Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Dünkü menüm ;
Sabah : peynirli sandviç su
Öğle : çorba , patates oturtma , sebze sote , çoban salata
Ara : ince kaşarlı sandviç
Akşam : yoğurt iki dilim ekmek
2.5 lt su yarım saat yürüyüş

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Güzel olmuş menün ama miktarlar önemli.

kızlaaaaaar günaydın. bugün çok enerjik hissediyorum kendimi, kararlar aldım hayatımla ilgili, onları uygulamaya başlayacağım. bunalım bunalım nereye kadar di mi :)

kızlaaaaaar günaydın. bugün çok enerjik hissediyorum kendimi, kararlar aldım hayatımla ilgili, onları uygulamaya başlayacağım. bunalım bunalım nereye kadar di mi :)

Evvet işte bu 😘

dünkü menüm
kahvaltı: fix simit peynirim :)
öğle: 172 tabak kuskus pilavı, tavuk haşlama, salata
akşam: 1 tabak bulgur pilavı, 1 bardak yedigün
gece :1 bardak ice tea, 1 biscolata sticks (dananın kuyruğunun koptuğu an)

su :1 litre yine az yine az
spor : kardeşimle 30 dakika kadar zumba yaptık iyiydi

kilo vermeye devam, artık yükseltmek lazım şu oranları.

Nihayet gelebildim sabahtan beri çalışıyorum. eveeettt yarın tartı günü bakalım ne durumdayız. Geçen hafta verdiğim cezalar yapildimi acaba yapilmadiysa vay halinize kızlar.

Nihayet gelebildim sabahtan beri çalışıyorum. eveeettt yarın tartı günü bakalım ne durumdayız. Geçen hafta verdiğim cezalar yapildimi acaba yapilmadiysa vay halinize kızlar.
gonca korkutma biziii :) yarın annem gidiyor, artık düzenime geri dönüyorum, zaten kilo vermeye başladım tekrardan, takımı yükseltelim haftaya, ilk üçe giremesek bile en azından sonlarda olmaktan kurtaralım. resmen yerlerde sürünüyoruz

Sabah
1 patatesli pogaca
1 meyve suyu 330ml

Ara
1 nescafe

Ogle
1 adet peynirli borek
2 kase makarna salatasi
1 kurabiye
1 dilim kek
1 nescafe
1 bardak kola

Ara
1 orta turk kahvesi

Aksam
1 dilim kesme dondurma

Ara
Biraz karisik cerez ceyrek porsiyon
1 bardak form cayi

Spor 20 dk tempolu yuruyus
Su 3lt uzeri

Son düzenleme:

Ben yapmaya calistim canim hic bisey yapmadiysam yurudum az da olsa samba nasil begendin mi guzelse bende yapayim aksam

diyosun hakettim

inşallah

Son düzenleme:
Korkutmadan olmuyo canım

Ben yapmaya calistim canim hic bisey yapmadiysam yurudum az da olsa samba nasil begendin mi guzelse bende yapayim aksam

Samba güzel dün akşam yaptım ama aralarda duruyo adam ben mola vermeden hareket ettim sürekli.

kaptan ben izine ayrılmalıyım,kayın babam rahatsızlanmış,yarın bildirimde bulunamam fırsat olmaz,eşimin memleketine gideceğiz ,2 hafta yokum

kaptan ben izine ayrılmalıyım,kayın babam rahatsızlanmış,yarın bildirimde bulunamam fırsat olmaz,eşimin memleketine gideceğiz ,2 hafta yokum

Geçmiş olsun canım, Allah'tan acil şifalar dilerim ...

Dünkü menüm :
Sabah erken kalkmadığım için öğle yemeğine geçiş yaptım
Öğlen:2 tane ızgara tavuk budu,Bol limonlu salata
Akşam:3 yemek kaşığı bulgur pilavi ve 4 yemek kaşığı kadar da tavuklu nohut
Akşam acıkınca biraz meyve tükettim

Tek sorunum şu 2.5 lt suyu tamamlıyamıyorum

Gecmis olsun canim yazariz izinli sorun yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…