Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Icli kofte mantisini da ilk kez duydum tek bildigim cok kalorili oldugu icli koftenin ve mercimek corbasinin, ama hatanin farkindasin canim eminim telafi edersin de
evet ben de ilk kez gördüm. ve denedim
Öyle feshaneye yolumuz düştü bir baktık elazığ günleri, yemekler ve doğal kahvaltılıklar başdöndürücüydü.

Ben mercimek çorbasının yüksek kalorili olduğunu bilmiyordum :/

Merhaba kizlar bugun nasilsini bakalim

İyiyiz sağol canım. sen nasılsın
bu arada öğrencimisin çalışıyormusun? :)

ben bugün ne yaptım: okul kıyafeti alışverişi - bir diş hekimi kontrolü(kızım için) ve birkaç iş daha...böyle geçti...
şimdi dünkü menümü paylaşıcam

Dünkü menüm:
Sabah:
iki dilim kepekli ekmek
bir parça doğal tereyağ.
3-4 zeytin - bol maydonoz
küçük bir omlet
(karatay kahvaltısı olmuş sanırsam)

Ara:
üzüm

Öğle:
(epey düşündüm ama hatırlayamıyorum malesef)

Ara:
1 küçük parça bitter çikolata
1 türk kahvesi

Akşam:
Fırında tavuk
Haşlanmış brokoli
yoğurt

Tahmin edebiliyorum bende severim yoresel lezzetleri
calisiyorum canim 27 yasindayim
miktarlarini da yazarsan daha iyi olur canim, ben gun icerisinde not ediyorum yediklerimi yoksa unutuyorum bende

Dunku menum
Sabah
Sucuklu yumurta bir yumurta ve cok az sucuklu
2 adet sosis
1 dilim peynir
Ceyrekten daha az ekmek
1 bardak portakal suyu

Ara
2 adet findik

Ogle
1 porsiyon sebze yemegi
2 kasik pilav
Biraz tursu
1 bardak ice tea

Aksam
Yarim porsiyon cig kofte
1 ayran

Su 3 lt
Spor 20 dk tempolu yuruyus

Dunku menum
Sabah
1 kase corn flakes

Ara
Ceyrek simit
1 nescafe

Ogle
1 tabak makarna salcali yogurtlu
1 bardak meyve suyu

Ara
1 turk kahvesi

Aksam
1 bardak hazir corba
1 durum cig kofte
1 ayran

Su 3lt
Spor 40 dk tempolu yuruyus

Selam. Dün çok fazla yedim ama telafi edicem tabiki söz..
Sabah.
Klasik kahvaltiydi

Arada
Kahve
Bitter cikolata

Ögle

Kuru fasulye
Pilav
(pilav söyledim ama sonradan vicdan yapip yemedim. Ama kuru yeterince agır yapılmıştı ne fayda)
1 ayran

Ara

Islak kek
(koca bir dilim)

Aksam
Ispanak
Sarimsakli yogurt
İki dilim ekmek

Tahmin edebiliyorum bende severim yoresel lezzetleri

calisiyorum canim 27 yasindayim

miktarlarini da yazarsan daha iyi olur canim, ben gun icerisinde not ediyorum yediklerimi yoksa unutuyorum bende

Benim ismim Feride cnm.

Kimse yazmıyor sen ve benden başka

Senin şu anki kilon ve hedefin ne

Merhabalar arkadaslar. Yeni uye olaraktan bilgilerimi bi paylasayim dedim, 21 yasindayim 166-167 boyum ve su an da 69.4 kilom var.Universite sinavlarina hazirlandigim 2. sene cok kilo aldim 83-84 lere geldigim gunler olmustu.Bu yazin basinda 77.1-77.0 kilo idim ve hafif diyetle 10 gun oncesine kadar 73.5 e ancak dusebildim ama hedefim daha etkili bir zayiflamaydi.Bu 10 gunde 4 kilo 100 gram zayifladim cok sıkı bir diyet ve gunde 1.5 saat tempolu bir yürüyüş sporuyla.Hedefim 60 a inmek tabiki bunu hepberaber yapmak.Kizlar hepimiz zayiflicaz hedefimize ulasicaz insallah. Yılmak yok :)

merhaba..ben de an itibariyle takıma katıldım :)

