Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

ben mününü beğendim olması gereken bu çok az yiyip metabolizma hızımızı yavaşlatıyoruz diyet sonrası hoop kilolar tekrar geliyor ,suyun güzel
spor az olmuş sanki

hiç ekmek yok ne güzel egzersizin harika :KK52::KK52:

Sağol canim ama isteyerek yapmadim yoksa tuketiyorum ekmek:)

dünkü yediklerim

sabah 1 dilim ekmek, bir dilim peynir ,3-4 patates kızartması
ara 10 erik
öğle bir kase çekirdek:KK17:
ara bir paket yulaflı bisküvi
akşam 2 adet biber dolması

su 3 lt,egzersiz yook (temizlik yapıyorum hiç gücüm kalmıyor)

menümün berbat olduğunu biliyorum,sıkıntılı bir dönemimdeyim menüler düzelecek inş

Kizartma felan yemesen güzel olacak canim. Su da gayet iyi cnm.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

günaydın arkadaslar nasılsınız? Dün Soma' da olan maden yangınından dolayı hayatını kaybedenleri Allah rahmet eylesın hepımızın bası sagolsun, Türkıye'nin bası sagolsun inşallah içeride kalan işçiler sag salim cıkar :KK14:

Basimiz sağolsun ve bu kader mi tartisilir? Dun geceden bu yana içim kan agliyor allah cocujlarina ailelerine sabir versin inşallah ama sadece sabir değil acisini paylaşmak gerek insanların hafifletmek lazim. Devletimizin ailelerine yapacaklari mühim olan bu günden sonra budur. Sadece olmediler, çocukları aç kaldi.. madencilerimizin dileği onların tok yatmasidir eminim.. Ruhlari şad olsun '(

Basimiz sağolsun ve bu kader mi tartisilir? Dun geceden bu yana içim kan agliyor allah cocujlarina ailelerine sabir versin inşallah ama sadece sabir değil acisini paylaşmak gerek insanların hafifletmek lazim. Devletimizin ailelerine yapacaklari mühim olan bu günden sonra budur. Sadece olmediler, çocukları aç kaldi.. madencilerimizin dileği onların tok yatmasidir eminim.. Ruhlari şad olsun '(

amınn amınn Allah yardımcıları olsun inş ailesıne sabır versın :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
dünkü yediklerim

ara 10 erik

menümün berbat olduğunu biliyorum,sıkıntılı bir dönemimdeyim menüler düzelecek inş

aa kızartmaa vee bıber dolması akşam :KK20: ama su miktarı cok ıyı :nazar:

dünkü yediklerim

ara 10 erik

Olmuş mu menü canım olmamış öğle cekirdekle geçmiş:KK20:

Topikte bi durgunluk var kızlar huhuuu nerdesiniz yarın kilo bildirme günü malum ne durumdayız toplasin konuşalım sohbet edelim biraz.

Topikte bi durgunluk var kızlar huhuuu nerdesiniz yarın kilo bildirme günü malum ne durumdayız toplasin konuşalım sohbet edelim biraz.

Canim bende değişiklikler var umarim hepimiz de ayniyizdir. Sen nasilsin?

dünkü yediklerim

ara 10 erik

bana çok az yemişsin gibi geldi, akşam yemeğini kaçta yediğinde önemli tabi. daha zengin beslenmeliyiz. burada tek amaç zayıflamak değil sağlıklı beslenmekte olmalı.

Allah rahmet eylesin. Çok doğru onlar çocuklarının rızkı ve eğitiminin temini için çalışırken ihmaller sebebi ile can verdiler. sebep olanlar geride kalan emanetlerine sahip çıkmalı. bu acıları dindirmesede belki hafifletir.

dünkü menüm
Güne başlarken bir bardak ılık elma sirkeli su
09.00 peynir zeytin 1 yumurta, 2 dilim buğday ekmeği, domates, salatalık 2 bar. tek şekerli çay,5 tane petibör büskivi
13.00 2 bar. yeşil çay 1 tane albeni çikolata,
18.00 1 por. bezelye yemeği, 1/2 por. erişte, 1 kase kayısı hoşafı 4 tane lokma tatlısı
22.00 1 bar. şekersiz çay 1 avuç antepfıstığı bir avuç fındık ve kuru üzüm.
yatmadan 1 büyük bardak süt
20 dk yürüyüş ( 15 gün önce sezeryanla doğum yaptım şimdilik ağırdan alıyorum)
su 3 lt
bu kadar yememe rağmen sabah kurt gibi aç uyanıyorum. :KK14:

Son düzenleme:
Iyiyim canım Saolasın nobetten çıktım evdeyim bugün.

