Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Ya aklima takilan bi soru var tam anlayamadim da, versigimiz kilolari gunluk olarak mi yoksa cuma gunleri mi mesaj olarak yaziyoruz buraya? Bir de yuzde olarak mi yaziyoruz acaba?

Ya aklima takilan bi soru var tam anlayamadim da, versigimiz kilolari gunluk olarak mi yoksa cuma gunleri mi mesaj olarak yaziyoruz buraya? Bir de yuzde olarak mi yaziyoruz acaba?
Canim gunluk degil persembe gunu kilo bildrimi yapiyoruz ayni zamanda yuzdemizi hesapliyoruz ben tarif ederim

Hoşgeldiniz arkadaşlar, katılımınız çok iyi oldu sefalar getirdiniz. Ben de henüz cumartesi başladım takıma :)
Hep beraber mutlu ve sağlıklı zayıflamalar insallah
(Feride)
hoşbulduk :)
merhaba kaptan . menülerimi her gün paylaşacağım fakat benim evimde netim yok. o yuzden büroya geldiğimde bir önceki günün menüsünü yazsam sorun olmaz sanırım.
Kotu bir sey yaptim, 1 adet yaklasik olarak orta boy bir tatli cesidi yedim , ama cezasini aksamlari yapyigim 45 dakikalik kosuyu 1 saat yaparak odeyecegim insallah. Yilmak yook
ilk günden kaçamak mı neyse ilk günün günahı olmazmış :)

günaydın arkadaşlar. nasılsınız?

ben dün akşam yemeğiyle diyete başlamış bulunuyorum :) bu arada sabah aç karnına tartıldım .
61,5 çıktım. başlangıcım bu olsun kaptan .

akşam ki menüm (saat: 19.00)
1 kase tarhana çorbası
3 yemek kaşığı yoğurt
biraz salata
1 büyük dilim buğday ekmeği

bu sabah (8.00)
yarım dilim beyaz peynir
3 zeytin
domates
1 çay kaşığı ucu ile bal
1 dilim beyaz ekmek

spor (8.15)
4 km yürüyüş ( evden işe yürüyerek geliyrum. 35 dk sürüyor. google haritadan baktım . yaklaşık 4 km.)

aslında evin mutfağı pek diyet yapmak için hazır değil. buğday ekmeği , yeşil çay, ara öğünler için badem ,ceviz vs. almalı.

siz ara öğünlerde neler yiyorsunuz arkadaşlar?

arkadaşlar fittingo.com diye bir site var. günlük yedikerinizi ve yaptığınız sporu giriyorusnuz. kalori takibi yapıyor. güzel bi site. tavsiye ediyorum.

bu arada neden kimse bşley yazmıyor? 1,5 saattir kimse uğramamış sayfaya. tabiki her dk giremeyiz, herkesin işi gücü var ama burda da katılım çok az sanki diğer gruplara kıyasla. böyle nasıl olacak anlamadım :/

Canim zaten bir onceki gunun menusunu paylasiyoruz hic bir sorun olmaz, yeterki paylas canim

Spor miktarin guzel olmus canim ancak menulerini sabah ogle aksam diye paylasirsan daha uygun olur

Canim kisilerin kendi insiyatifi herkes isinde gucunde haliyle anlayisli olmak gerekiyor, bende biraz fazla anlayisli oluyorum sanirim haliyle katilimlarda dususler yasaniyor, ama ben gonullu olmanin esas oldugunu dusunenlerdenim ben hep buralardayim sen yaz canim

tamam kaptan. diyete akşam başlayınca öğle menüsünü yazmak istemedim çünkü dün öğlen bir bütün simit yedim. akşam da temiz bir sayfa açtım

ama böyle iki üç kişiyle de olmaz ki sayıca azız belki de ondan. sayımız fazla olsa illa günün her saati boş olup sayfaya gelen olacaktır.

ben çok eskiden 13. takımdaydım. sonra kendi isteğimle ayrılmıştım. laydline vardı kaptan, ki hala varmış. o kimsenin gözünün yaşına bakmıyordu valla :)

Yok canim beb 10 gundur cok sıkı sekilde yapiyorum, ve sekere tatliya o kadar duskunum ki sana anlatamam arada sirada boyle kacamaklar yapoyorum maalesef ama aksam cok iyi bi sporla ceza cektim

Bu arada dunku menum suydu;
Gec kalktigimdan dolayi hem sabah hem ogle yemegim domates ve soğanli omlet
Aksam yemeğim yarım kadar ya da azcık fazla alabalik tabiki yağsız pişmiş 2 bardak ayran 1 yemek kaşığı havuçlu pirinç pilavı
İşte 1 orta boy kurabiyecik :)
Ben cok gec yattigimdan acikabiliyorum bazen o yüzden sonradan 2 yemek kaşığı kadar ancak et
Evet dunku menüm buydu.Spor olarak da 5.7 hız 1 eğimle sabah 45 dakika aksam 1 saat kadar yürüyüş.
Bakalim bugun nasil olcak :)

nagihan cım ara öğün yapmıyor musun? gece yatmadan 2 saat önce yoğurt yada süt tüketirsen tok tutar. beni yeşilçay ve şekersiz nescafe de tok tutuyor

Slm, ben bildirimi cuma günü zannediyordum ogrendigim iyi oldu

Dünkü menüm
Sabah:
İki dilim tam buğday ekmeği
Peynir zeytin sivri biber iki haşlanmış yumurta çay

Öğle
1 büyük milkshake (tatlı ihtiyacı oldu o günlerdeyim)
1 elma

Ara
İki ceviz -2 Light biskuvi - neskafe

Akşam
Taze fasulye 1 tabak
Biraz çoban salata

Sonrasinda
Bir kuçuk kase patlamış mısır

Spor
Yapmadım dün
Su 2 litre

Ben 1 kilo verdim bu hafta
Tombiş olduğum için daha fazla vermem gerekirdi yüzde olarak herhalde neyse güzel gene de
1 kilo vermek bile insanı hafiflemiş hissettiriyor doğrusu :)

öğle öğünü dışında gayet iyi. aslında sekersiz tarçınlı sütle de tatlı isteğinin bastırıldığını söylüyorlar.

tamam kaptan. diyete akşam başlayınca öğle menüsünü yazmak istemedim çünkü dün öğlen bir bütün simit yedim. akşam da temiz bir sayfa açtım
Benimde dunku menum tam bir fiyasko arkadaslara gitmistim orda yedim biseyler hatirlamak bile istemiyorum kabus gibiydi

Simit mi himm bende cok severim ama onun yerine pogaca tercih edersen daha az kalori almis olursun canim
Canim aslinda 6 kisi falan variz ama pasif katilimci diyelim bu hafta mazeretini belirtmeyenleri diskalifiye edelim mi ne dersiniz?
diyette erken kalkmak da cok onemli canim, neden bu kadar uyku ogrencisin ve tatilde misin?
menun guzel canim ama bisey yememissin gibi acikmiyor musun
Ben 1 kilo verdim bu hafta
Tombiş olduğum için daha fazla vermem gerekirdi yüzde olarak herhalde neyse güzel gene de
1 kilo vermek bile insanı hafiflemiş hissettiriyor doğrusu :)
bir kilo bile cok mutlu ediyor beni hemen havaya giriyorum
öğle öğünü dışında gayet iyi. aslında sekersiz tarçınlı sütle de tatlı isteğinin bastırıldığını söylüyorlar.
Tarcini sevmeyenler icin bi onerin var mi canim ben pek haz etmem de tarcindan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…