Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Iyi geceler tatli ruyalar kizlar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım moralini bozmadan eski düzenine dön. ne yazık ki arada böyle kötü günler oluyor, bende dün gece kaçamak yaptım
kolayı eve almamak en iyisi, böylece istesen de içemiyorsun. gerçi ben kola içmeyi sevmiyorum ama helva seviyorum. o da bitti zaten. daha da eve sokmam zaten.

dünkü menüm

SABAH: peynir, 1 domates, 1 yumurta, yarım salatalık, 1 su bardağı yeşil çay
ÖĞLE: bol salata ( maydonoz, dere otu, mısır, domates ve salatalıktan yapılmış.) 1 avuç içi peynir, 10 adet üzüm
AKŞAM: 1 karnıyarık, yoğurt
GECE 10:30 : 4 köfte, helva (az), ekmek (çok)
GECE 02:00: 1 dilim kavun

SU:3 lt
SPOR: leslie ile 3 mil

Sabah hemen tartıldım. Tüm yediklerime rağmen 100 gram vermişim. Demek ki leslie gerçekten çok kalori yaktırıyor. Dünkü kaçamağım yüzünden bugün iki kez leslie yapacağım. Kızım uyudu, birazdan ilkine başlayacağım.

Canım kolay gelsin ozaman sana , tatlı kaçamakların sonu hep spor oluyor zaten...

Günaydın kızlar , cumartesimiz güzel geçsin İnşallah...

Dünkü menü ;

Sahur : yok

İftar : Yayla çorbası , bol salata , üç dilim ekmek

Ara : bir dilim üzümlü limonlu kek, iki dilim karpuz

1,5 lt su , spor yok

Ayy super olmus ben hic anlamiyorum bu islerden ama cok basarili bitanem ellerine saglik
Canım sağol, anlamayacak bişey yok. Kesinlikle öğrenmesi çok kolay ama sabır gerektiriyor.

Canım naptın :) kızartma, börek,pizza, kola. Bence bir an önce eski düzenine dönmelisin yoksa yine üzülen sen olacaksın. Yapabiliyorsan akşam spor yapmaya çalış.

İnsanın canı çeker ama sen hepsini birden yemişsin:) Bence canının çektiği şeyler için kendine haftada bir gün ver ama o gün ye, ama hepsini birden değil tabii ki.

Bir de kesinlikle kolaya alternatif bir içecek bulmalısın. Ben genelde yanında kola içmeye alıştırıldığımız yemeklerde soda içmeyi tercih ediyorum.

Günaydın kızlar , cumartesimiz güzel geçsin İnşallah...
Günaydıııın :)

Dünkü menüm
Kahvaltı: 1 poğaça
Öğle: 1 biber dolması, 2 kaşık yoğurt, salata,karpuz
Ara: bitter karam gofret(günün hatası)
Akşam: 1 kase kaşarlı domates çorbası, 2-3 tane nugget, salata
Gece: azar azar kavun ve kiraz

Tatlim sahurda yemen lazim ama yapma boyle

Sabah gec kahvalti
Ceyrek peynirli tost
Domates

Ara
3 adet kuru erik

Aksam
2 kasik sade makarna
2 kasik tavuk yemegi
Biraz pide

Ara
Turk kahvesi orta
Biraz cips😔az ama epeydir yemegince rahatsiz bile etti
Meyve(kiraz, kayisi) cok degil

Spor 30 dk tempolu yuruys
Su 3lt uzeri

Canım menün gayet güzel , dediğin gibi tabii çikolata hariç. Seni fazla acıktırır gereksiz yere ...

Simit ve pinar beyaza ne oldu tatlim😉

Tatlim sahurda yemen lazim ama yapma boyle

Canım üç buçukta uyanınca , yenmiyor maleseff ama iyiyim hakkatten hiç de bişey olmuyor . Haftasonu sahur yapıyorumda haftaiçi zor oluyor o uykunun en derin yerinde uyanmak .

Canım çok güzel böyle devamm 😘

Bu da benim küçük prensim :)

AA bayildim buna eline saglik ben de istiom benim prensime����

Altinci olmusuz kizlar yukselmeye devam
Hadi bakalim http://www.kadinlarkulubu.com/showpost.php?p=36009647

Yiihhuuuu 1. Olduğumuz günleri de görürüz inşallah

Ne güzel leslie yapion demek. Eşimin memleketteyim hic firsat bulamiom. Oğlan uyur tilki uykusunda uyanir kolla oynqt doyur iftar yemeği ortalik namaz hop gece oluyor titanlara sahur hazirla leslie yalan oldu benim��

Kiz sen nasilsin yasion sahur neyse de iftarda ye bari

Son düzenleme:
Ayyy beni çok güldürdün , yaşıyorum valla hemde bomba gibiyim . Allah sabrını veriyor canım . Ya şöyle oluyor ifarda hafif yiyorum , sahurda iyice karnımı doyururum diye sonra bir kalkamıyoruz başa dönüyoruz . Eşimde aynı valla , ama dayanıyor o dayanıyorsa herkes dayanır 😜😀

çok güzel olmuş canım. cips yememenin en kolay yolu onu eve hiç sokmamak. Yıllar varki alışverişte ne kola aldım ne cips. Bazen eşim alır kola, ama ben içmem. Çikolata, büsküvi için de aynı şeyler geçerli. Zaten 62 'den 70 kiloya her nöbet geç saate yemek yiyerek üstüne de eti hoş beş tüketerek çıkmıştım. Şimdi hepsinin tadını unuttum. Evde olursa biraz yiyorum. O yüzden asla gidip kendi ellerimle bu gıdaları almıyorum

Hosbese bende hic dayanamiyorum aynen canim zaten bi kucuk paketi iki kisi yedik o bile rahatsiz etti

Ne güzel leslie yapion demek. Eşimin memleketteyim hic firsat bulamiom. Oğlan uyur tilki uykusunda uyanir kolla oynqt doyur iftar yemeği ortalik namaz hop gece oluyor titanlara sahur hazirla leslie yalan oldu benim��

canım belki 1 millik olanı yapabilirsin. 25 dakika sürüyor nasıl olsa

ilk leslie ile 3 milimi yaptım. Sonra duş alırken kızım uyandı. öğle yemeğini hafif yedim. Ve akşamda leslie ile 3 mil yaparsam ve kaçamakta yapmazsam değmeyin keyfime. Bu arada ben her gün 2 adet omega 3 kapsülü alıyorum. Sanırım zayıflamamda işe yarıyor. Hem de bir zararı yok. Balık pek tüketemediğim için almamda gerekiyor zaten. Bir deneyin derim :

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…