Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Gunaydin arkadaşlar nasilsiniz? Yeni arkadaşlar gelmiş sevindim doğrusu. Bu arada sosyestetikcigim beni bu hafta hamilelikten dolayı listeden cikartacak miydin ? Zaten saglikli beslenmeyi birak doğru düzgün birşey yiyemiyorum inanin. Hamilelik kendini çok net hissettiriyor:KK43:
Şuanki kilom: 85

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evvet kızlar tartıldım ; 1 kg vermişim 😀😀😀 çok iyi bence 4 günde , bi on gün öncesinde de 2 kg vermiştim zaten.böyle devam çok iyi hadi bakalım gitsin kilolar 😘

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar bu sabah tartıldım ve sonuç hüsranlı :KK43:
Kilom sabit :KK17: 62 kg çıktım
Ama dün sabah 61.6 çıkmıştım
Offf dün akşam dondurma felanda yedim yedikten sonra sporda yapmamıştım :18: :KK17:
Bugün kendimi cezalandırıyorum kızlar :KK43:

Gunaydin arkadaşlar nasilsiniz? Yeni arkadaşlar gelmiş sevindim doğrusu. Bu arada sosyestetikcigim beni bu hafta hamilelikten dolayı listeden cikartacak miydin ? Zaten saglikli beslenmeyi birak doğru düzgün birşey yiyemiyorum inanin. Hamilelik kendini çok net hissettiriyor:KK43:
Aaa evet canım seni çıkaracaktık, unutmuş herhalde, ama senin kilo alman gerekirken kilo mu veriyorsun anlamadım :)

Evvet kızlar tartıldım ; 1 kg vermişim ������ çok iyi bence 4 günde , bi on gün öncesinde de 2 kg vermiştim zaten.böyle devam çok iyi hadi bakalım gitsin kilolar
Canım hesaplama şöyle :
fark=eski kilo- yeni kilo
oran= fark*100/fark
yani senin durumunda %0,98 oluyor. sonra listeyi alıntılama yapıp, quote yazan kısımları [ ] dahil siliyoruz başta ve kendi değerlerimizi yazıyoruz. ben bu haftalık senin için yapıyorum. haftaya kendin yaparsın. takılırsan yardımcı oluruz.

Son düzenleme:
*** 1. TAKIM 367. ETAP***

Sosyestetik: ( 60.8/ /%)
crystallife:(65.4/ / /%)
zeynepcer : (61.4// /%) (izne ayrılmak istiyor)
_leila_: (57.5 / 57.3 / 0,2 / %0.35)
Sinayropen:(64.3// /%)
Bizi:( 74.0// /%)
Simerenyaa:(85.7 / 85 / 0.7 /%0.82) (hamilelikten dolayı izne ayrılmak istiyor)
ApriL_2007:(102/ 101 / 1 / %0.98 ) (yeni üye hedef kilosu 60)
Michi:(62// /%) (yeni üye hedef kilosu 50)
elifdefnem:(78// /%)(yeni üye hedef kilosu 52)

1. Takım Ortalaması: %

Evet canim seni izne ayrilmak istiyor yazmaliyiz duzenleriz birazdan canim dedim ama leyla yapmis zaten opuyorum seni

Son düzenleme:
Aaa evet canım seni çıkaracaktık, unutmuş herhalde, ama senin kilo alman gerekirken kilo mu veriyorsun anlamadım :)

Canım hesaplama şöyle :
fark=eski kilo- yeni kilo
oran= fark*100/fark
yani senin durumunda %0,98 oluyor. sonra listeyi alıntılama yapıp, quote yazan kısımları [ ] dahil siliyoruz başta ve kendi değerlerimizi yazıyoruz. ben bu haftalık senin için yapıyorum. haftaya kendin yaparsın. takılırsan yardımcı oluruz.

