Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Dünkü menüm :
Sabah erken kalkmadığım için öğle yemeğine geçiş yaptım
Öğlen:2 tane ızgara tavuk budu,Bol limonlu salata
Akşam:3 yemek kaşığı bulgur pilavi ve 4 yemek kaşığı kadar da tavuklu nohut
Akşam acıkınca biraz meyve tükettim

Tek sorunum şu 2.5 lt suyu tamamlıyamıyorum :KK17:

eğer akıllı telefonun varsa ''water my body'' diye bir program var, su içmen gerektiğinde alarm veriyor, bence bunu deneyebilirsin :)

SABAH: bir su bardağı tarçınlı süt
bir yumurta
bir kibrit kutusu peynir
2 zeytin
2 dilim ekmek ( bu ekmeği de yavaş yavaş bırakacağım)
2 ufak domates

ARA: Kahvaltıyı geç yaptığım için ara öğün yapmadım.

ÖĞLE: dört köfte
bir büyük su bardağı ayran
Çeyrek dilim domates
bir çorba kaşığı irmik tatlısı

ARA: bir fincan türk kahvesi
iki ceviz

AKŞAM: bir alabalık
bir kase yarmayla yapılmış yayla çorbası
salata

Gece kızıma mama vermek için uyandığıda yemek yemedim bu sefer, bir su bardağı tarçınlı süt içtim. Yavaş yavaş bunu da bırakacağım.

Spot : yok :KK43:
Su: 2 litre

PHYTO SLİM diye bir çay içtim, içinde maydonoz yaprağı, mısır püskülü, biberiye yaprağı, rezene, gül yaprağı ve kiraz sapı var. Kiraz sapının zayıflatıcı etkisi var diye duymuştum. Mısır püskülü de sindirim sistemime iyi geliyor. Bu yüzden aldım. Birde demleme usulü yapılan yeşil çay aldım. Aslında yeşil çaydan nefret ediyorum ama metabolizmayı hızlandırıyor. Birde alabalık üzerine bir tatlı kaşığı hardal ekledim. Hardal da metabolizmayı hızlandırıyor diye duymuştum. Artık günlük beslenme düzenime bu tarz besinleri de ekleyeceğim.

Kendimi daha iyi hissediyorum, özellikle bugün. Çünkü sonunda direksiyon derslerine başlayıp trafiğe çıktım. İlk gün için iyiydim. Reaksiyon sürem iyiydi ve hiç panik yapmadım. Bakalım yarın da çıkacağım trafiğe kısmetse böylece akşam bebişimin yanına daha erken gelebileceğim. :KK16:

SABAH: bir su bardağı tarçınlı süt
bir yumurta
bir kibrit kutusu peynir
2 zeytin
2 dilim ekmek ( bu ekmeği de yavaş yavaş bırakacağım)
2 ufak domates

ARA: Kahvaltıyı geç yaptığım için ara öğün yapmadım.

ÖĞLE: dört köfte
bir büyük su bardağı ayran
Çeyrek dilim domates
bir çorba kaşığı irmik tatlısı

ARA: bir fincan türk kahvesi
iki ceviz

AKŞAM: bir alabalık
bir kase yarmayla yapılmış yayla çorbası
salata

Gece kızıma mama vermek için uyandığıda yemek yemedim bu sefer, bir su bardağı tarçınlı süt içtim. Yavaş yavaş bunu da bırakacağım.

Spot : yok :KK43:
Su: 2 litre

PHYTO SLİM diye bir çay içtim, içinde maydonoz yaprağı, mısır püskülü, biberiye yaprağı, rezene, gül yaprağı ve kiraz sapı var. Kiraz sapının zayıflatıcı etkisi var diye duymuştum. Mısır püskülü de sindirim sistemime iyi geliyor. Bu yüzden aldım. Birde demleme usulü yapılan yeşil çay aldım. Aslında yeşil çaydan nefret ediyorum ama metabolizmayı hızlandırıyor. Birde alabalık üzerine bir tatlı kaşığı hardal ekledim. Hardal da metabolizmayı hızlandırıyor diye duymuştum. Artık günlük beslenme düzenime bu tarz besinleri de ekleyeceğim.

Kendimi daha iyi hissediyorum, özellikle bugün. Çünkü sonunda direksiyon derslerine başlayıp trafiğe çıktım. İlk gün için iyiydim. Reaksiyon sürem iyiydi ve hiç panik yapmadım. Bakalım yarın da çıkacağım trafiğe kısmetse böylece akşam bebişimin yanına daha erken gelebileceğim. :KK16:

Ozelestiri yapmissin canim zaten bizim soyleyecekmpek biseyimiz kalmamis😉

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar listeyi cikartmamissiniz yarinmi cikarticaksiniz.birde yeni arkadaşlar hakkında ne düşünüyorsunuz listeye almak için önümüzdeki haftayı bekleyelimmi

Dünkü menüm :
Sabah erken kalkmadığım için öğle yemeğine geçiş yaptım
Öğlen:2 tane ızgara tavuk budu,Bol limonlu salata
Akşam:3 yemek kaşığı bulgur pilavi ve 4 yemek kaşığı kadar da tavuklu nohut
Akşam acıkınca biraz meyve tükettim

Canım uyandıktan sonra her saat başı bir bardak su iç , unutmazsın :KK66:

