Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Ben hiç kilodan fazla veremedim. Halsiz düşüyorum. Diyetisyene de gittim. Bıktım açıkcası. Hormonal problemlerim var ilaç kullanıyorum. Su içmekle, spor yetse ne güzel olacak, ne yapsam bilemiyorum artık.

Hızlı vermek iyi değil zaten canım.

66 :KK43:
50 olmak istiyorum. Aslında bi ellili bişey görsem tartıda şimdilik yetecek.

Olursuuuuuunnnnnnn oluuuurrr me var kız 7 kilooo çok büyütme canım benim o kilolar korksun senden aaaahhhh şimdi bizi bir bir vericek bu bedenden gidiceeezz diye :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar selam ben 13. takımdan burcu takımı açmıssınız çok mutlu oldum inş. hemen kiloları verirsiniz başarılar En Büyük KK:KK16::KK19:

Benim şimdilik çıkmam lazım kızlar maç bitti kocisin.görüşürüz yine iyi geceler yarın bekliyorum bildirimlerinizi.

1.TAKIM KURALLARI:

1.Günde en az 5 mesaj yazma zorunlulugu vardir, bu en asgari rakamdir. Haftada 5X7= 35 mesaj altında kalan üyelere ceza uygulanacaktır.
Katılım konusunda kabul edilir mazereti olmadan kuralı aksatan üyeler 3. Uyarıdan sonra diskalifiye edilecektir.

2.Her gün sabah bir önceki gün ne yedik,ne ictik,hangi sporu kac dakika yaptik yazmak mecburidir.

3.Diger arkadaslarin listelerine yorum yapilacak ve kendimizce dogru ve yanlislari yazilacaktir.

4.Yapilan kaçamaklara ceza verilecektir,örnek verirsek o gün disardaydiniz ve caniniz hamburgermi istedi ,veya cok cikolata yemek istediniz ve yediniz,afiyet olsun ama bu yediklerinizin kalorisi kadar spor yapilacakatir,cezalari uygulamak mecburidir. Keyfi olarak kurala uymayan üyeler 3. uyarıdan sonra liste dışı kalacaktır.

5.Hic bir sagliksiz diyet uygulanmayacaktir (dukan,kusan,3-5-7 günde 3-5-7 kg verdiren diyetler v.b). eger bu kurali uygulamayan üye olursa 3 defa uyari alacak,3.uyaridan sonra yine devam ederse takimdan çikarilacaktir. Bu gibi bir durumla karşılaştığımızda uyarı alan kişi savunmasını yazacak ve tüm üyeler bu savunma ile ilgili fikrini beyan edecektir.

6.Eger 2 veya 3 hafta sonunda listeye alinirsaniz kendi kilonuzu kendiniz yüzde olarak hesaplayıp bildirimde bulunmalısınız,o hafta görevli olan kişi tüm bildirimleri liste haline getirerek paylaşım alanına taşıyacaktır. takim listesini sirayla her hafta 1 üye paylasim alanina tasiyacaktir,eger o hafta isiniz cikarsa yer degistirilebilir.

7.Kilo bildirimi perşembe günü en gec 18'e kadar yapilmalidir. Mazeretsiz ve bilgi vermeden 3 defa kilo bildiriminde bulunmayan üyeler diskalifiye olacaktır.

8.Her gün mutlaka spor yapmaya gayret gösterilecektir(bunu takim kurali oldugu icin degil,kendi saglimiz icin yapmaliyiz)
9. Her hafta Cuma günü 1 haftalık mesaj sayısı bildiriminde bulunmak zorunludur.
10. 4 hafta üst üste kilo vermeyen kişiler takımdan diskalifiye edilir. Ramazan hariçtir.
11. 4 etap sonunda (4 etap=4 hafta=1 ay) kontrol yapılır. Takım ortalamasını %0,30 un altına düşürenlere sarı kart gösterilir, ikinci sarı kartı alan üye 6 ay süre ile takımdan uzaklaştırılır.

:nazar:

Anladım canımmmm :) bak Bende günde en az yarım saat yürüyorum genelde 1 saat ayyyy hadi hayırlısı inşallah :))))) sen kilo verdin mi canım

Tabi bak şimdi bu sabah kalkıp bi haşlanmış yumurta yedim arada form Un atıltırmalıklarındannn öğlen ton balıklı salata arada 1 dilim kepek ekmek akşam tavuklu yoğurtlu salataaaa :))) tabi de bol bol zayıflama çayı artı egzersiz yaptım :))

Ben hala aynı yerdeyim canım ya asıl senin nasıl gidiyor:) merak içindeyim bunca zamandır maşallah yaa imrendim sana canım benim süper :KK70:

ekimde mezun oldum canum 59 kilo ile işte şimdi 62 filanım tekrar listeye gircem bu hafta bi 55 filan düşünüyorum platese başlıcam 2 hafta sonra

Tabi bak şimdi bu sabah kalkıp bi haşlanmış yumurta yedim arada form Un atıltırmalıklarındannn öğlen ton balıklı salata arada 1 dilim kepek ekmek akşam tavuklu yoğurtlu salataaaa :))) tabi de bol bol zayıflama çayı artı egzersiz yaptım :))

Ne kadar sağlıklı ben bunları yesem bomba gibi olurum bravo

X