Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Sağol canım hemen bi deneme yapıcam

canım çok geçmiş olsun

Selam kızlar dünkü yediklerim
Sabah
1 dilim tam buğday ekmeği
Peynir 5 adet zeytin
Domates salatalık
Öğle
1 kase yoğurtlu makarna
Limonlu çay
Ara 2 mandalina yarım elma
Akşam
Mantar sote
1 adet kabak mücver
1 dilim tam buğday ekmeği
Salata yoğurt
Ara
Üzüm ve yeşil çay
Su 4-5 bardak anca içebildim evde değildim
Spor daha başlamadım malesef

Dünkü Menüm

Sabah:
Karatay kahvaltısı

öğle:
3 kaşık bulgur pilavı
1 kase yoğurt
3 kaşık et yahni

akşam:
öğlenin aynısı

2lt su, 45 dk açık havada (oğluşumla) yürüyüş

canım karatay kahvaltısı ne oluyor bilmiyorum da içeriğini

sabah
tarhana çorbası 2 kase
2köfte
2dilim ekmek
öğlen
balık(orta boy)
2 tane kombo bisküvi
1 tane wanted (
akşam
2 kase tarhana çorbası
2 köfte
2dilim ekmek

2lt su
spor yapamadım bacaklarım squattan fena oldular

ve ceza almaya geldm
okuldan geldikten sonra orta boy cips yedm kaç dk ip atlamam gerekiyor hemen baslicam içime oturdu valla ya

Dünkü menüm ;
Sabah :
üç dilim ekmek
bir kibrit kutusu peynir
üç zeytin
10 adet patates kızartması
Öğle :
ezogelin çorba
cacık
Akşam :
Bir tabak ıspanak
3 lt su , yarım saat yürüyüş

canım yaa menün çok fena öncelikle tarhana çorbası çok kalorili bi çorba bide sen 2 kase birden yemişsin hemde 2 öğün çok fena biz yaptığımız kaçamaklarla sadece o günü yakmıyoruz kendimizi sıkarak geçirdiğimiz kaç günü birden yakıyoruz ve hep başa sarıyoruz. Sakın beni yanlış anlama canım bende çok düştüm bu hatalara ama böyle diyet hiç bitmiyo ve bizi mutsuz etmeye başlıyo

Bence diyetin ilk şartı kararlı olmak bi tanıdığım doğumda aldığı 15 kiloyu 1,5 ayda gerçekten diyet yaparak ve hiç kaçamaksız verdi. Ve bidaha geri almadı kızı 3 yaşında tek seferde çözdü olayı. En çok örnek aldığım insandır. Ben öyle hayatımı diyetle geçiremem sıkılırım dedi ve 1,5 ayda gitti hepsi

:O tarhana çorbası gerçekten o kadar kalorili mi ben kahvaltı yapmaktan nefret ettiğim için çorba içeyim dedim hafif olsun diye gerçekten bilmiyorudum maraş tarhanası değil mi bu bahsettiğin kalorisini biliyorsan paylasabilirmisin lütfen

canım maraş tarhanası nasıl bilmiyorum ama tarhana tarhanadır ve kalorisi 250 diye biliyorum bir porsiyonda o yüzden dikkatli yemek gerek ve diyetlerde menünde çorba varsa o öğün ekmek olmamalıymış

anladım sanırım kahvaltılarımı tekrar düzenlemem gerekecek cornflakese geri dönücem sanırım mecburen

anladım sanırım kahvaltılarımı tekrar düzenlemem gerekecek cornflakese geri dönücem sanırım mecburen
sanırım okuyodun canım o yüzden kahvaltılar problem herhalde kepek ekmeği arasına peynir domateste yiyebilirsin yada sebzeli çorbalar dene ama hazır olmasın

sanırım okuyodun canım o yüzden kahvaltılar problem herhalde kepek ekmeği arasına peynir domateste yiyebilirsin yada sebzeli çorbalar dene ama hazır olmasın
evet gerçekten problem bir de sevmeyince kahvaltıyı olmuyo senin dediğin tarz sandviç evet olur onu yiyebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…