Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Canım sorma ya reglim var ve bu dönem engellemek çok Zor oluyo tatlı isteğimi.. diğer zamanlarda çok aramıyorum Allahtan..

Bugün kayınvalidemlere kahvaltıya davetliydik gözlemeler yapmış ıspanaklı peynirli falan çok zordu dayanmak ama tadına bile bakmadımmm :) domates salatalık zeytin çavar ekm maydonos yedim ama çok zor bi sınavdı bana..

Zqten onlar oyle bi sey ki tadina baktin mi daha kotu oluyor. Canin daha cok istiyor. Bravo sana. Vicdanin rahattir.

Kizlar hazimsizlik problemi var mi sizde? Varsa nasil cozum uretiyorsunuz, bende uzun yiardir var cok da hareketli bi insanim en az 3 lt su da icerim bagirsaklarim tembel sanirim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar hazimsizlik problemi var mi sizde? Varsa nasil cozum uretiyorsunuz, bende uzun yiardir var cok da hareketli bi insanim en az 3 lt su da icerim bagirsaklarim tembel sanirim

Suyuna cayina limon sıkmayı denedinmi canım.

Evet su normalde hiç içmiyorum. 1 litre bile benim için çok iyi, yavaş yavaş arttiracagim :KK43:

Evet her ikisinde de kalori çok :KK43: eskiye göre çok daha iyiyim, 1 litre kola içerdim günde, artık haftada 1, onu da azaltmaya çalışıyorum :)

Kızlar bu arada deniz sezonunu açtım. Şile'deyim. Su çok güzel :) Günlük sporum yüzme oldu bugün :)

Leyla
Ooo süper bende yuzmedeydim bugün ama ben yeni öğreniyorum.
Tekrar merhaba kizlar dunku menum

Sabah
2 dilim ekmek
1 dilim beyaz peynir
Biraz sucuk
1 adet yumurta
Domates biber
1 bardak portakal suyu

Ara
1 adet nugger

Ogle yemedim
Aksam
1 porsiyon karisik izgara
1 light kola
Hic ekmekde yemedim
1 nescafe

Su 3 lt uzeri
Spor 100 revoflex kol 50 bacak

Nogger ı bende çok seviyorum ama kalorisi çok 320 ydi sanırım.
Tatlim ben hic cay icmiyorum suya da denedim ama ne bileyim bazen oluyor boyle iste

Bitki caylarinada olur.ben sabah ılık suya sıkıp içiyorum yarım hatta bi bütün bile olur.

Ooo süper bende yuzmedeydim bugün ama ben yeni öğreniyorum.

Nogger ı bende çok seviyorum ama kalorisi çok 320 ydi sanırım.

Bitki caylarinada olur.ben sabah ılık suya sıkıp içiyorum yarım hatta bi bütün bile olur.

Ama benimki mini nuggerdi o zaman 160 😃yarin denerim canim tsk ederim

Mini almadım hiç üstünde yazmiyomu aslında bi paket alsam olurda dayanamam hergün yemeye kalkarim ben onuu:KK52:

Onun uzerinde yazmiyor canim toplu olarak kutuda satiliyor zaten, 10 tane falan var icinde sanirim, bende cok seviyorum kurabiyesinin tadini ozellikle

Canim jillian Michaels 30day shared diye geçiyor 3 parti toplamda. Her parti 10 gün yapiliyor. Tüm vücudu calistiriyor memnunum bak sende istersen.

Sağol cabim.

Tesekkur ederimmm

Selam canim sagol hava bi sicak bir soğuk derken şifayi kaptim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/Q

baktim biraz tirt geldi sanki. Yarin yapiim bari her part 10 gün. Sonra Sil bastan mi baslios. Saat kaç gibi yapionus sporu ben hep geceye kaliom

Off bu arada yöneticiden özür bebek is güç bi de bugün pikniğe gittik hava carpti beni anca girdim daha dikkatli olmaya calisirim

Kizlaaaarrr Günaydın.

