Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

kızlar günaydın, bugün hiç iyi değilim. cumartesi erkek arkadaşımla görüşmüştük, çok güzel geçmişti herşey. tuttu bana okumayı seviyorum diye kitap aldı zorla vs.

dün teyzemlere giderken yolda telefonumu çantama atmıştım. aramış, mesaj atmış duymamışım. sonuçta metrobüs, metro o kadar kalabalık oluyor ki telefona bakamıyorum bile. sonra eve geldiğimde bir baktım ki beni facebooktan engellemiş, ne mesaj, ne arama. mesaj attım, artık bitti yazdı. ben de o kadar çok yoruldum ki onun triplerinden, kendimi açıklamaya bile çalışmadım.

henüz çok yeni bir ilişkiydi, 2 ay bile olmadı ama insan üzülüyor böyle saçma sapan bir sebepten dolayı bitmesine. kaç yaşında insan nasıl bu kadar fevri olabiliyor anlamıyorum. ya kazık kadar insanlarız engellemek nedir

günaydın arkadaşlar, hatırlayabildiğim kadarıyla dünkü menüm;

Sabah sucuklu yumurta (2 yumurta)
Öğlen üç içli köfte, bir kase yoğurt
akşam bir kase yoğurt ve 1 çorba kaşığı müsli

Sabah evde ekmek yoktu, bende almadım :)
Ne kadar su içtiğime dikkat etmemiştim.
Spor olarak twist and shape'de 1000 adım, 30 mekik, muhtelif bacak egzersileri ve gün içinde yürüyüş, bugün egzersiz süreme daha dikkat ederim
Herkese kolay gelsin

Günaydın kuzucanlar nasiliz bugün. Herkes için güzel bir gün olsun inşallah.

Günaydın canım herkese , iyiyim sabah enerjim iyi çok şükür...hepimize bomba gibi bir gün olsun İnşallah 😊😊😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım belki çok kızıp yapmıştır ama tabiki yanlış hareketi...erkeklere de hiç yakışmıyor bu tripler yahuu.sen onunla daha tazecik bir ilişkinin başındayken yapmamalıydı bunu . Hayırlısı olsun hakkında canım 😘

öyle canım hayırlısı, her hafta böyle saçmasapan bir heyecan yaşamaktan yorulmuştum zaten.

öyle canım hayırlısı, her hafta böyle saçmasapan bir heyecan yaşamaktan yorulmuştum zaten.

Canim engellemek pek erkeklere gore hareketler degil baska biri yapmis olmasin uzulme ama zor bi durumdasin biliyorum

Selam kizlar nasilsiniz bakalim

Canim engellemek pek erkeklere gore hareketler degil baska biri yapmis olmasin uzulme ama zor bi durumdasin biliyorum

başka biri değil canım kendisi yapmış, mesaj attı. her yerden engelleyecekmiş beni. gören de adamı aldattım filan sanacak, vallahi çocukça davranışlar, öncesini de biliyorsun zaten 1-2 bahsetmiştim.

başka biri değil canım kendisi yapmış, mesaj attı. her yerden engelleyecekmiş beni. gören de adamı aldattım filan sanacak, vallahi çocukça davranışlar, öncesini de biliyorsun zaten 1-2 bahsetmiştim.

Aynen canim o zaman bosver engellesin bende kiziyorum engellemeye falan sonucta 18 yasinda degil kimse, hadi biz bayaniz daha duygusal olabiliyoruz da erkekler de bi duygusal olmus demekki

canım böyle biriyle hayat geçmez,yol yakınken ayrıl ,önüne bak derim ben

Aynen canim o zaman bosver engellesin bende kiziyorum engellemeye falan sonucta 18 yasinda degil kimse, hadi biz bayaniz daha duygusal olabiliyoruz da erkekler de bi duygusal olmus demekki
bizim ilişki garipti zaten, kim erkek kim kadın belli değildi. trip çektim resmen 2 ay boyunca, ama hayırlısı, yapacak bişey yok.

canım böyle biriyle hayat geçmez,yol yakınken ayrıl ,önüne bak derim ben
aynen canım, hayat geçmez düşünüyorum da, o ayrıldı zaten, arar aramaz bilmiyorum ama beni kendinden soğuttu. önüme bakacağım bundan sonra.

Bu sabah yurudum kizlar 30 dk tempolu mutlu oldum 😊

Selamm canlarımm..
Dünkü menüm;
Sabah 1dilim çavdar ekm
1tas çorba
Öğle
1fincan türk kahvesi
akşam
Avuçiçi kadar tavuk göğsü
4çorba k.pirinç pilavı
1çay b.yoğurt
Gün içinde bolca şekersiz çay nescafe ve bitki çayları
1.5lt su
Kızlar önceki gün misafirlikten dönerken karanlıkta ayağımı burktum feci halde canım yandı 2gündür basamıyorum.. neyseki doktor ciddi bir durum olmadığını kremle ve ağrıkesiciyle iyileşceğini söyledi.. ilk gün kaynanamdaydık bu yüzden.. regl oldum bide üstüne davul gibi şiş tüm vücudumm..

Amaaannnn Leylacım neler olmuş 2 gün bakamadım topiğe de.. kuzumm üzülme yıpratma kendini.. herşeyin hayırlısı şu hayatta dimi?? Ömür törpüsü zaten erkekler bize..

Amaaannnn Leylacım neler olmuş 2 gün bakamadım topiğe de.. kuzumm üzülme yıpratma kendini.. herşeyin hayırlısı şu hayatta dimi?? Ömür törpüsü zaten erkekler bize..
hakkaten ömür törpüsüydü, yaşama sevincim gitmişti, bunalım bunalım takılıyordum. yarın bi kendime gelmem gerek artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…