Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

aranıza tekrar gelmek ıstıyorum ızne ayrılmıstım bingole geldık cok sukur ve yerlestık eve ama kılolar benı bunalıma soktu 80 kg oldum kayserıye annemlere gıttım ve orda ha bıre yedık ve 2-3 kılo aldım :KK43: gerı vermek istıyorumm :KK17:

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404421254.850021.jpg oncelikle hosgeldin canim paylastigim sekilde kural,izne ayrilmak istedigini herhangi birimize soylediysen farkli olur prosedur ancak ben paylasim alanina diskalifiye edildi seklinde paylasildigini gordum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bi kac gundur orucu biraktim kizlar feci alistim rahata tekrar baslamam lazim simdi cok zor geliyor

Tamam canim baktim soylemissin ama bi karisiklik olmus saniyorum donecegim ben sana buralarda ol��

tamam cnm aldım mesajını.. evet begendım bıngolu yanı dusundugum kadar kotu degıl radyo cekmez, kus ucmaz, kervan gecmez :KK52::KK52: istanbuldan gelınce buraya cok tuhaf oldum acıkcası :KK1: ama ıftarı erken acmak en guzel yanı :KK34:

Son düzenleyen: Moderatör:
tamam cnm aldım mesajını.. evet begendım bıngolu yanı dusundugum kadar kotu degıl radyo cekmez, kus ucmaz, kervan gecmez :KK52::KK52: istanbuldan gelınce buraya cok tuhaf oldum acıkcası :KK1: ama ıftarı erken acmak en guzel yanı :KK34:

Yok canim o kadar da kötu degil dogu korkmaya gerek yok bilgilendircm ben seni canim merak etme ama bugun ama yarin bilemiyorum

Kizlar bi sessizlik coktu yine buralara

Iyi geceler tatli ruyalar kizlar

Kızlar herşey iyi güzel gidiyorda , haftaiçi sahura kalkamıyoruz dün kalkamadık bugün kalkamadık Allah yardım etsin İnşallah bizim gibi kullarına 😔😔😔

Dünkü menüm ;;

Sahur : yok ( uyanamıyoruz )

İftar : iki kase yayla çorbası , mısırlı salata , iki kaşık makarna , çeyrek pide

Ara : bir tane muz

2 lt su spor yok

Dünkü menüm ;;

Sahur : yok ( uyanamıyoruz )

İftar : iki kase yayla çorbası , mısırlı salata , iki kaşık makarna , çeyrek pide

Ara : bir tane muz

2 lt su spor yok

su güzel olmuş, sahurada bu akşam kalkabilirsin inşallah canım.

aranıza tekrar gelmek ıstıyorum ızne ayrılmıstım bingole geldık cok sukur ve yerlestık eve ama kılolar benı bunalıma soktu 80 kg oldum kayserıye annemlere gıttım ve orda ha bıre yedık ve 2-3 kılo aldım :KK43: gerı vermek istıyorumm :KK17:
Canım hoşgeldin tekrar aramıza, okuduğum kadarıyla bir yanlışlık olmuş sanırım. Sen bugünden itibaren dikkat etmeye başla yiyip içtiklerine, bu hafta listeye girersin herhalde diye düşünüyorum.

Tasimissin bile canim cok tesekkur ediyorum ellerin dert gormesin kilolarin birer birer gitsin 😉
Evet canım hazır elimin altındayken taşıyayım dedim :) Amin hepimizin kiloları birer birer gitsin inşallah.

Bi kac gundur orucu biraktim kizlar feci alistim rahata tekrar baslamam lazim simdi cok zor geliyor
Kendini motive edip başlayabilirsin bence. Hadi hadi tembellik etme :)

Kızlar herşey iyi güzel gidiyorda , haftaiçi sahura kalkamıyoruz dün kalkamadık bugün kalkamadık Allah yardım etsin İnşallah bizim gibi kullarına 😔😔😔
Canım ya o gece kalkmak çok zor zaten. Sen de iyice az yiyorsun. Akşamları erken yatmaya çalış Ramazan boyunca, belki daha rahat kalkarsın.

günaydın kızlar, yarışmada ki sıralamamızı çok merak ediyorum.
Umarım şu lanet gibi üzerimize yapışan sonlarda olmaktan kurtuluruz artık, bence bu hafta hepimiz gayet iyi gittik. Güzel bir sıralama alalım lütfen yaa :)

Dünkü Menüm
Kahvaltı: 1 poğaça
Öğle: sulu köfte, salata, karpuz
Akşam: Kızartma(yoğurtlu), kavun
Su: 1.5 litre
Spor : Yok

Evet kızartma yememem gerekiyordu, biliyorum ama uzun zamandır yemiyordum, biraz kendime izin verdim dün açıkçası, onu yeme bunu yeme bazen çok sıkılıyor insan :KK43: Bir de sporu çok boşladım bu ara, ama neyse ki haftaya dans kursum başlıyor da hayatıma biraz hareket gelecek.

Bu arada etamine fena sardım kızlar, bir de etamin işlerken türkçe dublajlı bir film açıp izliyorum, oh değmeyin keyfime, iki sevdiğim şeyi birden yapıyorum böylece. Şimdilik küçük birşeyden başladım, gerçekten birşeyler üretmek, geliştirmek, yapmak o kadar zevkli bir şey ki, bittiğini görünce insan inanılmaz zevk alıyor.

X