Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

DÜNKÜ MENÜM

SABAH: 1 yumurta, 1 domates, salatalık, şekersiz çay

ÖĞLE: 1 kase cacık, 2 tavuk kanat, az patates kızartması

AKŞAM: 1 köfte, 1 yumurta, 2 kaşık garnitür bir kase yoğurt ve hardal ile

SU: 2,5 lt
SPOR: Leslie ile 3 mil

aranıza tekrar gelmek ıstıyorum ızne ayrılmıstım bingole geldık cok sukur ve yerlestık eve ama kılolar benı bunalıma soktu 80 kg oldum kayserıye annemlere gıttım ve orda ha bıre yedık ve 2-3 kılo aldım :KK43: gerı vermek istıyorumm :KK17:

öncelikle hoşgeldin canım, Bende kayseirde yaşıyorum, bir daha uğrarsan haberim olsun, iyi zayıflamalar

aranıza tekrar gelmek ıstıyorum ızne ayrılmıstım bingole geldık cok sukur ve yerlestık eve ama kılolar benı bunalıma soktu 80 kg oldum kayserıye annemlere gıttım ve orda ha bıre yedık ve 2-3 kılo aldım :KK43: gerı vermek istıyorumm :KK17:

ya diğer mesajda yazmayı unutmuşum, bende geçtiğimiz ay 3 kilo alarak 80'e çıkmıştım. Kendi çabamla 1,5 kilo kadar verdim. Sonra burayla tanışınca herşey değişti. Sen nasıl olsa aramızdasın. Kısa sürede kilolarını tekrar vereceğinden şüphem yok.:21::21::21:

Merhaba kizlar bugun nasilsiniz bakalim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Dunku menum
Sabah
Biraz sucuklu yumurta
1 dilim ekmek

Ara 1 turk kahvesi

Ogle
1 dolma

Ara 1 dondurma twister

Aksam 2 adet biber dolmasi (zeytinyagli)
Su 3lt uzeri
Spor 30dk tempolu yuruyus

Dunku menum
Sabah
Biraz sucuklu yumurta
1 dilim ekmek

Ara 1 turk kahvesi

Ogle
1 dolma

Ara 1 dondurma twister

Aksam 2 adet biber dolmasi (zeytinyagli)
Su 3lt uzeri
Spor 30dk tempolu yuruyus

herşeyin dört dörtlük olmuş canım

Yarin kpssye girecek arkadaslarima basarilar diliyorum burdan cyristallife var sanirim baska olanlar da varsa hepsine basarilar diliyorum insallah guzel sonuclar alirsiniz

Canım kusura bakma lütfen tamamen benim hatam sana tamam deyip bildirimde bulunmadı yazmışım. Sanırım haftaya listede olursun.
hiç onemlı degıl cnm :KK34:
öncelikle hoşgeldin canım, Bende kayseirde yaşıyorum, bir daha uğrarsan haberim olsun, iyi zayıflamalar

ya diğer mesajda yazmayı unutmuşum, bende geçtiğimiz ay 3 kilo alarak 80'e çıkmıştım. Kendi çabamla 1,5 kilo kadar verdim. Sonra burayla tanışınca herşey değişti. Sen nasıl olsa aramızdasın. Kısa sürede kilolarını tekrar vereceğinden şüphem yok.:21::21::21:
aa oylemı neresındensın hemserımm :) evet ben bu sıte sayesınde 74 kılo oldum ama 80 ım sımde evlenmeden once 67 kg dım.. :KK43: zaten kayserılı olmak bıle bır kılo sebebı yaww mantılar, sucuklar her kayserıye gıttıgımızde dolap ıcın mantı sıkıyoruz gelde kılo almaa ıhhıııı ıhııı :KK43: zayıflamak ıstıyorummm :KK43::KK43:
Yok canim o kadar da kötu degil dogu korkmaya gerek yok bilgilendircm ben seni canim merak etme ama bugun ama yarin bilemiyorum

evet hıc dusundugum gıbı degıl cok guzelll :KK1:

Kizlar sonuc listeleri henuz hazir degil takipteyim paylasilsin hemen paylasacagim

Kizlar sonuc listeleri henuz hazir degil takipteyim paylasilsin hemen paylasacagim

Merakla bekliyorum canım bende , heyecan dorukta ☺️☺️

bugunku kabus menum:
sahur: patates kızartması cok az
krem peynır,
2-3 catal helva
1 dılım borek
sekersız catal

iftar: 1 e yakın pizza
4 bardak kola
1 kase mercımek corbası
yarım bardak ramazan serbetı

bol su
ne kadar cok yemısım ben yaww :KK53:

bugunku kabus menum:
sahur: patates kızartması cok az
krem peynır,
2-3 catal helva
1 dılım borek
sekersız catal

iftar: 1 e yakın pizza
4 bardak kola
1 kase mercımek corbası
yarım bardak ramazan serbetı

bol su
ne kadar cok yemısım ben yaww :KK53:

O ne cok kola oyle hemen birakmalisin bence canim inan bana cok farkediyor

O ne cok kola oyle hemen birakmalisin bence canim inan bana cok farkediyor

evet cnm bılıyorum onceden bu kadar ıcmezdım ama ramazan geldı gelelı boyle oruc cok susastırıyor :KK76: ama kılo sebebı tamamen kk ne gerı dondum ya emınım onuda bırakırım :KK1:

Hepinizi tebrik ediyorum kızlar kocaman öpüyorum iyi geceler.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X