Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

cok basarili bir nenu olmus harikaaa.
yalniz 2/6 nar nadil oluyor onu anlamadim1/3 e esdeger mi

kahvaltida sadece balik kraker mi var..onun disinda cok guzrl..
ev isinin sayildigina sevindim...
Aprilcim bu hafta 8. Olmusuz ben soylemeyi unuttum sanirim haftaya yukselecegiz insallah
haftaya ilk ucteyiz insallah kaptan..

canım ev işinin de sayılması iyi oldu bilmiyordum.bazen çünkü okadar yoruluyorum ki ev işi sonrası spor yapamıyorum...

Aprilcim bu hafta 8. Olmusuz ben soylemeyi unuttum sanirim haftaya yukselecegiz insallah
canım ikimiz ancak bu kadar olmuş :) bu hafta bakalım ne olacak umutluyum ama ...

gunaydinlaaarrr

bence cok da kotu degil..biskuvi lokum disibda iyi bence...
sağol canım üzülmüştüm motive oldum şimdi ama yinede keşke lokum olmasaydı hep eşim yüzünden

benim de dunki mrnum betbatti..aksam toparladım neyseki...
sabah 1dilim ekmek yumurta salatadi 2 kk peynir..2tatli kaşığı ayva receli 2 minik kek
ogle..nescafe ve cokoprens 1 tane de kek
aksam 1 tabak kabak yemegi..
su 3 lt
Seninde keklerle dolu bi menü olmuş bence abur cuburları çıkarmazsak bi ileri bi geri gidip durucaz
pizzayı beğenmedim canım yaa keşke bir dilim yeseydin

aburcubur olmasa daha iyi olacak menün ...

seninde canım aburcubur olmamalı ...

üç dilim pizzamı ? Çok canım ....
Evet canım ama karar verdim bu işe bi son vericem artık abur cuburu kesicem hayatım boyunca diyet yapamam hemen kurtulucam fazlalıklarımdan
canım saat 9 gibiydi ama toplasam anca 3 kaşıktı çünkü yarısını eşim yedi

evet canım hafta sonunun verdiği rahatlıkla biraz abur cuburlu oldu sanki hafta sonları yediklerimiz kilo yapmaz diye bi algımız var malesef daha dikkatli olucam

kahvaltida sadece balik kraker mi var..onun disinda cok guzrl..
ev isinin sayildigina sevindim...

haftaya ilk ucteyiz insallah kaptan..
Evet balik kraker yedim sadece yiyesim gelmiyor bazen bilemiyorum. Insallah canim bende umutluyum
canım ev işinin de sayılması iyi oldu bilmiyordum.bazen çünkü okadar yoruluyorum ki ev işi sonrası spor yapamıyorum...

canım ikimiz ancak bu kadar olmuş :) bu hafta bakalım ne olacak umutluyum ama ...
nasil soylememisim ben yapardon bebekler unutmusum evet epey caba sarfediyoruz malum ovarken silerken vs

Kızlar sizinle bişey paylaşıcam
Bi yakınım diyetisyene gitmeye başladı yaşı 20 kilosu 74 hedefi 58. İki haftadır dyette bugün kontrolü vardı tam 4 kilo 300 gr vermiş hemde bunun 2 kilo 300 gramı yağdan gitmiş diyetisyeni çok beğenmiş ve ödül olarak bi ince dilim pastanın yarısını vermiş. Biz olsak tamamını götürürdük. Menüsü şöyle
Sabah
2 dilim tam buğday ekmeği
Peynir
3 adet zeytin
Domates salatalık maydanoz
Şekersiz limonlu çay
Öğle
Grisini yada diyet bisküvi
Aytan
Akşam
Avuç içi kadar ızgara et yada balık yada köfte
1 dilim tam buğday ekmeği
Aralarda yeşil çay ve kuru kayısı kuru erik var
Her yemek ve ara öğün öncesi sonrası 1 bardak suyu var ama yeşil çayları sakın atlama demiş 3 yeşil çayı var
İşte böyle ama liste dışına hiç çıkmadı şimdi değiştirmiş listesini belki faydası olur diye paylaşmak istedim

selam kızlar.. haftasonu ctesi sabah yazmıştım ama maalsef gönderememişim, sonrasında da uğrayamadım.. Sabah iş yerinde açtım bir sürü alıntı yaptım tam cavap yazacakken işler karıştı yazamadım. Şimdi tekrar bakma şansım oldu ama geçmişi okuyamadım inşallah erkes iyidir. Benim bugün diyet gitti. Boğazımda sanki dikenli tel varmış gibi yutkunamıyorum, zorunlu olmadıkça konuşmuyorum.. Ihlamur-bal içip duruyorum boğazım biraz yumuşar belki diye.. Hasta olan bir arkadaşımız daha vardı, gözümden kaçan vardıysa da herkese geçmiş olsun.. Umarım tez zamanda iyileşirim, tam diyete motive oluyorum ama diyet zamanlarında hasta olunca da bir şekilde gidiyor diyet.. Sabah kalkamadığım evde kahvaltı edemedim, iş yerinde de poğaça yedim yumuşak diye Kriz dönemlerinde diyet yapamıyorum (((

canım diyetler kişiye özel oluyor , başkasının diyetini yapmak pek doğru olmaz.zaten arkadaşınında yedikleri okadar az ki normaldir ilk etapta bu kadar kg vermesi. Yeşil çay konusunu tabiki uygulamak lazım çok yardımcı oluyor...

çokk geçmiş olsun canım

dünkü menüm

sabah
yufka ekmek
domates-peynir

ara
1kase mantı çorbası

öğlen
1tabak nohutlu pirinç pilavı-haşlanmış et(pilav biraz yağlıydı)
yufka ekmek 2 dilim kadar felan

akşam
1 kase sütlü nesquik

2lt su
100squat
300ip

canım sanki biraz ağır olmuş menün , daha hafif olmalı...

ogle cok azmis amaa..yesil cay metabolizmayi cok iyi arttiriyor..ben emzurdigim icin icemiyorum simdilik rezeneye devam
gecmis olsun canim..ben iki gundur bogazim agriyordu bugun beterim..sesim cikmiyor surekli bol limonlu rezene iciyorum..
ogle pilav yNinda ekmek yemrseymissin iyiymus..ip atlamana da bayildimmmmm

Yesil cay isine ben de katiliyorum icerim de ama demleme icmek lazim sanirim onu da nerde yapacaksin nasil tasiyacaksin zor is

Yesil cay isine ben de katiliyorum icerim de ama demleme icmek lazim sanirim onu da nerde yapacaksin nasil tasiyacaksin zor is
ay tadıda çok bet bişey ben alısamadım gitti ama çok hevesleniyorum böyle düzenli beslenmeye yaa sen kaç kilosun ve burda zayıflaıdnmı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…