Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Günaydın.:-) dun diyeti bayaa bi bozmus bi insan olarak bugün cok az yemem lazim hadi bakalim hayirlisi:-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gunaydin sanirim herkes ayni :)

Gunaydin canim.kolay gelsinnn

Ohh afiyet olsun ama bence bu hafta sonu kaciranlar ödül diye değerlendirelim. Birde ödül verirsem kendime düşünemiyorum:)

Gunaydin canimm. Bende dinlenme fasli ama sonra ev temizliği ve spor var:/ sizlerden naber canim?

Desene bugun kalorı yakımı var :) Bizde aynı canım haftasonu kacamakları herkeste olmuş umarım Perşembe tartıya yansımaz :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Desene bugun kalorı yakımı var :) Bizde aynı canım haftasonu kacamakları herkeste olmuş umarım Perşembe tartıya yansımaz :KK43:

Offf keşke yansimasa ama kendi adima eminim yansiyacagina 2 guncuk kaldi sadece:KK43:

merhaba arkadaşlar
5 gündür uğrayamıyorum yatılı misafirim vardı ,koşturmacalı bir tatil dönemiydi şuan hurdam çıkmış durumdayım diyete devam edemedim ama kilo almamışım çok sevindim bundan sonra sizinle tam gaz devam inşallah

merhaba arkadaşlar
5 gündür uğrayamıyorum yatılı misafirim vardı ,koşturmacalı bir tatil dönemiydi şuan hurdam çıkmış durumdayım diyete devam edemedim ama kilo almamışım çok sevindim bundan sonra sizinle tam gaz devam inşallah
Hoşgeldin canım kaldığı yerden devam.
harika kilo vermişsin maşallah,9 kilo gitmiş 5 kiloda gider inşallah darısı bizee

Saol canım inşallah gidecek.

Arkadaşlar bana sabah ve akşam için program önerisi olan var mı :KK5: bu haftada 64 başladım bu cuma inş 1 kilo verebilirim

Kizlar dün piknige gittik onceden planli oldugu icin kahvalti yapmadim zaten haftasonu gec uyandim sonra bi ara gozum dondu mini popkek yemis bulundum. Piknikte hayliyle mangal salata vs ama cok az ekmek yemege calistim ordan tuttum kendimi. Tek öğün gibi oldu biraz sağlıksız bir gün gecirdim. Bugün kendimi tutuyorum zaten is yerimde fazla alternatif yok yiyecek olarak bakalım nasil gececek..akşami atlattim mi tamamdirrrrr

selam kızlar ben kardeş takımınız 4. takımdan.. izindeydim bi uğrayıp hoşgeldiniz hayırlı olsun diyemedim.. arada sırada uğrarım yine keyifli kilo vermeler:KK54:

sabah
2 dilim Tam Buğday Ekmeği
1 Adet Üçgen Peynir
yarım Domates
Omlet yağsız 1 yumurta ile
ara
1 Bardak Süt
öğle
1 Adet Közlenmiş Patlıcan
1 Adet (50gr) Kırmızı Biber
1 Avuç (40gr) Beyaz Leblebi
ara
1 Adet Elma
aksam
yarım Porsiyon Izgara Tavuk Şiş
yarım Porsiyon (250gr) Bulgur Pilavı
haslanmış mısır-----------spor 1 saat yürüyüş su 2 litre

selam kızlar ben kardeş takımınız 4. takımdan.. izindeydim bi uğrayıp hoşgeldiniz hayırlı olsun diyemedim.. arada sırada uğrarım yine keyifli kilo vermeler:KK54:

Merhaba canim tesekkurler

Merhaba kizlar dunku menum

Sabah
1 dilim peynir
Biraz salatalik biraz domates
Yesil cay

Ara
Activia

Ogle
Tabiri caizse ne varsa yedim izgara et yedim kola ictim erik yedim kayisi yedim biraz da cekirdek yedim 😔

Aksama da nescafe ictim

Su 3 lt uzeri
Spor yapamadim bugun yapacagim insallah dun bozdun diyeti dedim ama yine de dayanamayip paylastim gorup ibret alayim kendi kendime 😊opucukler kizlar

Herkes nerde kizlarrr bi durgunluk var bu grupta kimseden menu falan gelmiyor iki uc kisi haric

X