Valla bu zamanlar cermen normal dedi doktorum mide bulantisi felan olduğundan canimcik :KK43:

Sosyestetik: ( 60.8/ 60.8/%0/)kilosu sabit
crystallife:KK43:65.4/ / /%)
zeynepcer : (61.4// /%) (izne ayrılmak istiyor)
Sinayropen:KK43:64.3// /%)
Bizi:KK43: 74.0// /%)
Simerenyaa:KK43:85.7 / 85 / 0.7 /%0.82) (hamilelikten dolayı izne ayrılmak istiyor)
ApriL_2007:KK43:102/ 101 / 1 / %0.98 ) (yeni üye hedef kilosu 60)
Michi:KK43:62// /%) (yeni üye hedef kilosu 50)
elifdefnem:KK43:78// /%)(yeni üye hedef kilosu 52)

Valla bu zamanlar cermen normal dedi doktorum mide bulantisi felan olduğundan canimcik :KK43:

Hayirlisi olsun canim, adapte olmak zaman aliyor herhalde ins kisa zamanda gecer bulantilarin

Kizlar eskiler zaten biliyor fakat yeni gelen arkadaslar listeyi alintilayip kendi kilolarini ve yuzdelerini yazsin lutfen bugun aksam saatlerine kadar bekleriz buyuk ihtimalle

Hayirlisi olsun canim, adapte olmak zaman aliyor herhalde ins kisa zamanda gecer bulantilarin

Anladım canım. Neyse sağlıklı bir şekilde gelsin de dünyaya, bu çektiğin mide bulantıları aklına bile gelmeyecek o zaman :)

Sagolun kizlar inşallah. Ramazanda, yemek yapamiyorum diye yine izne cikiyoruz valla cok zormus hamilelik :KK43: oluyorum hepinizi sevgiler.

Sagolun kizlar inşallah. Ramazanda, yemek yapamiyorum diye yine izne cikiyoruz valla cok zormus hamilelik :KK43: oluyorum hepinizi sevgiler.

Allah kolaylik versin canim hassa oluyor bunye sanirim o donemde yeni bi duruma adapte olmaya calisiyor kolay gelsin allah sabir versin canim

Sabah
Yarim dilim su boregi
Yarim pogaca
1 nescafe

Ogle
2 bucuk kase sehriyeli tavuklu salata
2 kasik barbunya yemegi
1 bardak bitki cayi

Ara
1 kurabiye
1 nescafe

Aksam
Cigkofte 1 ayran
Biraz cekirdek 😔

Spor 20 dk tempolu yuruyus
Su 3lt uzeri

Sosyestetik: ( 60.8/ 60.8/%0/)kilosu sabit
crystallife:KK43:65.4/ / /%)
zeynepcer : (61.4// /%) izne ayrılmak istiyor
Sinayropen:KK43:64.3// /%)
Bizi:KK43: 74.0// /%)
Simerenyaa:KK43:85.7 / 85 / 0.7 /%0.82) hamilelikten dolayı izne ayrılmak istiyor
ApriL_2007:KK43:102/ 101 / 1 / %0.98 ) yeni üye hedef kilosu 60
Michi:KK43:62// /%) yeni üye hedef kilosu 50
elifdefnem:KK43:78// /%) yeni üye hedef kilosu 52

Kizlarrrrr sanirim kilo vermiştim biliyorsunuz hastalık agri ve aci dolu bi hafta geciriyorum. Kesinlikle artik tatliyi azalttim. Kiloyu sanirim verdim çünkü iki gündür adetim . kilom çok ama bu haftalik adet olduğum için

Kilim sabah 64,7 gecen hafta 64,3 tu. Fazlalik adet sisiligidir umarim ki öyledir

@hesaplamayi unuttum birinden bakip yaparim birazdan

Dünkü menüm:
Sabah : peynirli sandviç , su

Öğle : çorba , soya soslu piliç kavurma , çoban salata , bir dilim karpuz

Ara : ince dilim kaşarlı kepekli sandviç

Akşam : yarım kepekli sandviç 5 zeytin

3lt su , 30 dk yürüyüş

X