Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

*** 1. TAKIM 370.ETAP***

Sosyestetik: ( 60.6/60.2/0.4/%0.66)
crystallife: (64.2/ / %) 2. kez bildirimde bulunmadı
_leila_: (56.9/56,9/0 / %0)
kilosu sabit
Sinayropen: (63,9 /63/ 0.9/%1.40)
ApriL_2007: ( 99.5/99.5/0/%0) kilosu sabit
Michi: (59,5/60.3/-0.8/%-1.32)
elifdefnem: (75.6/75.6/ 0/ %0) kilosu sabit
Naneli_sekerim: (80.0/79.2/0.8/%1) hatali diskalifiye edilip oylama ile donen uye hedef kilosu 69

1. Takım Ortalaması: % 0.21

tatlım listenizi kontrol ettim naneli şekerim doğru olmuş..michi -1.34 ,sinayropen 1.41 çıkıyor bende(1,408 den dolayı) yüzdenizde 0.216 dan 0,22 istersen son birkez sende kontrol et görüşürüz yine...

:KK16:Dünkü Menüm

sabah: nescafe
öğle yemeği yiyemedim. Çünkü iş yerindeki toplantıdan çıkamadım. ayrıca burası herzaman ki işyerim değil, herkes oruçlu ve yakınlarda market yok. O yüzden dün tek öğün yapabildim. Bugün iş yerine hazırlıklı geldim.
saat akşam beşte
4 köfte, 6-7 adet çiçek dolması, 1 su bardağı ayran, bol salata
su: yaklaşık 3 litre
spor: leslie ile 4 mil

Gün içinde de hareketli olmaya çalışıyorum. Bu kilolar fazla ve geç saatte yiyerek aldım ancak fazla yediğimden değil hareket etmediğimden veremedim. O yüzden bu kısır döngüyü kıracağım inşallah.

Son hali burda sosyestetikcim, crystallife'la ilgili kararımızı vermeden önce ben bi geçmiş mesajlara bakacağım, naneli_şekerim'de olduğu gibi bi hata yapmayalım istiyorum. mesajlardan sonra tekrar yazacağım buraya.

Tatlım listeyi hazırlamışsın ama bir eksik var kendini eklememişsin 😉

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Dünkü menüm ;

Sahur ; bir bardak meyve suyu , iki dilim kaşar , çeyrek pide

İftar ; bir kase çorba , bir tabak taze fasulye , üç kaşık makarna , çeyrek pide , bir dilim karpuz

2 lt su . Spor yok

*** 1. TAKIM 370.ETAP***

Sosyestetik: ( 60.6/60.2/0.4/%0.66)
crystallife: (64.2/ / %) paylasim yetersizliginden diskalifiye edildi
_leila_: (56.9/56,9/0 / %0)
kilosu sabit
Sinayropen: (63,9 /63/ 0.9/%1.41)
ApriL_2007: ( 99.5/99.5/0/%0) kilosu sabit
Michi: (59,5/60.3/-0.8/%-1.34)
elifdefnem: (75.6/75.6/ 0/ %0) kilosu sabit
Naneli_sekerim: (80.0/79.2/0.8/%1) hatali diskalifiye edilip oylama ile donen uye hedef kilosu 69

1. Takım Ortalaması: % 0.22

Baktım, Bu ayın 3ündeki bildirimden sonra bir daha hiç yazmamış. bence paylaşım yetersizliğinden dolayı diskalifiye edelim. ne dersiniz?

Canim paylasim yetersizliginden diskalifiye yazdim kpss ye girecekti stresli bi surecte bekliyordur muhtemelen hayirlisi olsun

tatlım listenizi kontrol ettim naneli şekerim doğru olmuş..michi -1.34 ,sinayropen 1.41 çıkıyor bende(1,408 den dolayı) yüzdenizde 0.216 dan 0,22 istersen son birkez sende kontrol et görüşürüz yine...

Sagol canim yaptim degisiklikleri sevgiler

Selam kizlar bugun nasilsiniz bakalim

canım listedeyim ama kilom sabit diye görmedin herhalde, görmezden gelme beni :)

Tatlım telden giriyorum ama gözükmüyor gerçekten , göremiyorumm 😉 hiçç seni görmezden gelirmiyim canım seni bende sabit kaldım bu hafta zatenn off

Selam kizlar bugun nasilsiniz bakalim

Merhabalar canım , iyiyim sen nasılsın ? Yarın misafirim var hazırlıklar falan filanlardayım işte.stresli bir gün sanki sıcakta bir taraftan bunalıyorum bazen ...

Merhabalar canım , iyiyim sen nasılsın ? Yarın misafirim var hazırlıklar falan filanlardayım işte.stresli bir gün sanki sıcakta bir taraftan bunalıyorum bazen ...

Iftara mi geliyorlar hayirdir iyiyim bende ne yapayim takiliyorm kendi kendime

Iftara mi geliyorlar hayirdir iyiyim bende ne yapayim takiliyorm kendi kendime

Evet tatlım iftar ☺️ bu aralar böyle ... Bugünde bi keyifsizim ki ama mecburen rutin işler işte ... Ohh takıl bakalım sende güsell

Tatlım telden giriyorum ama gözükmüyor gerçekten , göremiyorumm 😉 hiçç seni görmezden gelirmiyim canım seni bende sabit kaldım bu hafta zatenn off

Benim zaten adet haftası ve sonraki hafta sabit çıkıyorum 2 aydır. Alıştım artık. Kilo verme sürecimi de öğrendim :) oflamaaa haftaya vericez :))

Benim zaten adet haftası ve sonraki hafta sabit çıkıyorum 2 aydır. Alıştım artık. Kilo verme sürecimi de öğrendim :) oflamaaa haftaya vericez :))

Aynen benimde öyle düzensizlik var zaten reglimde , olmadı uzun zamandır şiş vücudum malesef 😞 haftaya İnşallah vericez tatlım 😀

Ben kaçırmışım muhabbeti, ne oldu canım neden uyuyamıyorsun?

cnm oyle sorun yok cok şukur, sahura kadar uyumuyoruz sahura kalkmak zor oluyor dıye kucuk gorumcem yanımda sahurdan sonrada esım uyuyor bız oyurup film falan ızlıyoruz uykumuz kacıyor :KK1:

Bugünküm yediklerim:
Sahur:
Menemen
Sekeriz cay
Çeyrek pide
Kk kadar peynır

Iftar:
Yarım porsiyon mantı
2-3 kaşık bulgur pilavı
Yardım porsiyon nohut
Salata
Limonata