şuan 61 kıloyum. boyum da 1,59

diyetisyen yardımı ile 6 kg verdim. ama ramazan ayında hem diyetisyeni braktım hem de sahurda yiyip yatmak vs. düzenimi çok bozdu. 2 kg ını geri almış oldum. bu akşamdan itibaren yıne diyetisyenimin verdiği listeyle ve sizin yardımlarınızla yeniden başlamak istıyorum.

bu arada adım burcu. 28 yaşındayım. özel sektörde çalışıyorum. evliyim ve 1 oğlum var.
bu gün işten erken çıkacağım için paylaşımlarıma yarından itibaren başlayacağım. herkese sağlıklı kılo vermeler :)

Hoşgeldiniz arkadaşlar, katılımınız çok iyi oldu sefalar getirdiniz. Ben de henüz cumartesi başladım takıma :)
Hep beraber mutlu ve sağlıklı zayıflamalar insallah
(Feride)

Benim ismim Feride cnm.

Kimse yazmıyor sen ve benden başka

Senin şu anki kilon ve hedefin ne
Hedefim 53 canim su an da 59 60 arasi geziyorum bogazi tutsam 59 a dusuyorum bakalim ugrasiyoruz iste
hosgeldin canim ben takim kaptaniyim ilk sayfada jurallar var onlari okuyup kabul edersen birlikte zayiflariz
hosgeldin canim paylasimlari ve menuleri bekliyoruz hep birlikte mutlu zayiflamalar

Kotu bir sey yaptim, 1 adet yaklasik olarak orta boy bir tatli cesidi yedim , ama cezasini aksamlari yapyigim 45 dakikalik kosuyu 1 saat yaparak odeyecegim insallah. Yilmak yook

Kotu bir sey yaptim, 1 adet yaklasik olarak orta boy bir tatli cesidi yedim , ama cezasini aksamlari yapyigim 45 dakikalik kosuyu 1 saat yaparak odeyecegim insallah. Yilmak yook
Nasil bir tatliymis o bakiyimmm himmm bence de canim sporla telafi et ben hep buralardayim istedigin zaman yazabilirsin

Nasil bir tatliymis o bakiyimmm himmm bence de canim sporla telafi et ben hep buralardayim istedigin zaman yazabilirsin
Ya aslinda caniniz istesin istemedim o yuzden bole kuru bir kurabiye idi canim, ama aksam yemegimde ben de proteine agirlik verdim, yarin insallah 68 leri gorurum tesekkur ederim canim bu arada benim boyle bi gruba ihtiyacim vardi :)

Ya aslinda caniniz istesin istemedim o yuzden bole kuru bir kurabiye idi canim, ama aksam yemegimde ben de proteine agirlik verdim, yarin insallah 68 leri gorurum tesekkur ederim canim bu arada benim boyle bi gruba ihtiyacim vardi :)
Hepimizin var aslinda canim o yuzden burdayiz, ben yemiyorum insanlar soruyoe hep aklimda grubuma karsi sorumlu olusum var o yuzden yememeye gayret gosteriyorum, bugun yesil kahve aldim bakalim tadi nasil

Kizlar ictim yesil kahve cok da kotu degil tadi( ben normal cay icmiyorum hep bitki icerim o yuzden aliskin da olabilir)
Kaynattim sonra ictim cekirdekler halinde kokusu pek iyi degil ama tadi cok itici degil bakalim faydasi olacak mi? Siz neler yapiyorsunuz bakalim

Siyah cayin netabolizmayi yavaslattigini duymustum canim o yuzden cok iyi yapiyosun beb pek aliskin degildim ama diyet boyunca icmeye calisiyorum bitki caylarini.Ilk baslarda hic hoa gelmezdi ama simdi seviyorum bile diyebilirim :)

Siyah cayin netabolizmayi yavaslattigini duymustum canim o yuzden cok iyi yapiyosun beb pek aliskin degildim ama diyet boyunca icmeye calisiyorum bitki caylarini.Ilk baslarda hic hoa gelmezdi ama simdi seviyorum bile diyebilirim :)
Benim eskiden beri hic aram olmadi cayim cayla bakalim faydasini gorursem hemen sizinle paylasacagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…