Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Kizlar kimler oruc bugun ben tutuyorum simdilik sorun yok cok sukur

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende niyetliyim canımm.. hiç acıkma susama olmadı bende şu ana kadar çok şükür.. bide halsizlik falanda yok :) diyetime uyuyormuşum gibi bi psikoloji var :KK66: umarım akşam herşeye saldırmam..

Sahur menüm;
2hurma
2dilim karpus
Yarım domates
4dilim su böreki

Örnek ramazan menüsü kızlar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1403956994583.jpg
    $1403956994583.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 32
  • $1403957009666.jpg
    $1403957009666.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 32
Güle güle giyin canım . Çarpı işi nedir hiç duymadım ?

Sağol canım, çarpı işi de kanaviçe, etamin, goblenin genel adına deniyor. şimdilik etaminle başlayayım dedim en kolayı o. kanaviçe çok hoşuma gitmiyor. goblende yarım çarpı yapılıyor, tablo gibi oluyor onu da çok beğeniyorum ama çok zor görünüyor o :)

Sağol canım, çarpı işi de kanaviçe, etamin, goblenin genel adına deniyor. şimdilik etaminle başlayayım dedim en kolayı o. kanaviçe çok hoşuma gitmiyor. goblende yarım çarpı yapılıyor, tablo gibi oluyor onu da çok beğeniyorum ama çok zor görünüyor o :)

Ok şimdi anladım bildiğim bir şeydi, o isimle bilmiyordum.Yaparsın canım onuda ,öğrenince işin detaylarını uygulamak kolaydır.Şimdiden kolay gelsin diyorum sana ozaman , hemde sıkılmazsın el becerin genişler 😊😊😊

Kızlar vakit yaklaştı bende acıkmaya başladım :KK56:
İlk başta susuzdum sahurda 5 bardak su içmeme rağmen
Sonra hava pek sıcak olmadığı için etkilemedi
Ama cidden bu oruç epey bir kilo kaybına neden oluyor :KK52:

Bende çok susadım şuan , ve acıktım bayağı bir zorladı şu son yarım saat beni ama ayaktaydım yemek bulaşık derken yorulduğum içinde olabilir .Allahım sabır versin İnşallah hepimize ...

Kızlar selam yeni fırsat bulabildim. sabah erkenden kalktık kardeşimle Bakırköy pazarına gittik, bir dünya güzel şeyler bulduk, belirli bir limit belirlemiştik de Allahtan onun üzerine çıkmadık. Şimdi de Emimönü'ne gideceğim, çarpı işi yapacağım akşamları sıkılıyorum.

bende çok severim çarpı işini, ne işlemeyi planlıyorsun? Çocuktan dolayı ben artık yapamıyorum.

Ben çok goblen işledim, hatta kayınvalideme bile ilk tanıştığımızda hediye etmiştim. Blogumda resimleri var. Görmek istersen özelden adresini atarım. Bu arada goblen çarpı işinden kolay, ancak yarım çarpı sayısı fazla olduğundan daha uzun sürer. Hatta bugün Fazilet teyzem'in goblenini aldım çerçeveciden. Çok güzel olmuş. Gobleni gören yapmadan geçemez. Benim sanırım bu iş bulaştırdığım 4. kişi oldu. :)

İnşallah kısa zamanda bitirirsin de bitmiş halini bizimle paylaşırsın.

Açtık orucumuzu yedik yemeklerimizi afiyetle , Rabbim kabul etsin İnşallah bugünkü orucumuzu Amin ...kızlar su içmeyi ihmal etmeyelim yatana kadar elimizden eksik olmamalı ancak telafi ederiz ...

