Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

canım bende diyorum ki iki gündür niye kimse yok burda telden giriyorum ya , bugünde işyerindeyken kaçkez denedim yazamadım msj haberim yoktu güncellemeden ....
Hic sorma canim iki gundur sadece sitede yasadiginz sorunlar kismina yazabildim nasilsin neler yapiyorsun

Geldim. Davet için tşkkür ederim. Ama ben kk'de yeni katıldım bundan dolayı bazı şeyler eksik yazabilirim. Bana yardımcı olursunuz umarım.

Haklısın ama insan biran önce tartıda olmak istediği kiloyu görmek istiyo.
Üç gündür normal beslenerek diyet yapıyorum. Belli bi süreden sonra vücut o diyetleri kaldırmıyo

Bende dünki yediklerimi yazarak başlayayım;
Kahvaltı;2dilim ekmek,iki kaşık menemen,domates,salatalık,biber iki fincan yeşilçay
Öğle; sebze yemeği birkase
Akşm;sebze yemeği birkase ve meyve(erik)

merhaba kızlar

dünkü menümü paylaşıyorum

sabah: domates, peynir, yumurta, yeşil çay
öğle: kısır, bol yeşillik içeren
akşam: ton balıklı salata
saat 21'de 3 dolma, 3 elit bayram çikolatası
su:2,5 lt
spor: yok

spor yapmadığımda kaçamak yapmaya daha meyilli olduğumu fark ettim. Kaç gündür ilk kez kaçamak yaptım. Bu arada hafta sonu tartıldığımdan daha ağır çıktım dün sabah oysa her şeyi kuralına uygun yapmıştım. Sanırım kaçamak yapmamda bu moral bozukluğu etkili oldu. Ama istikrar, istikrar, istikrar şu aralar tek sloganım bu

merhaba kızlar

dünkü menümü paylaşıyorum

sabah: domates, peynir, yumurta, yeşil çay
öğle: kısır, bol yeşillik içeren
akşam: ton balıklı salata
saat 21'de 3 dolma, 3 elit bayram çikolatası
su:2,5 lt
spor: yok

spor yapmadığımda kaçamak yapmaya daha meyilli olduğumu fark ettim. Kaç gündür ilk kez kaçamak yaptım. Bu arada hafta sonu tartıldığımdan daha ağır çıktım dün sabah oysa her şeyi kuralına uygun yapmıştım. Sanırım kaçamak yapmamda bu moral bozukluğu etkili oldu. Ama istikrar, istikrar, istikrar şu aralar tek sloganım bu
aynen canim kacamak hemen belli ediyor kendini dikkat etmek lazim

X