Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Ben dun aksam araniza katildigim icin yediklerimi yazmayacagim ama gece cocuklar yattiktan sonra 4 mil ve 2 mil leslie ile yurudum. Bugun sabah tam bugday ekmeginin ortasini bardakla kesiip yumurta kirip icine tavada pisirdim. Domates ve salatalikla yedim. Sonra cocuklara cupcake yaptim onun ceyregini dayanamayip yedim sizce ara ogun sayilir mi yoksa pisman olmali miyim? Su an cok pismanim.
Çeyrek normal canım sorun olmaz.
Canım çukulata istiyo :KK43: offf çok sinir oldum yaa ders çalışıyorum ama aklım dolapta :KK43:
Canım sute yada yogurda tarçın ekle ye tarçın şeker isteğini bastırıyor
Kolay gelsin tatlim sen sorumlusun saniyorum cok zor oluyor o isler galiba

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Yok canım çok şükür sorumlu değilim.
Peki okudum
Sabah AC karbona tartildim 64,6 fikrim. Bebisim var 4 aylık oldu şuan . emziriyorum . ama bogazimi tutmak sütü etkilemiyor ,sut yapan şeyleri yiyorum ve bol su iciyorum zaten.
Öğretmenim doğum iznindeyim,dun eski koruma girdim ama kapatamadim imkânı yok arasi bayaa var kapatmak icin:KK19: iste 5 veya 6 kilo versem ne mutlu bana.
3walk miles yapıyordum ama biraktim inşallah bugün yine baslicam
İste durumum boyle:KK52:

Hedef kilona 58 yazayım uygunsa.

Dunku menum

Sabah
Corn flakes sutlu
Ara
sade nescafe

Ogle
Sezar salata
Ice tea

Ara
Activia
3 tane kayisi

Aksam
Bir tabak kizartma
1 tabak makarna
Biraz erik biraz yeni dunya

Su 3 lt uzeri
Spor 1 saat tempolu yuruyus

Aksam yemegi cok oldu farkindayim bugun sporla dengelerim umarim

Sabah firsat yokmtu sanirim. Cornfpakes tütmüyor insani sonra çok acikiyorsun. Yinede iyi dayanmisin bence.

Merhaba arkadaşlar ben yeni katildim araniza yazilari bugun okuycam herkese sağlıklı kilo vermeler =)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hoşgeldin tatlim saglikli kilo vermeler.

Saat geçmiş ama bebisin hatırına kabul edeyim bu defalik. Bebisin küçücük daha canım kilo vermeye daha geç badlasaydin keske canım
teşekkürler :KK16:
geçen hafta hiç dikkat edememe rağmen 1 kiloya yakın gitmiş. Emzirmek, yoğunluk elma sirkesi, yeşil çay, birazcık dikkat bile yeterli oluyor şimdilik kilo vermem için. tabi bir kiloya kadar böyle gider belki sonrası biraz emek isteyecek. Aç kalmıyorum zaten, bol sıvı alıyorum annem yanımda moralim yerinde çok şükü, bunlar süt üretimi için birer avantaj.
Yalnız bir ricam var paylaşımım iyidir normalde ama bu aralar misafir yoğunluğum var bugün babam geliyor şehir dışından yarın yurt dışından ablam gelecek, çarşambaya kadar beni idare edin. sonra yapayalnız kalacağım :KK50: paylaşım için daha çok vaktim olacak inş.

1.grubun güzel hatunları nerdesinizzz :) 2.5lt suyumun sonuna geliyorum darısı 3lt ye :))

Yine sessizlesmisiz ne alemdeyiz. Ben sporu bitirdim bu günlük. :)

Tesekkur ederim aksam tartilip net bi sayi yazcam ins hedefim 65 kilo olmakk =))

teşekkürler :KK16:
geçen hafta hiç dikkat edememe rağmen 1 kiloya yakın gitmiş. Emzirmek, yoğunluk elma sirkesi, yeşil çay, birazcık dikkat bile yeterli oluyor şimdilik kilo vermem için. tabi bir kiloya kadar böyle gider belki sonrası biraz emek isteyecek. Aç kalmıyorum zaten, bol sıvı alıyorum annem yanımda moralim yerinde çok şükü, bunlar süt üretimi için birer avantaj.
Yalnız bir ricam var paylaşımım iyidir normalde ama bu aralar misafir yoğunluğum var bugün babam geliyor şehir dışından yarın yurt dışından ablam gelecek, çarşambaya kadar beni idare edin. sonra yapayalnız kalacağım :KK50: paylaşım için daha çok vaktim olacak inş.

Tamam canım bikaç gün sorun olmaz.
1.grubun güzel hatunları nerdesinizzz :) 2.5lt suyumun sonuna geliyorum darısı 3lt ye :))

Yine sessizlesmisiz ne alemdeyiz. Ben sporu bitirdim bu günlük. :)

Ben yemek yapıyorum şimdi ama yemicem işten çıkmadan kızlara takilip yedim biraz tokum şimdi.

Bende suyu bitirmek üzereyim canım sporumu daha tamamlamadımm ip sekmiştim akşam plates yapıp tamamlıcam inşallahh...

Bende sabah yaptim biraz revoflex yoruldum epey hic bisey yapmamaktan iyidir herhalde😎

Sabah firsat yokmtu sanirim. Cornfpakes tütmüyor insani sonra çok acikiyorsun. Yinede iyi dayanmisin bence.

Hoşgeldin tatlim saglikli kilo vermeler.

Canim sabah vaktim olmuyor cogu zaman hic bisey yememektense corn flakes yiyeyim bari diyorum o yuzden o

Bu arada cok mutluyum ben topicin hareketlenmesinden, iste ihtiyacimiz olan sey bu birlik 😃

Bu arada cok mutluyum ben topicin hareketlenmesinden, iste ihtiyacimiz olan sey bu birlik 😃

Aynen yaa ')
Bu arada disaridayiz ben yazamadim kizlar. Simdi eve geçiyoruz sözlerde ne var ne yok. Yarin hafta sonu herkes mutlu mu:))

X