Kızlar selam yeni fırsat bulabildim. sabah erkenden kalktık kardeşimle Bakırköy pazarına gittik, bir dünya güzel şeyler bulduk, belirli bir limit belirlemiştik de Allahtan onun üzerine çıkmadık. Şimdi de Emimönü'ne gideceğim, çarpı işi yapacağım akşamları sıkılıyorum.
Alışveriş gibisi varmı acaip mutlu ediyoo
Etamin ogrenciyken islemistim bende goblenin görünüşü çok güzel ama yapamam diyebyeltenmedim hiç
Alah kabul etsin canım
Ben çok goblen işledim, hatta kayınvalideme bile ilk tanıştığımızda hediye etmiştim. Blogumda resimleri var. Görmek istersen özelden adresini atarım. Bu arada goblen çarpı işinden kolay, ancak yarım çarpı sayısı fazla olduğundan daha uzun sürer. Hatta bugün Fazilet teyzem'in goblenini aldım çerçeveciden. Çok güzel olmuş. Gobleni gören yapmadan geçemez. Benim sanırım bu iş bulaştırdığım 4. kişi oldu. :)

Süper canım blog adresini burdanda yazabilirsin.benimde var blogum.birelifbirgonca..............

Açtık orucumuzu yedik yemeklerimizi afiyetle , Rabbim kabul etsin İnşallah bugünkü orucumuzu Amin ...kızlar su içmeyi ihmal etmeyelim yatana kadar elimizden eksik olmamalı ancak telafi ederiz ...

Amin canim allah kabul etsin benim matara suyla dolu ic ic surekli yeniliyorum 😉

Etamin ogrenciyken islemistim bende goblenin görünüşü çok güzel ama yapamam diyebyeltenmedim hiç

Alah kabul etsin canım

Süper canım blog adresini burdanda yazabilirsin.benimde var blogum.birelifbirgonca..............

Canim baktim bloguna masallah ne guzel seyler oruyorsun oyle bende hic yetenek yok benimde bir blogum var hic kullanmadigim ara ara yazsam olacak demekki😊

Canim baktim bloguna masallah ne guzel seyler oruyorsun oyle bende hic yetenek yok benimde bir blogum var hic kullanmadigim ara ara yazsam olacak demekki😊

Saol canım tabikide yaz bende hergün yazamıyorum zaten.seninkinin adresi nee

Amin canin nasilsin duzelebildin mi biraz

Çok şükür idare ediyorum anne kucagina kavusursam daha iyi olacagim tabi:) oructa tutamadik ama heyecanla rzani bekledim :) bu arada gebeyken ooruc bir hayal her dakika acikiyor insan dunyalari yiyecek gibi hem de ama en fazla iki lokma :) sizi merak ediyor arada girip bakiyoorum 9 aya vermeyin kilolari gelecegim yaniniza :)))

bende çok severim çarpı işini, ne işlemeyi planlıyorsun? Çocuktan dolayı ben artık yapamıyorum.

canım ben de gobleni çok beğeniyorum ama koca resimlere bulaşmak zor geldi ilkten. evet etamini işlerken farkettim zaten yarım çarpı çok daha hızlı ilerliyor. goncanın dediği gibi buradan paylaşabilirsin. istemiyorsan da özelden mesaj atacağım :)

Alah kabul etsin canım

Süper canım blog adresini burdanda yazabilirsin.benimde var
canım en kısa zamanda inceleyeceğim siteni, notunu aldım :KK66:

kızlar çoğunuz oruç tutuyorsunuz anladığım kadarıyla. Allah hepinize kolaylık versin. Allah kimseleri açlıkla terbiye etmesin. Gerçekten çok zor.

Dünkü menüm
Kahvaltı 3/4 simit
Öğle 1 tane küçük armut( bu sene armutlar olmadan pazara çıkmış galiba, yeşil yeşil), 2 dilim peynir
Akşam: 1 kase çorba, 1 tabakta pilav-türlü
su 1 litre, Dışardaydım hiç aklıma gelmedi :KK43:
Spor yok, neyseki çok hareketli bir gündü. 4-5 saat bakırköy-eminönü dolaştım :)

dün kardeşim oruç tutuyor diye ben de çok az yedim yanında ayıp olmasın diye.

Son düzenleme:
X