Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

***1. TAKIM 373. ETAP***

Sosyestetik: (59.6/ 59.6/ 0/%0)kilosu sabit
_leila_: (56.9// //%)
Sinayropen: (62.9/ //%)
ApriL_2007: ( 99.5/ //%)
Michi: (60.3// //%)
elifdefnem: (75.3// //%)izne ayrilmak istiyor

1. Takım Ortalaması: %

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Kizlar bugun bildirim gunu sizi bekliyoruzz

Merhaba arkadaşlar
Bayram haftasi bayram kv görümce derken bibucuk aylik esaret bitti tatilini son periyodu kendi aileme geldik nihayet. Artik bol deniz ve inşallah gezme tozma sayesinde daha çok zayiflama olacak.
Dünkü menü sabah kahvalti peyaz peynir zeytin kasar bi dilim ekmek
Öğlen bisküvi
Aksam bi kase yoğurt çorba
Yarim tabak sarma pilav yoğurt
Ara bi kaç bisküvvazgecemiom

Kilo 62,8 😞

62,9-62,8=0,1
0,1*100=10
10:62,9= 0,16

Çok üzgünüm gecen hafta 62 geliyordu bi haftada neler oldu

Emzirmeden mi pis bogazliligimdan mi biskuviden vazgecemiom

***1. TAKIM 373. ETAP***

Sinayropen: (62.9/62.8/0.1/%0,16)
ApriL_2007: ( 99.5/ //%)

***1. TAKIM 373. ETAP***

ApriL_2007: ( 99.5 / 99.5 / %0 ) kilosu sabit

Aprill nerdesinnn

Tatlım geldim birazcık geç kaldım burdayım.Nabersin ? Ben yine sabit kalmışım :KK19: Sanırım şu regl düzensizliği zorluyor kilomu aslında o kadar da dikkat ediyorum yürüyorum bakalım haftaya değişecek mi :26:

Kızlar şimdi memlekete gidicez
Diyetisyene giden arkadaşıma sordum ve doktorun tartması dışında tartılamıyormuşuz süpriz olsun diye
O da 15 günde bir tartıyormuş
Bu yüzden ben gruptan ayrılmak zorundayım kızlar kusura bakmayın :KK43: :KK43:

Kızlar şimdi memlekete gidicez
Diyetisyene giden arkadaşıma sordum ve doktorun tartması dışında tartılamıyormuşuz süpriz olsun diye
O da 15 günde bir tartıyormuş
Bu yüzden ben gruptan ayrılmak zorundayım kızlar kusura bakmayın :KK43: :KK43:

Canim ben seni izne ayrilmak istiyor yazayim istersen sonra istedigin zaman donebilirsin

***1.TAKIM 373. ETAP***

Michi: (60.3// //%)izne ayrilmak istiyor

***1.TAKIM 373. ETAP***

_leila_: (56.9// //%)Paylasim yetersizliginden diskalifiye edildi.
Michi: (60.3// //%)izne ayrilmak istiyor

1. Takım Ortalamasi: % 0,02

merhaba kızlar, bugün bir uğrayayım, herkes neler yapıyor bir göreyim dedim. Birde ne göreyim kimse kalmamış. Ben izne biraz daha devam edecektim ancak bu durumu görünce gün bugündür dedim. Onayınız olursa geri dönmek istiyorum.

Kilo durumum bayramda alarak 76,5'a çıktım ancak kendime hemen çeki düzen vererek 74,9'a düştüm. Karatay diyeti yapıyorum, jillian level 1 'deyim 4 gündür. Layığıyla yapmadan level 2'ye geçmeyeceğim. Bu karatay+ jillian süper bir kombinasyon oldu arkadaşlar. Herkese tavsiye ediyorum.Ayrıca her gün yeşil çay ile 2 kapsül balık yağı içiyorum. Herkese iyi kilo vermeler diliyorum.

Geri dönmem için onayınızı bekliyorum.

Sosyestetik cim sizdede durum ayni bizimle yeni üye cagiriyorum arada sende takip et istersen yada ben gördükçe burayada yonlendireyim.ben daha listeye donmiycem bu ayın sonunda ev tasiycaz eylül basinda tatile gitcez nasipse o zamana kadar izinliyim ama takip ediyorum burayida.görüşürüz canım.

merhaba kızlar, bugün bir uğrayayım, herkes neler yapıyor bir göreyim dedim. Birde ne göreyim kimse kalmamış. Ben izne biraz daha devam edecektim ancak bu durumu görünce gün bugündür dedim. Onayınız olursa geri dönmek istiyorum.

Kilo durumum bayramda alarak 76,5'a çıktım ancak kendime hemen çeki düzen vererek 74,9'a düştüm. Karatay diyeti yapıyorum, jillian level 1 'deyim 4 gündür. Layığıyla yapmadan level 2'ye geçmeyeceğim. Bu karatay+ jillian süper bir kombinasyon oldu arkadaşlar. Herkese tavsiye ediyorum.Ayrıca her gün yeşil çay ile 2 kapsül balık yağı içiyorum. Herkese iyi kilo vermeler diliyorum.

Geri dönmem için onayınızı bekliyorum.

Tatlim tabiki donebilirsin ama bu haftanin listesini paylasim alanina tasidim aenin icin de sorun olmazsa listeye haftaya alalim ama sen paylasimlarinq devam et lutfen biraz kan can gelsin gruba

Sosyestetik cim sizdede durum ayni bizimle yeni üye cagiriyorum arada sende takip et istersen yada ben gördükçe burayada yonlendireyim.ben daha listeye donmiycem bu ayın sonunda ev tasiycaz eylül basinda tatile gitcez nasipse o zamana kadar izinliyim ama takip ediyorum burayida.görüşürüz canım.

Aynen canim kontrol ediyorum ama azimli birileri gelsin istiyorum ramazandan sonra cok kopmalar oldu sizdede ayni sanirim

Tatlım geldim birazcık geç kaldım burdayım.Nabersin ? Ben yine sabit kalmışım :KK19: Sanırım şu regl düzensizliği zorluyor kilomu aslında o kadar da dikkat ediyorum yürüyorum bakalım haftaya değişecek mi :26:

Tatlim senden bisey rica edebilir miyim kaptan yardimcisi olarak seni dusunuyorum senin icin uygun mudur

X