Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

canım her zaman bekleriz :) gebeyken oruç tutma zaten, çocuk için zararlıdır diye tahmin ediyorum.

Günaydın kızlar , bugün paZar tatil ama sıkıcı olur hep benim için sevmem...belkide işten bir gün önce olduğu ve işe yakınlaştığım içinde olabilir😂😂😂

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Dünkü menü ;

Sahur : bir porsiyon patates kızartması , iki dilim peynir , bir haşlanmış yumurta , 1/4 pide , 2 bardak çay

İftar : 5 kaşık güveçte kuru fasulye , üç kaşık yoğurt , bir porsiyon çoban salata , 1/4 pide

2 lt su ,spor yok malesef yapacak vaktim olmayacak bu gidişle sanırım ramazanda 😔😔😔

kesinlikle ertesi gün iş olduğu için sıkıcı geliyordur :)

Sahur
1 tabak sehriyeli tavuk salatasi
1 bardak meyve suyu
Bol bol su

Iftar
Disardaydik
Acilisi su ile yaptim
1 kase mercimek corbasi
Et yemegi
3 kasik pilav
Form cayi su su su su

Spor biraz yuruyus yaptim

Yok canim ne uykusu kosturmayla gecti benim gunum

teşekkür ederim bilgi için. Blogum ivyhobby...............tr bende seninkine bkacağım birazdan:)

dünkü menüm
SABAH: bir kase mercimek çorbası
ÖĞLE: pirinç lapası ( bir çay bardağı pirinçten), bir domates
ARA: 2 ceviz, 1 su b. yeşil çay
AKŞAM: 1 kase yoğurt, 3 köfte, 1 su b. yeşil çay, 2 dilim baklava
gece: tavuklu sandviç, eşime sahur hazırlarken dayanamadım yedim, ramazan düzenine alışmam lazım
SU:2 litre
Spor: önce leslie ile 1 mil yaptım. Sonra yediğim baklavaları düşünerek leslie ile 2 mil yaptım.

çok dengeli bir menü olmuş canım, afiyet olsun

Baktım bloguna, vallahi ne düzgün el örgün varmış. baktığım herşey çok hoşuma gitti. Ellerin dert görmesin canım :)

Yok canim ne uykusu kosturmayla gecti benim gunum

aaa sorma, al benden de o kadar. Eşim bu ara alışverişe merak saldı. Dün bir ayakkabı bulduk. Kızım rahat vermedi pek. Bugünde kot ve gömlek aldık. Yine kızım sıkıldı elbette ama işimizi görecek kadar vakit verdi bize sağolsun.

çok dengeli bir menü olmuş canım, afiyet olsun

Tşk canım elimden geldiği kadar dikkatli olmaya çalışıyorum yoksa bilirsin oruçluyken insanın canı çok şey ister 😊 yok hayır yemicem diyorum kendi kendime yassak yasssakk 👏👏

Benimde bugün çok yoğun ve çabuk bitti ya 😔 geç kalktık 11 gibi sonra biraz ev işi sonra annemlere ziyaret sonra koştur koştur alışveriş şimdi oturdum biraz 😀

Canım kutlarım çok güzel ,başarılı ,az kalorili bir menü olmuş

Erkekler pek sevmezler ama alışveriş eğer kendilerineyse hiçç vakit kaybetmeden bütün eksikliklerini hemen halletmeye çalışırlar canım, sizede gezmek olmuş güzel işte..

teşekkür ederim bilgi için. Blogum ivyhobby...............tr bende seninkine bkacağım birazdan:)

Baktım bloguna, vallahi ne düzgün el örgün varmış. baktığım herşey çok hoşuma gitti. Ellerin dert görmesin canım :)

Saol canım bende baktım herşey çok güzel. Netim yavasladi nedense hepsinin yorumunu birisine yazabildim.amigurumi bende yapıyorum ara sıra. Ellerine sağlık.

Selam kizlar uyuyor mu herkes pek bi sessiz buralar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…