Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

1. takıma davet edildim. Ben de katılmak istiyorum. Sabah kilom 72,4 idi ancak yarın ya da öbür gün adet olacağım. Normalde cuma sabah 71,0 idi. Neyse 72.4 ile başlayım yalan olmasın :KK43: Boyum 165cm. Tarih 18.08.2014. Hemen bugün yediklerimi yazayım. Sabah:2dilim ekmek,100 gr kaşar peyniri, küçük bir domates ve bir salatalık. Öğlen: 1 kase yeşil mercimek , nohut ve yarma ile yaptığım çorba, 5-6 kaşık fasulye yemeği. Ara öğün: 1şeftali, 25 kadar fındık (sabah ve öğleden sonra toplamda yediğim fındık sayısı). 7-8kg vermek istiyorum. Sağlıksız diyet yapmıyorum. Akşam yeğenimin doğum günü var. Pasta yersem ceza mı alıyorum? Ne kötü ya bu tip kutlamalar :KK43: . Şimdi de eliptik bisiklete biniyorum. Ne kadar bindiğimi sonra eklerim. Mutlaka devam edeceğim bu gruba. Desteğinizi bekliyorum.

1. takıma davet edildim. Ben de katılmak istiyorum. Sabah kilom 72,4 idi ancak yarın ya da öbür gün adet olacağım. Normalde cuma sabah 71,0 idi. Neyse 72.4 ile başlayım yalan olmasın :KK43: Boyum 165cm. Tarih 18.08.2014. Hemen bugün yediklerimi yazayım. Sabah:2dilim ekmek,100 gr kaşar peyniri, küçük bir domates ve bir salatalık. Öğlen: 1 kase yeşil mercimek , nohut ve yarma ile yaptığım çorba, 5-6 kaşık fasulye yemeği. Ara öğün: 1şeftali, 25 kadar fındık (sabah ve öğleden sonra toplamda yediğim fındık sayısı). 7-8kg vermek istiyorum. Sağlıksız diyet yapmıyorum. Akşam yeğenimin doğum günü var. Pasta yersem ceza mı alıyorum? Ne kötü ya bu tip kutlamalar :KK43: . Şimdi de eliptik bisiklete biniyorum. Ne kadar bindiğimi sonra eklerim. Mutlaka devam edeceğim bu gruba. Desteğinizi bekliyorum.[/QUO

Hoşgeldin canım. Bende bu gurupta yeniyim. Hep beraber başarıcaz inşallah. Birde bugünki değil dünki menüler ,sporlar yazılıyo

1. takıma davet edildim. Ben de katılmak istiyorum. Sabah kilom 72,4 idi ancak yarın ya da öbür gün adet olacağım. Normalde cuma sabah 71,0 idi. Neyse 72.4 ile başlayım yalan olmasın :KK43: Boyum 165cm. Tarih 18.08.2014. Hemen bugün yediklerimi yazayım. Sabah:2dilim ekmek,100 gr kaşar peyniri, küçük bir domates ve bir salatalık. Öğlen: 1 kase yeşil mercimek , nohut ve yarma ile yaptığım çorba, 5-6 kaşık fasulye yemeği. Ara öğün: 1şeftali, 25 kadar fındık (sabah ve öğleden sonra toplamda yediğim fındık sayısı). 7-8kg vermek istiyorum. Sağlıksız diyet yapmıyorum. Akşam yeğenimin doğum günü var. Pasta yersem ceza mı alıyorum? Ne kötü ya bu tip kutlamalar :KK43: . Şimdi de eliptik bisiklete biniyorum. Ne kadar bindiğimi sonra eklerim. Mutlaka devam edeceğim bu gruba. Desteğinizi bekliyorum.

Hoşgeldin canım.bende bu gurupta yeniyim. Hep beraber başarıcaz inşallah. Birde bugünki değil dünki menüler ,sporlar yazılıyo

Bende busabah adet oldum. Evet öyle hertürlü birazdaha zor oluyo. İnsanın sebebini bilsede tartıyı görünce moreli bozuluyo.

Canim april her gun ugrar ama bu aralar yogun gelemeyen arkadaslarin gerekceleri var ben motive ederim seni merak etme
canımm evet birazcık yoğunum fırsat buldukça yazıyorum tabi,bide şu uygulama artık çalışmıyor ya iphone da hiç sevmedim diğer türlü siteye girmeyi bir düzelse daha pratik olacak :KK12:

hoşgeldin , paylaşımlarınla hergün katkıda bulunabilirsen motive olursun canım.peki kaç kg olmak istiyorsun ?

dünkü menüm ;
sabah :
yarım porsiyon peynirli börek
bir kutu meyve suyu
öğle :
bir avuç kabuklu fıstık
bir bardak limonata
akşam :
iki dilim ekmek
5 kaşık domates salatası
iki bardak çay
2 lt su , 1 saat yürüyüş

Yarin baslarim artik spora canim ben izinliyim zaten
Hosgeldin canim ben takim kaptaniyim ceza diye dusunme oncelikle alismaya bak skstigin yerde de bize yaz biz seni durdururuz. Ilk sayfada kurallarimiz var onlari okuyup kabul etmelisin sonra gitsin kilolarr, bol paylasim bekliyorum tekrar hosgeldin
dünkü menüm ;
sabah :
bir kutu meyve suyu
öğle :
bir avuç kabuklu fıstık
bir bardak limonata
akşam :
iki dilim ekmek
5 kaşık domates salatası
iki bardak çay
2 lt su , 1 saat yürüyüş
oglen neden yemek yemedin tatlim fistik cok kalorili yagli oldugu icin tok tuttu mu seni?

dünkü menüm ;
sabah :
bir kutu meyve suyu
öğle :
bir avuç kabuklu fıstık
bir bardak limonata
akşam :
iki dilim ekmek
5 kaşık domates salatası
iki bardak çay
2 lt su , 1 saat yürüyüş[/QUOTE

Afiyet olsun canım olmuşturda malum dünki menü. Börek ,hazır meyve suyu ve ekmek hepsi biarada çok değilmi?

dünkü menüm ;
sabah :
bir kutu meyve suyu
öğle :
bir avuç kabuklu fıstık
bir bardak limonata
akşam :
iki dilim ekmek
5 kaşık domates salatası
iki bardak çay
2 lt su , 1 saat yürüyüş
Afiyet olsun canım olmuşturda malum dünki menü. Börek, hazırmeyve suyu, ekmek hepsi biarada çok değilmi?

X