Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Kızlar bilgi için çok teşekkürler.. şu kpss yi atlattıktan sonra düşünüyoruz ama ben bitki çayları siyah çay kahve süt su gibi içecekleri çok tüketiyorum demekki kpssden sonra bazılarını frenlemem gerekcek.. kahve ve siyah çay özellikle çok severim :KK43:

Dünkü menüm
Sabah:
Sucuk
Domates
Salatalik
1 KK kadar kasar
1 yeşil zeytin
2 dilim ekmek
Bir tatil kaşifi çiçek bali
Bir tatli kaşifi keçi boynuzu pekmezi
Ara:leblebi
Öğle:
Kiraz ve çilek

Ara: yok

Aksam :
Bir porsiyon menemen
Ceyrekten az daha fazla ekmek
Cacik
Yatmadan sekersiz türk kahvesi ve 1 küçük lokum
Spor : 30 dağ shared + 2km yürüyüş
Su: 2lt

Bebek dusundugumuz icin yeşil cay tuketmeyecegim arkadaşlar ne olur ne olmaz.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Aksami az diğer ogunleri fazla yesen daha iyi olur.
slm kızlar
bu haftaya listeye giremedim herkesten özür diliyorum motivasyonunuzu kırmamışımdır umarım ben bu gün itibari ile 87 oldum sabah ve öğlen çok az yiyorum akşamları da dikkat ediyorum ama böyle olmayacak çok kötü halsizlik ve baş dönmesi olmaya başladı bende gelecek hafta doktora gitmeye karar verdim bir diyetisyen kontrolünde diyete devam edeceğim yoksa 1 aya kalmadan bırakmak zorunda kalıcam

Diyetisyen iyi fikir. Buraya gelmeye devam edicekmisin.

Merhaba Bugün itibariyle ben de bu grubun üyesinin sanirim
EE neler yapiyorsunuz bakalım
Ben ne yapacam😀😁😁

sabah
2 Dilim kepek Ekmeği-1 Adet Üçgen Karper Peynir
1 Bardak Süt (Yağsız)
ara
5 tane Eti Form Yulaflı Kepekli Bisküvi
öğle
1 Porsiyon Zeytinyağlı Barbunya
1 Porsiyon Ton Balıklı Gemici Salatası
ara
100gr Çilek
aksam
4 kasık Şehriyeli Pirinç Pilavı
1 Tabak Dut ----------spor 40 dk yürüyüş 30dk bisiklet------------regl olunca kilo fazla mı cıkıyor acaba. sabah kilom fazla cıktı da:KK50:

Merhaba Bugün itibariyle ben de bu grubun üyesinin sanirim
EE neler yapiyorsunuz bakalım
Ben ne yapacam😀😁😁

Öncelikle ilk sayfada kurallarımız var onları okuyup kabul edersen beraberce zayiflariz. Hergün bir önceki günün menüsünü içtiğin su ve yaptığın spor miktarını paylaşıp birbirimize yorum yapıyoruz. Şu anki kilonu ve hedef kilonu yazarsan sevinirim.

Ben dun aksam araniza katildigim icin yediklerimi yazmayacagim ama gece cocuklar yattiktan sonra 4 mil ve 2 mil leslie ile yurudum. Bugun sabah tam bugday ekmeginin ortasini bardakla kesiip yumurta kirip icine tavada pisirdim. Domates ve salatalikla yedim. Sonra cocuklara cupcake yaptim onun ceyregini dayanamayip yedim sizce ara ogun sayilir mi yoksa pisman olmali miyim? Su an cok pismanim.

Evet okudum kurallari zaten motivasyon icin cok guzel bir sistem ve denetim mekanizmasi. Hedef kilom 68 ancak hic 50li kilolarda olmadim. Eger 68 e dusersem ve hala devam edecek gucu kendimde bulursam 58 kiloyu gormek isterim. Bugun baslangicim olsun 2 haftaya yakindir diyetteyim sozde. Spor iyi ama yemek konusunda cok kotuyum. Ona da bu sayede dikkat ederim umarim. Mesela simdi leslie ile 4 mil yurudum. Nefes alayim biraz devam edecegim.
Masallah canim aynen devam

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Dunku menum

Sabah
Corn flakes sutlu
Ara
sade nescafe

Ogle
Sezar salata
Ice tea

Ara
Activia
3 tane kayisi

Aksam
Bir tabak kizartma
1 tabak makarna
Biraz erik biraz yeni dunya

Su 3 lt uzeri
Spor 1 saat tempolu yuruyus

Aksam yemegi cok oldu farkindayim bugun sporla dengelerim umarim

Canım çukulata istiyo :KK43: offf çok sinir oldum yaa ders çalışıyorum ama aklım dolapta :KK43:

Dunku menum

Sabah
Corn flakes sutlu
Ara
sade nescafe

Ogle
Sezar salata
Ice tea

Ara
Activia
3 tane kayisi

Aksam
Bir tabak kizartma
1 tabak makarna

Su 3 lt uzeri

Sadece kıZartma fazla olmus canm bence ekmek yemedgn için makarna normal geldi..

Öncelikle ilk sayfada kurallarımız var onları okuyup kabul edersen beraberce zayiflariz. Hergün bir önceki günün menüsünü içtiğin su ve yaptığın spor miktarını paylaşıp birbirimize yorum yapıyoruz. Şu anki kilonu ve hedef kilonu yazarsan sevinirim.

Peki okudum
Sabah AC karbona tartildim 64,6 fikrim. Bebisim var 4 aylık oldu şuan . emziriyorum . ama bogazimi tutmak sütü etkilemiyor ,sut yapan şeyleri yiyorum ve bol su iciyorum zaten.
Öğretmenim doğum iznindeyim,dun eski koruma girdim ama kapatamadim imkânı yok arasi bayaa var kapatmak icin:KK19: iste 5 veya 6 kilo versem ne mutlu bana.
3walk miles yapıyordum ama biraktim inşallah bugün yine baslicam
İste durumum boyle:KK52:

Elma ye tatlim varsa o keser seni ya da buzlu dondurmalar varya onlarin kalorisi az fruttare twister vari

Hmmm elma yiyim o zamann :KK43: ya aklıma gelince giderene kadar neler çekiyorumm :KK43: tesekkürler canm :)

Epeydir yemedigim icin canim cekti canim bugun daha az yiyecegim bu arada buralar bi hareketlenmis super olmus

Bazen oluyo öyle canm ya..
Dün bende katılınca olabilirr :) (pek mütevaziyimdir sölemesi ayıpp) :)))

Dunku menum

Sabah
Corn flakes sutlu
Ara
sade nescafe

Ogle
Sezar salata
Ice tea

Ara
Activia
3 tane kayisi

Aksam
Bir tabak kizartma
1 tabak makarna

Su 3 lt uzeri

Bence sen gündüz baz yedigin için akşama yüklenmiş sin. Hiçbirşey yemion ki sabah ogle

Merhaba arkadaşlar ben yeni katildim araniza yazilari bugun okuycam herkese sağlıklı kilo vermeler =)))

Merhaba arkadaşlar ben yeni katildim araniza yazilari bugun okuycam herkese sağlıklı kilo vermeler =)))

Hoşgeldin canım ilk sayfada kurallarımız var onları okuyup kabul edersen beraberce zayiflariz bir tanem. Şu anki kilonu ve hedef kilonu yazarsan sevinirim. Hergün bir önceki günün menüsünü içtiğin su ve yaptığın spor miktarını paylaşıp birbirimize yorum yapıyoruz güzel paylaşımlar sağlıklı kilo vermeler dilerim.

X