Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Bu arada yeni gelen arkadaslar bu hafta listeye girmek ister misiniz yoksa biraz daha alisip haftaya mi yer almak istersiniz?

1 simit 6 dilim ekmeğe eşit ama poğça sanki daha yağlı değil mi? zaten simit yediğimde daha diyet yapmıyordum. midem ekşimeye başladı falan. deedim sen böyle simitler poğçalar yersen daha çok ekşir miden :) tokken karar verdim yani diyete tekrar başlamaya :)

daha dün gruba katılan biri olarak ahkam kesemem kaptan ama sanki grubu biraz daha ciddiye alanlarla devam etsek daha güzel olur gibi. yarışıyoruz sonuçta.

dünden bu güne hiç kilo gitmemiştir ki nasıl gircez listeye :/

1 simit 6 dilim ekmeğe eşit ama poğça sanki daha yağlı değil mi? zaten simit yediğimde daha diyet yapmıyordum. midem ekşimeye başladı falan. deedim sen böyle simitler poğçalar yersen daha çok ekşir miden :) tokken karar verdim yani diyete tekrar başlamaya :)

daha dün gruba katılan biri olarak ahkam kesemem kaptan ama sanki grubu biraz daha ciddiye alanlarla devam etsek daha güzel olur gibi. yarışıyoruz sonuçta.

Ne demek canim, zaten normalde ilk hafta deneme ve gruba alisma sureci olarak degerlediriyorum fakat bu zaman zarfinda kaybolanlar cok oluyor. Bence de uygun olani bir hafta sonra listeye girmek. Simit ve pogaca ikisi de yagli fakat simiti daha cok kalori sahibi yapan uzerindeki susam( cunku susam da ayrica yag iceriyor) o yuzden yememek en guzeli:KK24:

Ben 1 kilo verdim bu hafta
Tombiş olduğum için daha fazla vermem gerekirdi yüzde olarak herhalde neyse güzel gene de
1 kilo vermek bile insanı hafiflemiş hissettiriyor doğrusu :)
Kesinlikle katiliyorum degil 1 kilo gram vermek bile aslinda cok cok motive ediyor, ilk gunlerde hafif hafif basla canim. Napalim milk shake afiyet olsun, yarin daha iyi yapcaksin guven tam :KK66:

Canım ben aslinda ara ogun yapardim ama bu son gunlerde pek yapmiyorum, bi tek geceleri bunun eksikligini hissediyorum, ama dediklerini uygulayacam insallah sekkersiz nescafemi alicam ve icicem insallah canim cok sagol :)

:KK23:
Simit mi himm bende cok severim ama onun yerine pogaca tercih edersen daha az kalori almis olursun canim

Canim aslinda 6 kisi falan variz ama pasif katilimci diyelim bu hafta mazeretini belirtmeyenleri diskalifiye edelim mi ne dersiniz?

diyette erken kalkmak da cok onemli canim, neden bu kadar uyku ogrencisin ve tatilde misin?

menun guzel canim ama bisey yememissin gibi acikmiyor musun

bir kilo bile cok mutlu ediyor beni hemen havaya giriyorum:KK54::KK54:

Tarcini sevmeyenler icin bi onerin var mi canim ben pek haz etmem de tarcindan
Evet ya ogrenciyim ve tatil bitiyor pazartesi hayirlisiyla, ben de yazin hep gec yat gec kalk okdugumdan aliskanlik yapti hep :KK43: ama okul baslayinca saglam duzene donucem insallah :)

Evet ya ogrenciyim ve tatil bitiyor pazartesi hayirlisiyla, ben de yazin hep gec yat gec kalk okdugumdan aliskanlik yapti hep :KK43: ama okul baslayinca saglam duzene donucem insallah :)
Evet canim oyle oluyor insan alisinca duzeni bozuluyor hadi bakalim hayirlisi

Canım ben aslinda ara ogun yapardim ama bu son gunlerde pek yapmiyorum, bi tek geceleri bunun eksikligini hissediyorum, ama dediklerini uygulayacam insallah sekkersiz nescafemi alicam ve icicem insallah canim cok sagol :)
Sekersiz ve kremasiz direk nescafe canim hatta yesil cay da icebilirsin

Kaptancım ben bu hafta yarışmaya katılmak istiyorum, 1 hafta oldu diyete başlayalı cnm.
Ben 1.2 kg vermişim
Yani başlangıç kilo 73
Bu hafta 71.8
Yüzde hesaplamayı bilmiyorum tarif edersen sevinirim.

