Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Cok tesekkurler tatlim hosgeldin nasil gidiyor hayat, diyet?
izindeydim canım yeni döndüm.. gezmediğim yer kalmadı 1 yılın acısını cıkarttım.. e haliyle diyete falanda bakmadım:oops:
+ 3 kilo ile buralardayım yine:KK48: sağlık olsun veririz yine..sen buralardasın heralde takımınıza yeni arkadaşlarda gelmiş hoşgelmişler..

izindeydim canım yeni döndüm.. gezmediğim yer kalmadı 1 yılın acısını cıkarttım.. e haliyle diyete falanda bakmadım:oops:
+ 3 kilo ile buralardayım yine:KK48: sağlık olsun veririz yine..sen buralardasın heralde takımınıza yeni arkadaşlarda gelmiş hoşgelmişler..
Evet canim bende tatile gittim ama bi hafta sonra yine dondum benimde oyle canim ya iki ileri bir geri kilo durumlari, olsun canim gezmissin sefan olsun. Evet yeni arkadaslarimiz var sizin takim da baya degismis

Dünkü menü
Sabah
Klasik kahvaltı

Ara
1 kahve

Öğle
1 tane domates peynirli kepekli sandviç
1 çay

Arada
Az üzüm
1 elma
1 yulaflı biskuvi

Akşam
2 küçük patlıcandan karnıyarık
1 dilim tam bugday ekmegi
1 kase kayısı kompostusu

Sonra
1 kupa yeşil çay

Spor: 50 mekik hareketi
Su: 1,5 litre

Dünkü menü
Sabah
Klasik kahvaltı

Ara
1 kahve

Öğle
1 çay

Arada
Az üzüm
1 elma
1 yulaflı biskuvi

Akşam
1 kase kayısı kompostusu

Sonra
1 kupa yeşil çay

Guzel menun canim mekigi de artirdin hadi bakalim

Evet cnm, hatta bir tane mekik çekme aletimiz vardı, onu da çıkarsam mı acaba :)
Uzun süredir atıl duruyor da...

378. Etap birincisi Nagihan93, tebrikler! :KK9: :nazar:
sampbc35257d54fdb931.jpg

Başarının devamını ve sağlıklı kilo vermeni dilerim..

Ayrıca 1. takımı da 378. Etap birinciliği için tebrik etmek istiyorum. :nazar: :KK9:

378. Etap birincisi Nagihan93, tebrikler! :KK9: :nazar:
sampbc35257d54fdb931.jpg

Başarının devamını ve sağlıklı kilo vermeni dilerim..

Ayrıca 1. takımı da 378. Etap birinciliği için tebrik etmek istiyorum. :nazar: :KK9:
Insallah,Cok tesekkur ederim sagolun :) Bu arada gunaydin kizlar :)kizlar dunku menumu yazmayayim cunku dun aksam ailemle yemege ciktik haliyle diyet bozuldu ben de dunu serbet gun yaptim, ama bugun cok sıkı tekrardan basladim insallah :)

Dünkü menü
Sabah
Klasik kahvaltı

Ara
1 kahve

Öğle
1 çay

Arada
Az üzüm
1 elma
1 yulaflı biskuvi

Akşam
1 kase kayısı kompostusu

Sonra
1 kupa yeşil çay

Masallah mekigi cok iyi cekiyosun sanirim, ben is nekik cekmeye gelince birak elliyi 10 yapsam sukur :KK43: Diyetin de cok iyi masallah tebrik ederiim :)

X