Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Arkadaşlar, kadınlar klubü 1. takıma paylaşım alanına gelmeden önce leslie sansone'u tanımazdım. Ne büyük bir kayıpmış. Benim de onun eşsiz yürüyüş videolarıyla tanışmama vesile olduğunuz için teşekkür ederim. Herkese hayırlı geceler, benim için leslie zamanı :)

Hadi kolay gelsin canım sana , gitsin kilolar ☺️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar bugün yaz spor okulunun ilk günüydü ve taekwondo"ya gidiyorum
Epeyce enerji sarfetmişim ki eve gelince tartıldım 61.8 çıktım :KK52:

Kızlar bugün yaz spor okulunun ilk günüydü ve taekwondo"ya gidiyorum
Epeyce enerji sarfetmişim ki eve gelince tartıldım 61.8 çıktım :KK52:

Hadi hayırlısı , başarılar dilerim.Hareket çok önemli tabiki kilo vermede hem daha hızlı hem daha sağlıklı olur.Bak hemende farketmiş peki her gün mü gideceksin ?

Kızlar bugün sahura kalkıyoruz :KK42:
Salatalığın susuzluğu giderdiğini duydum sahurda eksik etmeyin sakın :KK20:

Kızlar bugün sahura kalkıyoruz :KK42:
Salatalığın susuzluğu giderdiğini duydum sahurda eksik etmeyin sakın :KK20:

Bilmiyordum , tşkrler . Bol su da içmeliyiz şu andan itibaren eksikliği gidermek için tabi .

Bilmiyordum , tşkrler . Bol su da içmeliyiz şu andan itibaren eksikliği gidermek için tabi .

Aslında iftarı felan düzgün geçirirsek çok iyi kilolar verebiliriz
yemek öncesi bol bol su içersek iştahımız kapanır
Zaten bu ramazan bizi susuzlukla sınayacak gibi
Havalar çok sıcak :KK53: :KK53: :KK53: :KK53:

Aynen öyle canım bende öyle yapmayı düşünüyorum . Yavaş yavaş hareket edeceğim yemeğimi yerken , önce su içeceğim bayağı ,sonrasında canım istedikçe devamını getireceğim.
Her ramazan kilo alan bir insan olduğum için bu sefer kararlıyım almıyacağım.
Sadece biraz daha fazla dikkat etmeliyiz okadar ...

Eşim bugün yazdığı msjda şöyle demiş ; Biz arnavutuz bizim sahurda patates kızartması börekler falan olur ona göre birşeyler yaparsın aşkım demiş ( sahur aşı eriyordu bütün gün bi hevesliki )
Bende ona şöyle yazdım ;
Bizde Giresunluyu yawrum,bizdede karalahana çorbası , iç yat dedim
Koptukk sonra hahahaaa ,yok yani ben nasıl az yiyeceğimin hesabını yapayım oda nasıl çok yerizin =)))))

Eşim bugün yazdığı msjda şöyle demiş ; Biz arnavutuz bizim sahurda patates kızartması börekler falan olur ona göre birşeyler yaparsın aşkım demiş ( sahur aşı eriyordu bütün gün bi hevesliki )
Bende ona şöyle yazdım ;
Bizde Giresunluyu yawrum,bizdede karalahana çorbası , iç yat dedim
Koptukk sonra hahahaaa ,yok yani ben nasıl az yiyeceğimin hesabını yapayım oda nasıl çok yerizin =)))))

Alemsiniz canim ya, iftarda su icmeliyiz bol bol bence de kizlar sarjim azdi takip geldim hemen buralardayim bende bu aksam fazla kacirdim

Alemsiniz canim ya, iftarda su icmeliyiz bol bol bence de kizlar sarjim azdi takip geldim hemen buralardayim bende bu aksam fazla kacirdim

Haydi hayırlısı kızlar iftardan 1 saat sonrada spor yaparsak fıstık gibi oluruz inşallah :)

Kizlar ne alemdesiniz uyudunuz mu

Kızlar afiyet bal şeker olsun 😉 Hayırlı sahurlar

Bakalim ilk gun nasil gececk kizlar herkese sabirlar diliyorum allah yardimcimiz olsun

Bakalim ilk gun nasil gececk kizlar herkese sabirlar diliyorum allah yardimcimiz olsun

Canım ilk gün biraz zorlar ama , alışıcaz İnşallah. Yediklerimizede dikkat edersek özellikle iftarda kilo bile veririz 😘

Haydi hayırlısı kızlar iftardan 1 saat sonrada spor yaparsak fıstık gibi oluruz inşallah :)

Bende yapmayı düşünüyorum ama bakalım , tok karnına zorlamazsa yaparım.Ve tabii vakit kalırsa uyumak da lazım

Bir fikir olsun kızlar bize ; $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1403920674.521486.jpg

X