Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Memnun oldum :) İnşallah başarıya ulaşırız, eğer diyeti bozarsam dövün beni :KK43:

Afedersiniz kızlar araya giriyorum. Dövmek yok ama ceza vermek var . spor cezası.ama diyet yapan biri içun spor ceza olmamalı,en azından benim gibi günde yarım saat yürüyüş yapın.biriniz ikiye bölmek nedir diye sormuş.iki hafta sonra listeye katılacağınız için hepinizin verdiyi kilo ikiye bölünücek.yani verdiyiniz kilo iki haftalık olacak.umaarım anlata bilmişimdir.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Mesela bugünkü menününüzü paylaşa bilirsiniz şimdiden.tabi bir şey yemiycekseniz.ben her akşam bildirim yaparım uyumadan...

Afedersiniz kızlar araya giriyorum. Dövmek yok ama ceza vermek var . spor cezası.ama diyet yapan biri içun spor ceza olmamalı,en azından benim gibi günde yarım saat yürüyüş yapın.biriniz ikiye bölmek nedir diye sormuş.iki hafta sonra listeye katılacağınız için hepinizin verdiyi kilo ikiye bölünücek.yani verdiyiniz kilo iki haftalık olacak.umaarım anlata bilmişimdir.

:) Dövmek derken takılıyorum zaten, daha önce katılmıştım bir gruba hiç ceza almadım ama inşallah istikrarlı olurum

:) Dövmek derken takılıyorum zaten, daha önce katılmıştım bir gruba hiç ceza almadım ama inşallah istikrarlı olurum

O zaman sen bilgilisin bu konuda demekki.arkadaşlara yol göstere bilirsin canım.kaynaşmak adına.zaten sonra tıkır tıkır işliycek,ilerliycek sayfalaar...

Mesela bugünkü menününüzü paylaşa bilirsiniz şimdiden.tabi bir şey yemiycekseniz.ben her akşam bildirim yaparım uyumadan...

Bugünkü menüm çok kötüydü ama tempolu yürüyüş yaptım. Şu an su içiyorum. Yarın menümü paylaşcam

*** 1. TAKIM 361. ETAP

entatlsi_87:KK43:62.0 / / /% )yeni üye hedef kilosu 50 kilosu 2'ye bölündü
Sosyestetik: ( 62.7 / / /% )yeni üye hedef kilosu 53 kilosu 2'ye bölündü
Nisse_46: ( 90.0 / / /% )yeni üye hedef kilosu 65 kilosu 2'ye bölündü
Bizi: ( 79.0 / / /% )yeni üye hedef kilosu 69 kilosu 2'ye bölündü
Sulfirikasitcik: ( 59.0/ / /% )yeni üye hedef kilosu 53 kilosu 2'ye bölündü
Restillday: ( 66.0 / / /% )
yeni üye hedef kilosu 50 kilosu 2'ye bölündü

1. TAKIM ORTALAMASI: %

Nasıl giricemmmmm? Sen mi alıcaksın beni grubaaaa sağolllll :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Evet canım şimdilik takım Kaptanınız benim.
Tabi :) ben de takımda mıyım artık oleyyyyyyyyy boyum 165 kilom 59 aslında 53 olmak istiyorum ama ilk hedef 55 iri kemikli olduğum için daha iri gösteriyorum bu kadar :)

Takım kurallarını okudun diye düşünüyorum bebeğim.
Aah az önceki listede benim ismim yoktu :KK43:
Varsın ya canım üzülme
Ya gogo kilosu 2 ye bölündü ne demek canım

Kilo verip aldığımızda yapilan hesaplamalar var verdiğim linkler var incelerseniz daha kolay anlaşılır ozellikle karar defteri topiginde yazıyo. Sizler bu hafta yarismaya katildiniz ama listeye alinma süresi en az 2 hafta listemizi bu cuma değil önümüzdeki cuma yarışma listesine ekliycez sizler katilali 2 hafta olduğu için kilo ortalamaniz 2 ye bolunecek.sonra haftalık normal hesapliycaz ilk haftalar listeyi paylaşım alanına ben tasiycam ve sizlere ogreticem yapmaya basladigimizda daha anlaşılır olur.umarım anlatabildim.

Anladım canımmmm :) bak Bende günde en az yarım saat yürüyorum genelde 1 saat ayyyy hadi hayırlısı inşallah :))))) sen kilo verdin mi canım

Aslında takımın kurulması güzel bir güne tesadüf etmiş.yarın bildirim günü ya.hepiniz sabah açkarnına tartınıza çıkın tartının ve güzel başarılı bir diyet haftasına merhaba deyin. ..ilk hafta daha rahat gider kilolar . mesela ben 2.3kilo vermişdim.ama iradeli olmak ve bozmamak gerek.su içmek,spor adına bir şeyler yapmak gerek. ...

Evet ceza var spor yapma fazladan yada diğer takimlara ben kilo veremedim yazmak vs.
O zaman sen bilgilisin bu konuda demekki.arkadaşlara yol göstere bilirsin canım.kaynaşmak adına.zaten sonra tıkır tıkır işliycek,ilerliycek sayfalaar...

Herkes birbiriyle yardimlasirsa güzel olur tabii

Anladım canımmmm :) bak Bende günde en az yarım saat yürüyorum genelde 1 saat ayyyy hadi hayırlısı inşallah :))))) sen kilo verdin mi canım

E ne güzel işte.o bile yeter.Tabi kuzum verdim. Ben 3aydır buradayım 10kilo verdim...hem sağlıklı beslendim hem de hiiiiç aç kalmadım...hedefe 3_5 kilo kalmış zaten...en zoru da bu sonlar...

Aslında takımın kurulması güzel bir güne tesadüf etmiş.yarın bildirim günü ya.hepiniz sabah açkarnına tartınıza çıkın tartının ve güzel başarılı bir diyet haftasına merhaba deyin. ..ilk hafta daha rahat gider kilolar . mesela ben 2.3kilo vermişdim.ama iradeli olmak ve bozmamak gerek.su içmek,spor adına bir şeyler yapmak gerek. ...

Ben hiç kilodan fazla veremedim. Halsiz düşüyorum. Diyetisyene de gittim. Bıktım açıkcası. Hormonal problemlerim var ilaç kullanıyorum. Su içmekle, spor yetse ne güzel olacak, ne yapsam bilemiyorum artık.

Kızlar gönül istetdiki hiç gitmeyeyim.hazır kocam da maç izlerken burada sizinle olmak çok rahat :) :) :) ama çoook uykum var.iyi geceler herkese. Yarın görüşürüz inşallah...

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=153328&page=91

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=37798&page=1084

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=154953&page=15

arkadaşlar verdiğim linkleri incelerseniz cuma zayıflama yarışması hakkında az çok fikir sahibi olabilirsiniz. Hesaplamaları ve liste paylaşımını ogrenmenizi rica edicem ama tabi bunlar hemen olacak işler değil önümüzdeki haftalarda ogrenicez sormak istediklerinizi çekinmeden sorun lütfen.

Buraları okuyun lütfen.

E ne güzel işte.o bile yeter.Tabi kuzum verdim. Ben 3aydır buradayım 10kilo verdim...hem sağlıklı beslendim hem de hiiiiç aç kalmadım...hedefe 3_5 kilo kalmış zaten...en zoru da bu sonlar...

10 kilo mu verdin maşallah canım ya sevinçten ağlayasım geldi heyecan yaptım :)

X