Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Dünkü menüm ;
Sabah: Sandviç su
Öğle : Çorba tavuk but ızgara karpuz iki dilim ekmek
Ara : yogurt iki dilim ekmek
Akşam : Dört tane çiğköfte ayran
2.5 lt su 25 dk yürüyüş

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

suyuda tamamlamışsın, güzel dengeli bir liste bence, darısı başıma

ben ramazanda oruç tutamıyorum, reflü var, uzun süre yemek yiyemediğim zamanlarda midemde aşırı bir yanma oluyor. iftar gelmiyor bir türlü, işkenceye dönüşüyor. ama olabildiğince az yiyeceğim. umarım hepimiz bol bol kilolar veririz o dönemde :)

bende emzirdiğim için tutmayı düşünmüyorum. Zaten sütüm iyice azaldı, kalanıda susuzluktan gitsin istemiyorum. Hem sağlıklı beslenme sürecinede adapte olurum inşalllah bu yaz. Tutanlara Allah kolaylık versin kiloları güzel güzel azalsın.

Sabah : 1 ceviz, peynirli domatesli çeyrek tost, bir acı biber, 2 zeytin, şekersiz çay
Kahvaltıyı geç yaptığımdan ara öğün yiyemedim.
Öğle: et sote, kaşık salata, ayran
Ara: iki dilim karpuz, az biraz kaşar peyniri
Akşam: bir porsiyon güveç, fazla miktarda ekmek,iki kaşık pilav

Söylemeye utanıyorum ama gece uyanıp yemek yedim, yine güveç ve ekmek ve sabah çok yorgun ve üzgün uyandım. Bu akşam tekrarlanmayacak inşallah.

2,5 litre su içtim.
Spor yapamadım.

ah bu ikindiler :) geçmiş olsun, dişlerde sorun mu var?

evet, hamileyken ufak bir çürük vardı, tabi hamile olduğum için kimse tedaviye yanaşmadı. Sonra doğum, lohusalık derken unutuldu. Yaklaşık beş gündür akşamları ağrıyor. Bugün beş buçuğa randevu aldım. İnşallah kanal tedavisi demez. Bir dişim daha kanal tedavisine gitsin istemiyorum. :KK15:

evet, hamileyken ufak bir çürük vardı, tabi hamile olduğum için kimse tedaviye yanaşmadı. Sonra doğum, lohusalık derken unutuldu. Yaklaşık beş gündür akşamları ağrıyor. Bugün beş buçuğa randevu aldım. İnşallah kanal tedavisi demez. Bir dişim daha kanal tedavisine gitsin istemiyorum. :KK15:
çok geçmiş olsun, benim de 3 dişte kanal tedavisi var ve o dişlerimden biri kararmaya başladı :KK43: öndeki dişlerden olunca daha da sıkıntılı :KK43:

Çok geçmiş olsun canım, diş ihmale gelmez. Dişini kaybetmekten iyidir ama tedavi .

Evet kızlar dünkü menüm (biraz dengesizdi ama :KK43: )
Sabah : 1 bardak süt ve bisküvi
Akşamüstü: Pikniğe gittik 3 tane tavuk budu yedim ama ekmeksiz

Spor: 1 saat hafif tempolu yürüyüş,500 ip atlama,Callanetics

Dün yaz spor kursuna gittiğim için böyle oldu :KK4:
İnşallah bu kurs yağları yakmamda işe yarar :KK76:

Evet kızlar dünkü menüm (biraz dengesizdi ama :KK43: )
Sabah : 1 bardak süt ve bisküvi
Akşamüstü: Pikniğe gittik 3 tane tavuk budu yedim ama ekmeksiz

Spor: 1 saat hafif tempolu yürüyüş,500 ip atlama,Callanetics

Dün yaz spor kursuna gittiğim için böyle oldu :KK4:
İnşallah bu kurs yağları yakmamda işe yarar :KK76:
çok bişey yememişsin ama öğün atlamasaydın iyiydi :) hareket her durumda işe yarar canım, sen yeter ki hareket et :)

Kizlar pek bi sessiz ortalik herkes nerde

Bende arada yorum yapiyorum saga sola da cok ilginc insanlar var ya bu bir derdim var kisminda

Bugün gerçekten çok sessizlik var burda , iyi geceler kızlar . Yoğunluk, yorgunluktan ancak bu kadar dayandım kaçtım ben yarın görüşürüz...

Günaydın kızlar, gününüz güzel geçsin İnşallah...hadi bakalım gitsin kilolar 😘

X