Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Dunku menum

Sabah
Sabah corn flakes
Ara
1 pkt cizi

Ogle
1 porsiyon icli kofte
Yagsiz salata limonlu

Aksam
1 kase corba
1 dilim ekmek
Biraz leblebi ve badem

Yatmadan
1 bardak sutlu nescafe
1 adet kruvasan

Spor yapmadim cok halsizdim
Su 3 lt ve uzeri

Bugun biraz daha dikkatliyim insallah tekrar duzene girecegim opucukler

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Selam kizlar nasilsinz

Gunaydin canim iyi sayilir sen nasilsin?

Gonca canim benim kilomu değiştirir misin? Dun hep farklı cikti ama ortada olani söylüyorum dogrulugundan elinde degilim 87.6 civari cikiyor çoğunda

Aksam acikmadin mi canim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Dünkü menum
Sabah :
2dilim kadar ekmek
Yarim KK kadar labne
5zeytin
Yeşil cay

Öğle : yok

Aksam :
3yemek kasigi mantar
4kasik yoğurt
3dilim ekmek

Gün boyu hic oturmadim ama tempolu spor yapamadim.
2lt su

Yatmadan önce keciboynuzu ve bal karisimli 1bardak sut içtim.

Akşam yok ama iyi menün.
hala çook yorgunum sen nasılsın

hayatın mahvolmuş gibi hissetmen normal canım,herşeyin ilacı zaman herşey unutuluyor senden önemli değil hiçbir erkek
Bende yorgunum haftasonu yorgunluğunu atamadım daha
benim kilom neden ikiye bölünüyor
Topiğe geleli iki hafta olduğu için.
Ben yokumm :'(

Tamam senide ekliycem.
Selam kizlar nasilsinz

Iyiyim ben sen nasılsın canım.
Biraz kk li olmuş
Yeni tartı aldinmi canım.

Bak ben geldim hareketlendi hemen ortam, kizlar donuk olmayalim motive edelim birbirimizi

Dun iade ettim hafta sonu gidip bakacagiz canim.

Bak ben geldim hareketlendi hemen ortam, kizlar donuk olmayalim motive edelim birbirimizi

Aynen sosyestetikcigim düştü motivasyonumuz 2haftada. Ama ben dun o kilolari görünce çok canim sikildi gerçekten. Ama pes etmeyeceğim. İsterse 100 göstersin

Etmeyelim canim kesinlikle motivasyon cok onemli, yemege bi baslayinca geri donus de cok zor oluyor

beslenme canım ya ben çok iradesizim yemiyorum yemiyorum sonra tam yatıcakken ekmekleri löpletiyorum

Canim bunlar benim diyet listelerin 2aylik. Tabiki birebir ayni olamaz ama genelde takip ediyorum bütün diyetidyenlerin verdiği asabi yukaru bu şekilde. Fikir edinmen acisindan ise yarar. Ayrıca bütün gün yetmeyince gece canavar gibi oluyorum bende o yüzden diyet yapmanın asil yarari hep birşeyler yiyorsun ama düzenli şekilde. Bu şekilde depoya calismamis oluyoruz:)

Eklentiler

• $1400676412775.jpg
    31,6 KB · Görüntüleme: 39
  • $1400676433917.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 34
Etmeyelim canim kesinlikle motivasyon cok onemli, yemege bi baslayinca geri donus de cok zor oluyor

Bugün mutluyum sporunu yaptim. Güzel besleniyorum. Suyunu iciyorum. Tamamen katiliyorum cnm 2gun kacirdim zor toparladim inan.
Sen calisiyor musun sosyostetikcigim ? Calisan için daha da zor aslina bakarsak.

Aynen canim calisiyorum, ama evde olsam daha cok yerim kesinlikle. Ben evde kalinca abur cubur yiyesim ve dizi izleyesim geliyor😊

Paylasim icin tesekkurler tatlim

Yarın bildirim yapabilcekmisin canım.

Aynen canim calisiyorum, ama evde olsam daha cok yerim kesinlikle. Ben evde kalinca abur cubur yiyesim ve dizi izleyesim geliyor😊

Kolay gelsin canimcim sana da.
Bende tam tersi oluyor calisirken çok yiyorum evde teksem sorun yok. Ama Esim olduğunda o hep birşeyler yemek istiyor. Diziye kaptirinca yemek aklima gelmiyor:) tabi türk dizileri olunca herşey yapabiliyorum çünkü akis yavaş canini sikiyo insanin:/ bende yiyorum yani:))

Paylasim icin tesekkurler tatlim

Rica ederim güzelim

Iste ben evde kalinca dolapla salon arasinda takiliyorum yabanci dizi izliyorum ya ust uste izleyince abur cubur yiyesim geliyor heyecanla, ama turk dizilerinden de ara ara kizarak izlediklerim var mesela, bu ara o hayat benimi izliyorum cok kiziyorum o efsub cadisina 😊😊

:) Yenimi o dizi bilmiyorum. Bende yabancı izliyorum özellikle aksamlari isigida kapiyorum kimse birşey yiyemiyor :)) Bu arada once upon the time izliyorduk butun sezonlar bitti önümüzdeki sezonu bekleyecegiz artik. Dizi arastiriyoruz bizde sen ne izliyorsun cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…