Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Kolay gelsin :) Fazla fazla yazın izinleri herkese :)

Leyla
Nerdee fazla izin yaz izni 2 haftadan fazla olamiyo.
Gogocugum önermişti bana da.
Markasi fakir.
Fiyati 39 lira.
Teknosadan bulabilirsin canim.

Hoşgeldin canim

Gunaydinn

İsin zormus canim. ramazan bayramlar derken tatiller sikisiyor:/

Ah kiyamam neyse az daha sabir tatlim nasilsa gideceksiniz :) iyi tarafından bakalim dimi.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet o tartı iyi ben beğeniyorum.
Izinleri ayarladik çok şükür kura usulü tabiki.

Günaydın arkadaslar nasılsınız ben bu sabah erken uyanmadım sımdı uyandım :) bu arada eşim dün pastamı almış ama geç geldi bende yarın hazırlarım dedım ama nafıle sabahın 7 sınde aradılar yıne başka bır yere goreve gıttı kıyamam ona çok üzüldü :KK43: ama hiç bişey demedim daha fazla üzülmesin dıye.
Bugunde hastaneye gidecegım sonuları göstermeye inş reglım düzene gırer bu durum pskolojımı bozdu farkedıyorum :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydn sanada canımm.. ya Allah yardmcnz olsun.. Eşin unutmamış ama zamanı kısıtlı :KK43: geçmiş olsun canm düzene girer inşallah.. üzme kendini psikolojikde olabilir sıkıntı ettikce kendine..

Güzel olmuş canım gayet düzenli

Hoşgeldin canım.

Teşekkür ederim canım sporum yoktu dün regl sancım vardı pek bi haraket edemedim sadece..

Günaydııın, Ben de aranıza katıldım bugün. 4-5 gündür zaten dikkat ediyorum, aklıma koydum kilo vermeyi. Başlangıç kilom 59.5 (bu sabah tartildim) hedef kilom öncelikle 52.

Hoşgeldin leyla :) ah bende 59 olabilsemmm ((((:-)

Dünkü menüm
Sabah:
Sucuk
Domates
Salatalik
1 KK kadar kasar
1 yeşil zeytin
2 dilim ekmek
Bir tatil kaşifi çiçek bali
Bir tatli kaşifi keçi boynuzu pekmezi
Ara:leblebi
Öğle:
Kiraz ve çilek

Ara: yok

Aksam :
Bir porsiyon menemen
Ceyrekten az daha fazla ekmek
Cacik
Yatmadan sekersiz türk kahvesi ve 1 küçük lokum
Spor : 30 dağ shared + 2km yürüyüş
Su: 2lt

Bebek dusundugumuz icin yeşil cay tuketmeyecegim arkadaşlar ne olur ne olmaz.

Gogocugum önermişti bana da.
Markasi fakir.
Fiyati 39 lira.
Teknosadan bulabilirsin canim.

Hoşgeldin canim

Gunaydinn

İsin zormus canim. ramazan bayramlar derken tatiller sikisiyor:/

Ah kiyamam neyse az daha sabir tatlim nasilsa gideceksiniz :) iyi tarafından bakalim dimi.

Aynen canım inanki İstanbulda bu meslek çok zor hayırlısıyla Bingöl'e gidecegız bır ay içinde :)

Dünkü menüm
Sabah:
Sucuk
Domates
Salatalik
1 KK kadar kasar
1 yeşil zeytin
2 dilim ekmek
Öğle:
Kiraz ve çilek

Aksam :
Bir porsiyon menemen
Cacik

Slm canım.. birazcık sabaha ve akşama ağırlık vermişsin gibi geldi bana.. öğle ve aralara dikkat etmen hem tok olmana hemde yemeğe çok yüklenmemene yardımcı olabilir diye düşündüm.. yeşilçay bebek düşünenler için zararlımıymış? Bizde düşünüyozda

Günaydn sanada canımm.. ya Allah yardmcnz olsun.. Eşin unutmamış ama zamanı kısıtlı :KK43: geçmiş olsun canm düzene girer inşallah.. üzme kendini psikolojikde olabilir sıkıntı ettikce kendine.. :

Sagol canım çok teşekkür ederimm :)

Slm canım.. birazcık sabaha ve akşama ağırlık vermişsin gibi geldi bana.. öğle ve aralara dikkat etmen hem tok olmana hemde yemeğe çok yüklenmemene yardımcı olabilir diye düşündüm.. yeşilçay bebek düşünenler için zararlımıymış? Bizde düşünüyozda

Aa öylemi yeşilcayın zararlı olmadıgını düşünüyordum bugün Dr a sorıyım bi..

Dünkü menüm
Sabah:
Sucuk
Domates
Salatalik
1 KK kadar kasar
1 yeşil zeytin
2 dilim ekmek
Öğle:
Kiraz ve çilek

Aksam :
Bir porsiyon menemen
Cacik

Merhabalarr')

az olmuş sanki :) Sporunda çok iyi :KK9: Yeşil çayın ne gibi bir etkisi var canım. Bebek düşünmüyorum şuan azcık daha zamanımız var ama sürekli içerim ben diyet haricinde de:26:

Simerenyaa arkadaşımız yazmışta bende çok şaşırdım :) doktora sor öyleyse bizide aydınlat canımm :)

Hoşbuldum :) crystallife umarım en kısa zamanda olursun :)

İnşallahhh canım :)

slm kızlar
bu haftaya listeye giremedim herkesten özür diliyorum motivasyonunuzu kırmamışımdır umarım ben bu gün itibari ile 87 oldum sabah ve öğlen çok az yiyorum akşamları da dikkat ediyorum ama böyle olmayacak çok kötü halsizlik ve baş dönmesi olmaya başladı bende gelecek hafta doktora gitmeye karar verdim bir diyetisyen kontrolünde diyete devam edeceğim yoksa 1 aya kalmadan bırakmak zorunda kalıcam