Dünkü menüm
Kahvaltı:
1 simit
Öğle yemeği
1 porsiyon izmir köfte
3 dilim ekmek
Akşam
1/2 kase yayla çorbası
1 tavuk budu fırında
Salata
Meyve

Su 1,5 litre(düne göre artıyor.
Spor 30 dk yüzme
45 dakika zumbaaaa

Akşam yemeği açık bufeydi ama kendimi tuttum. Mesela 7-8 çeşit tatlı vardı. Erkek arkadaşım gözümün önünde 5 çeşit tatlıyı lop lop yuttu :) amaaa başarılıydım. Eski leyla olsa her çeşit tatlidan alırdı :))

Leyla

günaydın arkadaslar MİRAÇ KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN... :KK16:

Oh sonunda regl oldum 2 aydır olmuyordum :KK43: siz neler yaptınız dunde hiç gelemdım İstanbul da deprem olmus ve cevresınde esım evdeydı ikimizde hiç hissetmedık ama hıssedenlerde bayağı sallandı dıyor :26: bu afetı yasaynlara gecmış olsun arkadaslar..

Son düzenleyen: Moderatör:
Kizlaaaarrr Günaydın.

Dünkü menüm
Kahvaltı:
1 simit
Öğle yemeği
1 porsiyon izmir köfte
3 dilim ekmek
Akşam
1/2 kase yayla çorbası
1 tavuk budu fırında
Salata
Meyve

Spor 30 dk yüzme
45 dakika zumbaaaa

Akşam yemeği açık bufeydi ama kendimi tuttum. Mesela 7-8 çeşit tatlı vardı. Erkek arkadaşım gözümün önünde 5 çeşit tatlıyı lop lop yuttu :) amaaa başarılıydım. Eski leyla olsa her çeşit tatlidan alırdı :))

Leyla

leylacım tebrık edıyorum azmınden dolayı :KK9: ben dayanamazdım oyle bır krız gelırdı bana :KK56: sporunda cok ıyı menunde :KK9:

Kandiliniz mubarek olsun kizlar

Dunku menum
Gec kalktigim
Icin
Brunch gibi

1 dilim suzme peynir
1 adet yesil zeytin
1 adet sosis
Domates biber
1 dilim kepekli ekmek
1 bardak portakal suyu

Ara
2 adet kayisi
Biraz badem

Aksam
4 kasim sebze yemegi
1 dilim ekmek
4 adet tulumba

Yatmadan da bir durum cig kofte ayran

Haftasonu olunca benim diyet biraz bozuluyor😞

Su 3lt uzeri
Spor 1 saat tempolu yuruyus

Soguktu evet ama güzeldi, girince sıcak geliyor :KK70:

Bende çok iyi bilmiyorum canım, yanımda biri varken yuzebiliyorum sadece :)

Leyla
Ben çok korkuyodum suya girmek bile büyük başarı benim için şimdi tahtayla yuzuyorum kol atmayı öğreniyorum.
Kizlaaaarrr Günaydın.

Dünkü menüm
Kahvaltı:
1 simit
Öğle yemeği
1 porsiyon izmir köfte
3 dilim ekmek
Akşam
1/2 kase yayla çorbası
1 tavuk budu fırında
Salata
Meyve

Spor 30 dk yüzme
45 dakika zumbaaaa

Leyla
Akşam için tebrik ediyorum. Sabah simit yarım olsa iyi olur 1 simit 4 dilim ekmek yapıyo
günaydın arkadaslar MİRAÇ KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN... :KK16:

Oh sonunda regl oldum 2 aydır olmuyordum :KK43: siz neler yaptınız dunde hiç gelemdım İstanbul da deprem olmus ve cevresınde esım evdeydı ikimizde hiç hissetmedık ama hıssedenlerde bayağı sallandı dıyor :26: bu afetı yasaynlara gecmış olsun arkadaslar..
Seninde kandilin mübarek olsun.
Kandiliniz mubarek olsun kizlar

Saol canım seninde kandilin mübarek olsun.
Dunku menum
Gec kalktigim
Icin
Brunch gibi

1 dilim suzme peynir
1 adet yesil zeytin
1 adet sosis
Domates biber
1 dilim kepekli ekmek
1 bardak portakal suyu

Ara
2 adet kayisi
Biraz badem

Aksam
4 kasim sebze yemegi
1 dilim ekmek
4 adet tulumba

Yatmadan da bir durum cig kofte ayran

Haftasonu olunca benim diyet biraz bozuluyor😞

Su 3lt uzeri
Spor 1 saat tempolu yuruyus

Neeeeyyy 4 tulumbamiii:KK37::KK52:

Evet birazcik tulumba yemistimdi 😔yaa arada yiyorum ne yapayim

Herkes nerde kizlar haftasonunun tadini mi cikariyorsunuz pek bi sessiz ortalik 😉

X