Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Dünkü menüm ;
Öğle;
1tabak makarna
1kase yoğurt
Arşam
2dilim ekmek
1limonlu balık
Salata
Ara
1elma yarım portakal
1.5lt su
30 dk yürüyüş

Dünkü menüm ;
Öğle;
1tabak makarna
1kase yoğurt
Arşam
2dilim ekmek
1limonlu balık
Salata
Ara
1elma yarım portakal
1.5lt su
30 dk yürüyüş

Canım kahvaltı neden yapmadın ? Güne iyi başlamak için çok önemli ama ve sanki çok az yemişsin , günde 1000 kalorinin altına düşmemelisin zararlı olabiliyor sonradan 😉

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu hafta sekizinci olmusuz kizlar hadi haftaya atak yapalim yukselelim listeler burda kendiniz de bakin
http://www.kadinlarkulubu.com/showpost.php?p=35908551

bir sıra yükselmişiz :p ama takıma yeni kanlar geldi, bence haftaya güzel bir derece alacağız :)

Canım ya kendi kepekli tostumu yedim eşim avcumun yarısı kadar tostunu bırakmış ziyan olmasın diye onuda yedim soğuyunca atılır yenmez kıyamadım yoksa yemezdim..
canım o zaman ne yapıyorsun ceza olarak eşine bir daha tost yapmıyorsun :p

Ben yokken kaynaşmışsınız yine kızlar ya. bu arada dün eski erkek arkadaşım 5 gün sonunda benimle iletişime geçti. yok işi iyi değilmiş, benim yanıma yakışmıyormuş, düzgün bir hayatı yokmuş. saçma sapan bir ton bahane daha uydurdu. kendime yanıma yakışacak birini bulmalıymışım. ben daha iyilerini hakediyormuşum. bahaneler, bahaneler. ama seni özledim vs demeye başladı artık mailleşmenin sonlarına doğru. pişman olacağını biliyordum. ama iş işten geçti. canım yanıyor, içim sızlıyor ama artık dönüşü yok :KK43:

Son düzenleme:
Günaydın kızlar dengem bozuldu , çok az uyudum. Uyu kalk sonra yine uyu toplasan üç saat ancak uyudum . Neyseki tatil de uykum gelirse yine uyucam 😀😀 Günümüzün güzel geçmesi dileğiyle öpüldünüz😘😘

Ben yokken kaynaşmışsınız yine kızlar ya. bu arada dün eski erkek arkadaşım 5 gün sonunda benimle iletişime geçti. yok işi iyi değilmiş, benim yanıma yakışmıyormuş, düzgün bir hayatı yokmuş. saçma sapan bir ton bahane daha uydurdu. kendime yanıma yakışacak birini bulmalıymışım. ben daha iyilerini hakediyormuşum. bahaneler, bahaneler. ama seni özledim vs demeye başladı artık mailleşmenin sonlarına doğru. pişman olacağını biliyordum. ama iş işten geçti. canım yanıyor, içim sızlıyor ama artık dönüşü yok :KK43:

Canım yenimi farketmiş ? Hemde nasıl kendini ezmiş , gerçekten öyle düşünüyorsa çok vahim durum 😞 Kompleks oluşur ilerde daha çok üzülürsünüz , yol yakınken sen biliyosun canım yapıcağını.Sen daha iyi bilirsin ama yine yakışmamış bu hareketler malesef 😔

Dünkü menüm ;;;

Sabah = peynirli sandviç , su

Öğle = Bir parça tavuk but ızgara, yarım sosis,bir dilim domates,bir yaprak sarma,bir dilim karpuz , iki dilim ekmek

Ara = bir adet çiğköfte , bir adet sandviç

Akşam = yemedim spor sonrası canım hiç istemiyor su sadece su içiyorum

3.5 lt su , 30 dk yürüyüş

Aman Leila, seni ikna etmesine izin verme, söylediklerinin sadece biri doğru, o da senin daha iyisini hak ettiğin

Dünkü menüm

SABAH: 1 domates, 1 yumurta, peynir, 2 dilim ekmek, şekersiz çay
ÖĞLE: patlıcan kebabı, bulgur pilavi (bir porsiyon), 1 kase cacık
ARA Türk kahvesi
AKŞAM: 1 kase mercimek çorbası, 3 köfte, salata
SU: 2,5 litre, 2 su bardağı eşil çay, 1 su bardağı phyto slim çay
SPOR: Leslie ile 1 mil, 25 dakika

Canım kahvaltı neden yapmadın ? Güne iyi başlamak için çok önemli ama ve sanki çok az yemişsin , günde 1000 kalorinin altına düşmemelisin zararlı olabiliyor sonradan 😉

Evet canım çokk haklısın geç uyandım canım bişey yemek istemedi.. makarnayı bile zor yedim.. gün boyu bi iştahsızlık vardı..

bir sıra yükselmişiz :p ama takıma yeni kanlar geldi, bence haftaya güzel bir derece alacağız :)

canım o zaman ne yapıyorsun ceza olarak eşine bir daha tost yapmıyorsun :p
Hahahahhaha :KK70: süper bi cezaymışş.. Ramazan bitene kadar yok zaten tost bizi çok susatıyo :)
Canım çok üzüldüm.. için sızlıyor ama onun daha yenimi aklına gelmişsin.. saçma bahaneler hakikaten.. insan işiyle tipiyle değil verdiği değerle karakteriyle ölçülür.. Bence artık konuşma bile onunla çok üzdü seni..

Merhaba kizlar epey sosyallesmissiniz ben yokken 😉

Canim uzme kendini aradi mi diye sormustum biliyorsun hakkinizda hayirlisi olsun

Kizlar kimler oruc bugun ben tutuyorum simdilik sorun yok cok sukur

Kizlar kimler oruc bugun ben tutuyorum simdilik sorun yok cok sukur

Bende niyetliyim canım , şükür sorun yok...ara ara susuzluk vuruyor ama yapacak bişey yok sabır .

Günaydın kızlar geç oldu ama gece geç yattım yeni uyaniyrum regl olduğum için oruç değilim. Tutanlara Allah kolaylık versin.

Kızlar selam yeni fırsat bulabildim. sabah erkenden kalktık kardeşimle Bakırköy pazarına gittik, bir dünya güzel şeyler bulduk, belirli bir limit belirlemiştik de Allahtan onun üzerine çıkmadık. Şimdi de Emimönü'ne gideceğim, çarpı işi yapacağım akşamları sıkılıyorum.

Kızlar selam yeni fırsat bulabildim. sabah erkenden kalktık kardeşimle Bakırköy pazarına gittik, bir dünya güzel şeyler bulduk, belirli bir limit belirlemiştik de Allahtan onun üzerine çıkmadık. Şimdi de Emimönü'ne gideceğim, çarpı işi yapacağım akşamları sıkılıyorum.

Güle güle giyin canım . Çarpı işi nedir hiç duymadım ?

Dünkü menüm
sabah : 1 poğaça, 1 peynir
öğle: müdürümüzün doğum günüydü yemekhanede yemedik, biftek ve makarna vardı, otlu ayran vardı cacığın blenderdan geçirilmiş hali tavsiye ederim deneyin kızlar evde yapmayı, 1 dilim de çok küçük yaş pasta :KK43:
akşam: meyve

Son düzenleme:
X