haklısın, o yüzden hep derim ki. diyet değil bu bizim beslenme biçimimiz olmalı. o yüzden. saglıklı olmayan her seyden uzak durmak lazım. paketli ürünler/donmus besinler / dısarıda ne yagıyla yapıldıgı belli olmayan yemekler / kolalar cipsler cikolotalar (belki madlen olanlara ses cıkarmamak lazımdır ) ve tabi ki spor hayatın vazgecilmezi olmalı.

kaptan teşekkürler. derler ki tiroidi fazla calısanlar hızlı kilo verirler

Aynen öyle canım tam da işte bunları uygulasak zayıf kalırız daima asıl meselede işte bu.Çok güzel özetlemişsin ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…