İyi istirahatlr ne güzel ne güzel. Bende pazara gideceğim simdi sosyete pazar.

dünkü menüm
09.00 peynir zeytin 1 yumurta, 2 dilim buğday ekmeği, domates, salatalık 2 bar. tek şekerli çay,5 tane petibör büskivi
18.00 1 por. bezelye yemeği, 1/2 por. erişte, 1 kase kayısı hoşafı
su 3 lt

Yeni doğum yapana bisicik denmez ben diyemem yani:)

Ben yazmadım yine menülerimi
Dün sabah 2 dilim cavdar ekmegi peynir salatalık

Ara elma

Öğle semizotu yemeği 1 parça fırında tavuk salata 2 dilim ekmek

Ara erik yenidünya 2 tane

Akşam yoğurt çorbası 1 kepçe salata yumurtalı ıspanak 4 kaşık mercimek yemeği

Ara muz

Su 2.5 lt
Spor 1 st 15 dk yürüyüş

Bugün sabah yani 12 de
2 dilim cavdar ekmegi peynir salatalık 1 tatlı kaşığı reçel

Ara nescafe

Ara eti form bisküvi 1 paket işe giderken minibüste yedim

Akşam 3 fırında mücver evden getirmistim 2 kaşık çorba şehriye si pismemis yiyemedim tavuk vardı pismemis oda 2 çatal aldım onuda yiyemedim garnitür patates vardı 2 kaşık ondan yedim.ve elma yedim

Ara 1 dilim börekve yine 1 elma.

Su 2.5 lt ve 1 sisesini limonlu ictim
Spor 20 dk ve 10 dk yürüyüş

Bende dün ve önceki gün menümü kopyaladim sizler için kızlar :KK56:

dünkü menüm
18.00 1 por. bezelye yemeği, 1/2 por. erişte, 1 kase kayısı hoşafı 4 tane lokma tatlısı
su 3 lt

Çok erken düşmüşsün kilo derdine. Benim ikizler iki yaşında ben hamilelik öncesi kiloma yeni döndüm :))
Emziriyorsan Hurma yemeni tavsiye ederim hem sütü arttırır hem de iyi bir ara öğündür. Bir de sen ne yersen sütüne geçer o yüzden elma sirkesini bir araştırmalısın bence. Bir deee yine emziriyorsan o yüzden kurt gibi aç uyanıyorsundur. ben de öyleydim. sürekli midem kazınıyordu.

arkadslar nerelerdesınız? bende sporumu yaptım :KK76: :KK8: simdiye kadar kacamak yok bitki cayımıda yapıyorum oohh cok mutluyum önceden cıkolata yıyınce mutlu olurdum simdi yemedıgım için :KK1:

Bende herkese sabirlar diliyorum rabbim boyle acilar yasatmasin daha cok guvenlik onlemi alinsi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Selam kizlar sabahtan beri baglanti problemi yasiyorum, bugun dogum gunum pasta pasta ustune😔
Dunku menum
Sabah
Iki dilim etimek
1 krem peynir
Sade nescafe
Oglen
Corn flakes sutlu
Ara
Kuru kayisi 5 adet
Aksam
Iki kasik tavuk yemegi sebzeli
Yarim kase sehriye corba
2 adet icli kofte( haslama) kermesten aldik dayanamadim😳
Bir dilim pasta (geceden basladi suprizler)
Biraz cigkofte ( ne kadar oldugunu inanin bilmiyorum) abarttim farkindayim dogum gunum diye cileden ciktim oooo

Spor 30 dk tempolu yuruyus
Su 3 lt uzeri
Yermeyin bugun sevin beni sevin beni😘hepinize sevgiler

Sabahtan beri ikinci pastam 1 bucuk dilim falan yedim aksama da bi pasta vardir bi dilim de ondan yerim salata yerim gun biter artik bisey yememeliyim

X