Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Magnumun kalorisi coook, tatli krizini gecistirsen super olacak bence canim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tekrar merhaba kizlar dunku menum

Sabah
2 dilim ekmek
1 dilim beyaz peynir
Biraz sucuk
1 adet yumurta
Domates biber
1 bardak portakal suyu

Ara
1 adet nugger

Ogle yemedim
Aksam
1 porsiyon karisik izgara
1 light kola
Hic ekmekde yemedim
1 nescafe

Su 3 lt uzeri
Spor 100 revoflex kol 50 bacak

Sporda yazdigin ne canim anlayamadim. 3 walk miles gibi birsey mi

Canim jillian Michaels 30day shared diye geçiyor 3 parti toplamda. Her parti 10 gün yapiliyor. Tüm vücudu calistiriyor memnunum bak sende istersen.

Spor yaparsan sorun olmaz canım.

Inşallah canım

Güzel olmuş canım menün.

Sağol cabim.

Geçmiş olsun canımmm...

İnşallahh kaptan sanada güzel bi haftasonu diliyorummm :)

Tesekkur ederimmm

Selam tatlim gecmis olsun cok, dikkat et kendine

Selam canim sagol hava bi sicak bir soğuk derken şifayi kaptim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Magnumun kalorisi coook, tatli krizini gecistirsen super olacak bence canim

Canım sorma ya reglim var ve bu dönem engellemek çok Zor oluyo tatlı isteğimi.. diğer zamanlarda çok aramıyorum Allahtan..

Bugün kayınvalidemlere kahvaltıya davetliydik gözlemeler yapmış ıspanaklı peynirli falan çok zordu dayanmak ama tadına bile bakmadımmm :) domates salatalık zeytin çavar ekm maydonos yedim ama çok zor bi sınavdı bana..

Kenarindan tadina bakiyorum ben oyle bir durumda yoksa kaliyor icimde daha feci baska seylerle telafi etmeye calisiyorum

Kenarindan tadina bakiyorum ben oyle bir durumda yoksa kaliyor icimde daha feci baska seylerle telafi etmeye calisiyorum

Yok canım ben tadına bakarken engelleyemem kendimi diye hiç bakmıyorum bile yoksa tadını alınca bişey olmaz diye yiyip pişman oluyorum sonra.. hiç bakmayınca hiç yememiş oluyorum :)

Yok canım ben tadına bakarken engelleyemem kendimi diye hiç bakmıyorum bile yoksa tadını alınca bişey olmaz diye yiyip pişman oluyorum sonra.. hiç bakmayınca hiç yememiş oluyorum :)

Evet o da mantikli canim

Leylacim suyu artirman gerek az olmuş.

Evet su normalde hiç içmiyorum. 1 litre bile benim için çok iyi, yavaş yavaş arttiracagim

Canim kolada ve birada da kalori cok saniyorum, ama ayda yilda bir gezmissin, telafi edersin sefan olsun 😀

Evet her ikisinde de kalori çok eskiye göre çok daha iyiyim, 1 litre kola içerdim günde, artık haftada 1, onu da azaltmaya çalışıyorum :)

Kızlar bu arada deniz sezonunu açtım. Şile'deyim. Su çok güzel :) Günlük sporum yüzme oldu bugün :)

Leyla

Günlük 1 saat sporum da tamamm plates yaptım bugün çok yoruldumm

Oh için rahat ayaklarini uzatip dinlenme vakti. Bende bugün spor yok

Ben de ne kola ne alkol almiyorum artik. Bebek isteyince hayatin düzene giriyormuş ne hos.

Supersin tatlim 😘

Teşekkür ederim canımm :)

Öyle canım ya bugün bayaa esnedik iyi oldu ebru şallıylan :)))) bugün dinlen üzülme yeterki

Bebek isyeme gibi bir durumum olmadığı için şimdilik dikkat etmiyorum. Senin en kısa zamanda olur inşallah :)

Leyla
Haha ne kadar düz mantik yaklasiyoruz olaya :)) hep işimize geldiği gibi. Sağol canim hayirlisi bakalim.

Nabersiniz kizlar bende bi saat tempolu yuruyus yaptim

Aksam kopmasan super olacakmis tatlim

Moral cok onemli bir sey. Esimin sinqvi vardi. Gergindi biraz cok sukur atlattik bugun. O gerginlik bana da yansiyor ben de buzdolqbina saldirdim. Bi de gecen gunlere kadar cok iyiydim. Birisi var ne zaman dikkat ettigimi ogrense bebi bi kac kilo vermis gorse benim bi istahim aciliyor. Diyet miyet hic bir sey kalmiyor. Bu hafta hic kilo vermemisim.

Soguk degil miydi. Ama daha fazla kalori yakmissindir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…