Kızlar listeyi cikartmamissiniz yarinmi cikarticaksiniz.birde yeni arkadaşlar hakkında ne düşünüyorsunuz listeye almak için önümüzdeki haftayı bekleyelimmi

Canim bende onu sana soracaktim bence alalim ama bilmiyorum yarin yaparim diye dusundum su an cok uykum var bilg acmam lazim

*** 1. TAKIM 367. ETAP***

Sosyestetik: ( 60.8/ /%)
crystallife:(65.4/ / /%)
zeynepcer : (61.4// /%) (izne ayrılmak istiyor)
_leila_: (57.5// /%)
Sinayropen: (64.3// /%)
Bizi: ( 74.0// /%)
Simerenyaa: (85.7 / / /%)
ApriL_2007: (102// /%)) (yeni üye hedef kilosu 1 e bölündü)
Michi: (62// /%)) (yeni üye hedef kilosu 1 e bölündü)
elifdefnem: (78// /%))(yeni üye hedef kilosu 1 e bölündü)

1. Takım Ortalaması: %

Son düzenleme:

canım hazırladım ben sen bi kontrol edersin yine umarım yanlış olmamıştır iyi geceler herkese öpüldünüz

diyet amacımız belli olsun kızlar sonra alırım diye vermeyelim su kiloları saglıklı yasamayı öğrenelim:KK42:
$kadýn-ve-diyet.jpg

Kızlar günaydın. Dün akşam giremedim, annemi gönderdim. Liste tam olmamış gibi, ben onu şirkete gidince düzenleyeyim.
Gonca o 1e bölündü yazan yerleri kaldıralım mı? 1e bölündü garip kaçmış?

Gunaydinnnnn gunaydinnn gunaydinnnnnn

Daha tartilmadim emzirmeye kalktim,ama yarim saat sonra kalkacam neşe m yerinde olur insallah😕😱😱😍😍

Kızlar günaydın. Dün akşam giremedim, annemi gönderdim. Liste tam olmamış gibi, ben onu şirkete gidince düzenleyeyim.
Gonca o 1e bölündü yazan yerleri kaldıralım mı? 1e bölündü garip kaçmış?

Canım 1e bölündü yazmican hedef kilosu neyse o mosal hedef kilosu 70 gibi

Eglenceliyse bende bakayim aksam bi
Samba eğlencelidir ya, latin danslarının hepsi eğlenceli geliyor bana :) Ben de haftaya salsaya başlıyorum :)

kaptan ben izine ayrılmalıyım,kayın babam rahatsızlanmış,yarın bildirimde bulunamam fırsat olmaz,eşimin memleketine gideceğiz ,2 hafta yokum
Canım çok geçmiş olsun. Bir an önce iyileşsin inşallah.

benim de 3 litre içmem gerekiyor, bi yerde okumuştum hatırlayamadım, 10 kilo başına 0.5 litre diye ama 1 litreyi zor tamamlıyorum :KK43:

ne güzel söylemişsin, bunalım kimin işine yaramış.
Aynen canım, bunalım gereksiz bişey, nerden çıkıyorsa :p

eğer akıllı telefonun varsa ''water my body'' diye bir program var, su içmen gerektiğinde alarm veriyor, bence bunu deneyebilirsin :)
ben de çaalayım bu water my body uygulamasını, birazdan indirip deneyeceğim bakalım :)

Çay işe yararsa sonuçları söylersin canım, böyle şeyleri de denemek lazım.

Çalışkan insan :) Ellerine sağlık.

diyet amacımız belli olsun kızlar sonra alırım diye vermeyelim su kiloları saglıklı yasamayı öğrenelim:KK42:
Ama ama ama ben hedef kiloma ulaşınca kendime 1 gün tatlı ödülü vermek istiyordum en sevdiğim tatlılardan sınırsız :p

Gunaydinnnnn gunaydinnn gunaydinnnnnn

Daha tartilmadim emzirmeye kalktim,ama yarim saat sonra kalkacam neşe m yerinde olur insallah
Günaydın :) Hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz.

Kızlar ya ben kötü hissediyorum, bu hafta aynı kilo çıktığım 3. haftam. Resmen takıldım kaldım :KK43: cumadan itibaren 2-3 gün kadar sürekli bildirdiğim kilodan fazla çıkıyordum. son 2-3 günde azalmaya başladı, ama bildirdiğim kiloya kadar ancak düşebilmişim :KK43: bundan sonra daha düzenli olacak eminim, annem eve gitti, en azından rahat rahat sporumu yapacağım.

*** 1. TAKIM 367. ETAP***

Sosyestetik: ( 60.8/ /%)
crystallife:(65.4/ / /%)
zeynepcer : (61.4// /%) (izne ayrılmak istiyor)
_leila_: (57.5/ 57.3/ 0,2 /%0.35)
Sinayropen:(64.3// /%)
Bizi:( 74.0// /%)
Simerenyaa:(85.7 / / /%)
ApriL_2007:(102// /%) (yeni üye hedef kilosu 60)
Michi:(62// /%) (yeni üye hedef kilosu 50)
elifdefnem:(78// /%)(yeni üye hedef kilosu 52)

1. Takım Ortalaması: %

Son düzenleme:
Günaydın kuzular , günümüz çok güzel geçşin İnşallah . Bugün zaten heyecanlıyız :)

X