Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

ah ah kala kala iki kişi kalmışız, mahmureo hemen zayıflar zaten, 2,5 kiloyuda kısa zamanda vereceğinden eminim.

ah ah kala kala iki kişi kalmışız, mahmureo hemen zayıflar zaten, 2,5 kiloyuda kısa zamanda vereceğinden eminim.
Canim ben haftaya donuyorum bu hafta tatildeyim ve burda tarti yok onu dusunemedim o yuzden izinliyim haftaya burdayim artik yeni uye alimlarina devam edecegiz

Canim ben haftaya donuyorum bu hafta tatildeyim ve burda tarti yok onu dusunemedim o yuzden izinliyim haftaya burdayim artik yeni uye alimlarina devam edec
Canım en az beş kişi lazım ama tabi aktif katılacak arkadaşlar olmalı
katilmak isteyenlere bakalim beraber davet edelim

Tamam canım bende bakarım uygun olanları davet ederim seçeriz beraber katılımlarına göre

Dünkü menüm;
Sabah ?
Bir tane kaşarlı sandviç
Bir küçük süt
Öğle ?
Bir kase çorba
Bir kabak dolması
Bir dilim börek
Bir dilim kavun
Akşam ?
7 kaşık taze fasulye
Üç kaşık yoğurt
3,5 lt su , yarım saat yürüyüş

Eminim yazmışınızdır ama sizler kaç kilo olmak istiyoruz,kaç kilo verdiniz ,boyunuz kaç.
Ben çok zorlanıyorum siz hiç şikayetçi olmuyonuz ki zorlanmıyonuz benim kadar. Bunu nasıl yapabiliyorsunuz

Eminim yazmışınızdır ama sizler kaç kilo olmak istiyoruz,kaç kilo verdiniz ,boyunuz kaç.
Ben çok zorlanıyorum siz hiç şikayetçi olmuyonuz ki zorlanmıyonuz benim kadar. Bunu nasıl yapabiliyorsunuz
Canım senin yanında benim yolum çok uzun , tam tamına 39 kg vermem gerekiyor benim ama senin kadar sıkıntı yapmıyorum tabiki zamanla olacak İnşallah...Son üç ayda 8 kg verdim ben boyumda 1,56

Boyum 162 canim 63 kiloydum simdi 59 lardayim hedef 53 kafaya takmiyorum bir anda zayiflarsam bir anda alacagimi biliyorum sende boyle dusun bence

Canım senin yanında benim yolum çok uzun , tam tamına 39 kg vermem gerekiyor benim ama senin kadar sıkıntı yapmıyorum tabiki zamanla olacak İnşallah...Son üç ayda 8 kg verdim ben boyumda 1,56
Üç aydır beslenme şeklini düzene koymuş ve alışmışsındır. Elbetteki sen istedikten sonra olur canım. En zor ilk evre sen bunu atlatmışsın.

Doğru söylüyorsun da ben bir yemeği azıcık yiyerek bırakamıyorum. Onedenle ya hep ya hiç. Evet buda en zararlısı.
Kesinlikle zararli canim bi ara holywood diyeti yaptim 3 gun sadece meyve suyu ictim tartida dustum tabiki ama sonra fazlasiyla aldi o yuzden uzun vadede olsun ama kalici olsun istiyorum

Dünkü menüm;
Sabah; çorba
Öğle; domates,salatalık,sebze yemeği
Akşam;iki tabak sebze yemeği, iki köfte
3litre su,4 fincan Yeşilçay,bir fincan kahve
30 dk sporbisikleti, 30dk çooook tempolu dans

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…