Bebek düşünen arkadaşlar yeşil çay dikkat edilmesi gereken bir bitki çünkü daha çok yeni bir içecek yeterli araştırma yok ben doktoruma sordum ıhlamur dışında bitki kullanmamak daha iyi olur demişti.

bir habede de

Bazı uzmanlar ise fazla yeşil çay tüketiminin vücuttaki folik asit seviyesini olumsuz etkileyeceğini öne sürmektedir. Folik asit hamilelikte alınması gereken en önemli besin değerlerinden biridir.(hamile kalamayanlara folik asit desteği verilir hamile kalmaları kolaylaşsın diye)

Yapılan bir araştırma hamile kalma evresinde aşırı yeşil çay içen kadınların bebeklerinde nöral tüp defektleri yaşanabileceğini savunmaktadır. Kanıt oldukça az olsa da hamilelikte yeşil çaydan kaçınılması önerilmektedir.

Yeşil çayın içerisinde diğer çaylarda olduğu gibi kafein bulunur. Kafein hamilelikte mümkün olduğu kadar uzak durulması gereken bir maddedir. Ayrıca tüm çaylar demirin vücut tarafından emilimini azaltır. Bu nedenle belki hamilelikte uzak durabilir ve süt ve taze sıkılmış meyve suları gibi daha besleyici ve faydalı içeceklere yönelebilirsiniz. Her türlü konuda olduğu gibi yeşil çay ve diğer bitki çaylarının tüketiminde de doktora danışmanızı öneririz.

Haklisin canim dun boyle oldu ne yazikki :KK43: İnan tam bilmiyorum canom bu defa gittiğimde soracaktim bende doktora. Yalniz gecen yol hamile kalmak isteyen bir arkadasima doktor yasaklamisti bitki caylarini. Bende emin olmadan içmek istemiyorum simdi. Allah korusun çok tuketiyorum normalde de çünkü.

Sana zahmet canim gitmisken soruver seviniriz.

az olmuş sanki :) Sporunda çok iyi :KK9: Yeşil çayın ne gibi bir etkisi var canım. Bebek düşünmüyorum şuan azcık daha zamanımız var ama sürekli içerim ben diyet haricinde de:26:

Sagol canimcim.
Aynen canim bende devamlı tuketirim dediğim gibi. Naneli şekerim soracak bugün doktoruna bakalim ne diyecek.

Bebek düşünen arkadaşlar yeşil çay dikkat edilmesi gereken bir bitki çünkü daha çok yeni bir içecek yeterli araştırma yok ben doktoruma sordum ıhlamur dışında bitki kullanmamak daha iyi olur demişti.

bir habede de

Bazı uzmanlar ise fazla yeşil çay tüketiminin vücuttaki folik asit seviyesini olumsuz etkileyeceğini öne sürmektedir. Folik asit hamilelikte alınması gereken en önemli besin değerlerinden biridir.(hamile kalamayanlara folik asit desteği verilir hamile kalmaları kolaylaşsın diye)

Yapılan bir araştırma hamile kalma evresinde aşırı yeşil çay içen kadınların bebeklerinde nöral tüp defektleri yaşanabileceğini savunmaktadır. Kanıt oldukça az olsa da hamilelikte yeşil çaydan kaçınılması önerilmektedir.

Yeşil çayın içerisinde diğer çaylarda olduğu gibi kafein bulunur. Kafein hamilelikte mümkün olduğu kadar uzak durulması gereken bir maddedir. Ayrıca tüm çaylar demirin vücut tarafından emilimini azaltır. Bu nedenle belki hamilelikte uzak durabilir ve süt ve taze sıkılmış meyve suları gibi daha besleyici ve faydalı içeceklere yönelebilirsiniz. Her türlü konuda olduğu gibi yeşil çay ve diğer bitki çaylarının tüketiminde de doktora danışmanızı öneririz.

Verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim canım bundan sonra kullanmam :)

bir habede de

slm kızlar
bu haftaya listeye giremedim herkesten özür diliyorum motivasyonunuzu kırmamışımdır umarım ben bu gün itibari ile 87 oldum sabah ve öğlen çok az yiyorum akşamları da dikkat ediyorum ama böyle olmayacak çok kötü halsizlik ve baş dönmesi olmaya başladı bende gelecek hafta doktora gitmeye karar verdim bir diyetisyen kontrolünde diyete devam edeceğim yoksa 1 aya kalmadan bırakmak zorunda kalıcam

En iyisini yaparsin diyetusyene gitmekle. Sorumluluk arttikca daha dikkat ediyor insan. Diyetisyene ve buraya bagli kalarak başarmak daha kolay. Dikkat et canim kendine.

Tesekkur ederim tatlim. Dediğim gibi emin olmadan kullanmamak gerek. Ayrıca folik asit aliyotuz konuda yok etmiş oluyoruz. Bitki caylari bildiğim kadarıyla düşüğe de sebep oluyor.

Haklisin canim dun boyle oldu ne yazikki :KK43: İnan tam bilmiyorum canom bu defa gittiğimde soracaktim bende doktora. Yalniz gecen yol hamile kalmak isteyen bir arkadasima doktor yasaklamisti bitki caylarini. Bende emin olmadan içmek istemiyorum simdi. Allah korusun çok tuketiyorum normalde de çünkü.
Sana zahmet canim gitmisken soruver seviniriz.

Sagol canimcim.
Aynen canim bende devamlı tuketirim dediğim gibi. Naneli şekerim soracak bugün doktoruna bakalim ne diyecek.

bir habede de

Folik asitin gebelikte önemini duymuştum, sağolun kızlar bilgiler için

X