Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Menüm
Sabah;ikitabak çorba
Öğle;ikitabak sebze yemeği,bir havuç,10üzüm tanesi
Akşam;derisiz yağsız iki tavukbut, yarım tabak haşlama karnabahar
3litre su,4fincan yeşilçay
30 dk sporbisikleti,40dk yürüyüş,50dk hareketli dans

:mad: Çoook yemişim kızlar. Lütfen ceza istiyorum

Çıtır inşallah olurum,oluruz hepberaber kaptancım. Bigün yakasına yapışcam sırf yemek yediği için eşimin:KK67:
Insallah canim
Menüm
Sabah;ikitabak çorba
Öğle;ikitabak sebze yemeği,bir havuç,10üzüm tanesi
Akşam;derisiz yağsız iki tavukbut, yarım tabak haşlama karnabahar
3litre su,4fincan yeşilçay
30 dk sporbisikleti,40dk yürüyüş,50dk hareketli dans

:mad: Çoook yemişim kızlar. Lütfen ceza istiyorum
gelsin hemen canim ceza squat yap 30 tane
Enaz 500 kalori fazlam var.
Kalori hesaplayarak mi zayiflamaya calisiyorsun canim?
Bizim takım nerdesinizzzz :rolleyes:
Burdayiz canim arkadaslarla beraberim bakamadim

:emir_bebek:bebişimi uyuttum ve akşam sporumu da yaptıp:KK6: öyle geldim arkadaşlar.
Kaptancım cezamı anlamadım. Lütfen biraz detaylı yazarmısın:KK57:

Kalori hesaplayarak diyet yapmıyorum. Öyle yapsam işin içinden hiç çıkamam . Örneğin fındık yemeye bayılırım.
biavuç ye bigünlük kalorin dolar belkide fazla gelir vsr....
Metobolizma hızımı hesaplayınca günlük kalori ihtiyacım 1.200 çıkıyo ( yaşa,boya, aktiviteye göre)

Kızlar bura yeri değil ama bişey sorucam. Çok dar yapılıyım. Onedenle hamilelikte karnım patlamış mısır gibi oldu. Bu tarz şeylere hiç inanmıyorum. Daha öncede hiç almadım. Ama İ.saraçoğluna güvendiğim için tavsiye ettiği zline losyonu almayı düşünüyorum.
Bileniniz ,kullananız yada çevrenizde kullanan varmı? Bana bi fikir verimisiniz.

:emir_bebek:bebişimi uyuttum ve akşam sporumu da yaptıp:KK6: öyle geldim arkadaşlar.
Kaptancım cezamı anlamadım. Lütfen biraz detaylı yazarmısın:KK57:
Soyle bisey canim ellerini one dogru uzatip belin dik olacak sekilde egilip kalkiyorsun bakiniz bu da program

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 55
Kalori hesaplayarak diyet yapmıyorum. Öyle yapsam işin içinden hiç çıkamam . Örneğin fındık yemeye bayılırım.
biavuç ye bigünlük kalorin dolar belkide fazla gelir vsr....
Metobolizma hızımı hesaplayınca günlük kalori ihtiyacım 1.200 çıkıyo ( yaşa,boya, aktiviteye göre)
Anladim canim
Kızlar bura yeri değil ama bişey sorucam. Çok dar yapılıyım. Onedenle hamilelikte karnım patlamış mısır gibi oldu. Bu tarz şeylere hiç inanmıyorum. Daha öncede hiç almadım. Ama İ.saraçoğluna güvendiğim için tavsiye ettiği zline losyonu almayı düşünüyorum.
Bileniniz ,kullananız yada çevrenizde kullanan varmı? Bana bi fikir verimisiniz.
anlayamadim karninda catlaklar mi olustu?

Baştan yazayayım kilo vermemle alakalı değil...Çok çatlakta var ama göbeğim çoook sarkıyo. Çünki bel kısmım çok dardı Oyüzden karnım öne çok büyüdü. Bide sezeryanla doğumlarımı yaptım. Ebirazda yaralarım geç iyileşti. Hepsi üst üste gelince sarkmış bi göbekle kala kaldım.

Baştan yazayayım kilo vermemle alakalı değil...Çok çatlakta var ama göbeğim çoook sarkıyo. Çünki bel kısmım çok dardı Oyüzden karnım öne çok büyüdü. Bide sezeryanla doğumlarımı yaptım. Ebirazda yaralarım geç iyileşti. Hepsi üst üste gelince sarkmış bi göbekle kala kaldım.
O zaman gobek egzersizleri gerekiyor sanirim canim

X