Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Masallah mekigi cok iyi cekiyosun sanirim, ben is nekik cekmeye gelince birak elliyi 10 yapsam sukur Diyetin de cok iyi masallah tebrik ederiim :)
5-10'larla başladım. İnsan alışıyor. Aslında karın kaslarımız bizim sandığımızdan daha kuvvetli canım

Bugün öğle öğünü yapmadım, akşamı zor ediyorum kızlar, fındık atıştıracam
Ya iste ogun atlayinca oyle bi problem oluyor am az finduktan bise olmaz insallah onu cok su icerek telafi et bence :) bu arada kaptancim yesil kahveyi bi tanidiktan daha duydum o baya ovdu hani kilo verdirme acisindan, yarin alabilirsem alicam bakalim ins

Gunaydinlar kizlar :) dunku menum;
Ogleye dogru;
1 haslanmis yumurtanin beyazi
2 cay bardagi bitki cayi
Ara ogun;
1 kupa 2 si bi arada nescafe
Aksama;
1 porhsiyondan biraz fazla firin tava
Spor; 2 saat 11.40 km mesafe
Su; 2-2.20 lkyre kadar
Gene suyu az iciyorum iste ben :/

Canim ben marketten aldim shazilinin var kahve cekirdegi seklinde, yesil renkte daha once aktardan almistim o poset seklindeydi ama yesil kahve aromali form cayiymis o, orjinali cekirdek seklinde olan diye okumustum ikisi de 10 tl civari zaten
firin tava etli patatesli falan bisey mi canim?

Dunku menum
Sabah ( gec kahvalti)
3-5 adet patates kizartmasi
Biraz biber kizartmasi
1 ucgen peynr
1 dilim ekmek
1 bardak portakal suyu

Ara
1 turk kahvesi sade

Aksam
1tabak salcali makarna

Su 2 lt
Spor 40 dk tempolu yuruyus

P
Patates yok canim.Patlican biber domates ve et var.Ogrendigim iyi oldu canim ya ben daha alamadim ama alcam ins ya biraz duraksadi kilo verme hizim, biraz motive eksikligim var ama hayalini kurdugum elbiseyi dusunuyorum boyle olunca

Dunku menum
Sabah ( gec kahvalti)
3-5 adet patates kizartmasi
Biraz biber kizartmasi
1 ucgen peynr
1 dilim ekmek
1 bardak portakal suyu

Ara
1 turk kahvesi sade

Aksam
1tabak salcali makarna

Su 2 lt
Spor 40 dk tempolu yuruyus
Senin de dedigin gibi kaptancim bizim aksami kismamiz lazim ama onu ben de yapamiyorum ne yazikki

P

Patates yok canim.Patlican biber domates ve et var.Ogrendigim iyi oldu canim ya ben daha alamadim ama alcam ins ya biraz duraksadi kilo verme hizim, biraz motive eksikligim var ama hayalini kurdugum elbiseyi dusunuyorum boyle olunca
Benim de eskiden kalma bi kotum var nereye koydugumu unuttugum icine giriyorum ama fermuari kapanmiyor malesef motive olmak icin burdayiz canim
Senin de dedigin gibi kaptancim bizim aksami kismamiz lazim ama onu ben de yapamiyorum ne yazikki
aynen yapabilsek hemen gidecek kilolar

Dunku menum
Sabah
Yine patates kizartmasi (biraz) masum dgl tabiki
1 haslanmis yumurta
1 dilim peynir
Yarim dilim ekmek

Ara 1 turk kahvesi

Ogle
1 dilim ekmek
Biraz domates sosu

Aksam
1 kase mercimek corbasi
1 dilim ekmek

Dun ekmek gunumdu herhalde bugun daha cok dikkat ediyorum hemen
Su 3 lt
Spor yok

Selam canlar. dünkü kızkardeşimin doğum günü vardı. Bir sürü şey hazırlamışlar. İkram olunca yemek durumunda kaldık. Hatta bir dilim pasta da gitti :) ne yapalım telafi edicez. Okullar açıldı koşturma başladı nasılsa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…