Simit mi himm bende cok severim ama onun yerine pogaca tercih edersen daha az kalori almis olursun canim

Canim aslinda 6 kisi falan variz ama pasif katilimci diyelim bu hafta mazeretini belirtmeyenleri diskalifiye edelim mi ne dersiniz?

diyette erken kalkmak da cok onemli canim, neden bu kadar uyku ogrencisin ve tatilde misin?

menun guzel canim ama bisey yememissin gibi acikmiyor musun

bir kilo bile cok mutlu ediyor beni hemen havaya giriyorum:KK54::KK54:

Tarcini sevmeyenler icin bi onerin var mi canim ben pek haz etmem de tarcindan

:KK54::KK54:

İki gündür bayağı kendimi sıktım yoksa gitmeyecekti kilolar

Dünkü menü
Sabah
İki dilim kızarmış ekmek
Biraz peynir, kahvaltılık çemen, 1 yumurta beyazı omlet

Ara
Turk kahvesi

Ogle
Bir tavuk dürüm

Ara
2 bardak siyah cay tek sekerli ( dulcaryl'i yanima almamışım)

Aksam
1 kase yulaf azmeli tarhana corba
4 kornişon turşu
İki kaşık sade bulgur pilavı

Spor
1 saat yürüyüş
2 litre su

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaptancım ben bu hafta yarışmaya katılmak istiyorum, 1 hafta oldu diyete başlayalı cnm.
Ben 1.2 kg vermişim
Yani başlangıç kilo 73
Bu hafta 71.8
Yüzde hesaplamayı bilmiyorum tarif edersen sevinirim.
(Etap baslangic kilosu - etap bitis kilosu)
/etap baslangic kilosu x 100 bu sekilde canim formul

***1.TAKIM 378.ETAP***
sosyestetik(59.6////%)
ApriL_2007(99.0/////%)
ilhamperileri(73////%) yeni uye hedef kilosu 63)

1. Takım Ortalamasi: %

Canim simdi bi programa kaydettigimi hatirladim.1 hafta once 71.0 gibiymisim, bugun tartildim 68.7 geldim.Ben de bu hafta katilayim diyorum insallah. Yuzde olarak da yanlis yapmadiysam %3.21

Dunku menum:
Öğlen;
Alabalık yağsız pişmiş
2 kasik yoğurt
Ara öğün ;
2 cay kasigi kadar dondurma
1 cay kasigi kadar kurabiye
Akşam;
Yarım alabalık yağsız pişmiş
Yarım domates
1 tatlı yeşil biber
2 kaşık yoğurt
Patlıcan salatali 4-5 kasik kadar
Ara öğün;
Mısır püsküllü çay

Kaptanim simdi ben 12 gundur diyetteyim, 12 gun oncekine gore mi yazmaliyim buraya acaba?
Buraya ilk basladigin tarihteki kilonu yazman daha uygun olur canim
Canim simdi bi programa kaydettigimi hatirladim.1 hafta once 71.0 gibiymisim, bugun tartildim 68.7 geldim.Ben de bu hafta katilayim diyorum insallah. Yuzde olarak da yanlis yapmadiysam %3.21
%3.23 buldum en canim
Dunku menum:
Öğlen;
Alabalık yağsız pişmiş
2 kasik yoğurt
Ara öğün ;
2 cay kasigi kadar dondurma
1 cay kasigi kadar kurabiye
Akşam;
Yarım alabalık yağsız pişmiş
Yarım domates
1 tatlı yeşil biber