Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Merhaba kizlar sabah tartildim 62.7kgyum, sabah corn flakes yedim oglen biraz kofte ve makarna yedim bu arada iki tane nescafe bi lt su ictim cok yogun bir gun ara ara yazmaya calisacagim
Opuyorum sizleri

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

89 kilodan kendi çabalarımla 79a indim diyet listemi kendim yptım. spora da gidiyorum. 53 günde 10 kilo verdm. 26 yasındayım. durdu kilo vermem. yarısma ile diyete devam etmek istiyorum. umarım basarırız arkadaslar hepinize basarılar.

Masallah vallahi allah nazarlardan saklasin iradeli olmak lazim iste bende cok uzun yillar 53 kgdum simdi fotolarda falan begenmiyorum sinir oluyorum kendime

ilk kez 55 gün önce diyete basladım erkek arkadasımn annesi ile tanıstık ve bu kız cok kilolu demş. baya zoruma gitmişti vücudum sıkı belli etmiyorum iri duruyorum ben aldırıs etmemiştm hiç. karar verdm ve insan azmedince oluyor arkadaslar. boyum 1.69 bu arada. devam edicem şimdilik hedefim 10 kilo daha

Slm kızlar :KK3::KK3: takımın açılmasına çok sevindim hayırlı uğurlu olsun :KK71::KK71: birlikten kuvvet doğar takım yarışmalarının motivasyonu disipliniyle kasım ayında 88 kilo başladığım zayıflama macerama 67 kilo ile devam etmekteyimm bol paylaşım bol sohbet başarıyı getiriyor sizlerinde 1, takımla çok güzel sağlıklı kilolar vereceğinize eminim hepinize başarılar gogocum kolay gelsin:nazar: 3, takım olarak her zaman yardıma hazırız bitanemm:KK16::KK16:

Eki Görüntüle 1104396

Açılışa elim boş gelmiyim dedimm herkese başarılarr:KK16::KK16:
Çok Saolasın canım her zaman beklerim sevgiler.
Merhaba kizlar sabah tartildim 62.7kgyum, sabah corn flakes yedim oglen biraz kofte ve makarna yedim bu arada iki tane nescafe bi lt su ictim cok yogun bir gun ara ara yazmaya calisacagim
Opuyorum sizleri

Canım birgün önceki menü su ve sporumuzu paylasirsak daha kolay olur hepimiz için.
89 kilodan kendi çabalarımla 79a indim diyet listemi kendim yptım. spora da gidiyorum. 53 günde 10 kilo verdm. 26 yasındayım. durdu kilo vermem. yarısma ile diyete devam etmek istiyorum. umarım basarırız arkadaslar hepinize basarılar.

Tebrikler canım güzel vermissin kalaninida birlikte veririz.
Diger takimlara bakip ornek alabilirsiniz kızlar.

ilk kez 55 gün önce diyete basladım erkek arkadasımn annesi ile tanıstık ve bu kız cok kilolu demş. baya zoruma gitmişti vücudum sıkı belli etmiyorum iri duruyorum ben aldırıs etmemiştm hiç. karar verdm ve insan azmedince oluyor arkadaslar. boyum 1.69 bu arada. devam edicem şimdilik hedefim 10 kilo daha

Hadi bakalim canim kolay gelsin bu durum epey motive etmis seni anlasilan

Çok Saolasın canım her zaman beklerim sevgiler.

Canım birgün önceki menü su ve sporumuzu paylasirsak daha kolay olur hepimiz için.

Tebrikler canım güzel vermissin kalaninida birlikte veririz.
Diger takimlara bakip ornek alabilirsiniz kızlar.

Tamam tatlim ben sabah yazarim diye yazdim sonra kurallari tekrar okudum oyleymis gozumden kacmia demekki evet ozur diliyorum dikmat edecegim sayin takim liderim

Selam kizlar basladik mi ufak ufak dikkat etmelere ne yapiyoruz

Merhaba kızlar bende 4. Takimdanim hepinize sağlıklı bol kilo vermeler. Kaptanım yeni takımın hayırlı olsun.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
1 takımı tekrar açmaya karar verdik arkadaşlar hepimize hayırlı olsun.

1.TAKIM KURALLARI:

1.Günde en az 5 mesaj yazma zorunlulugu vardir, bu en asgari rakamdir. Haftada 5X7= 35 mesaj altında kalan üyelere ceza uygulanacaktır.
Katılım konusunda kabul edilir mazereti olmadan kuralı aksatan üyeler 3. Uyarıdan sonra diskalifiye edilecektir.

2.Her gün sabah bir önceki gün ne yedik,ne ictik,hangi sporu kac dakika yaptik yazmak mecburidir.

3.Diger arkadaslarin listelerine yorum yapilacak ve kendimizce dogru ve yanlislari yazilacaktir.

4.Yapilan kaçamaklara ceza verilecektir,örnek verirsek o gün disardaydiniz ve caniniz hamburgermi istedi ,veya cok cikolata yemek istediniz ve yediniz,afiyet olsun ama bu yediklerinizin kalorisi kadar spor yapilacakatir,cezalari uygulamak mecburidir. Keyfi olarak kurala uymayan üyeler 3. uyarıdan sonra liste dışı kalacaktır.

5.Hic bir sagliksiz diyet uygulanmayacaktir (dukan,kusan,3-5-7 günde 3-5-7 kg verdiren diyetler v.b). eger bu kurali uygulamayan üye olursa 3 defa uyari alacak,3.uyaridan sonra yine devam ederse takimdan çikarilacaktir. Bu gibi bir durumla karşılaştığımızda uyarı alan kişi savunmasını yazacak ve tüm üyeler bu savunma ile ilgili fikrini beyan edecektir.

6.Eger 2 veya 3 hafta sonunda listeye alinirsaniz kendi kilonuzu kendiniz yüzde olarak hesaplayıp bildirimde bulunmalısınız,o hafta görevli olan kişi tüm bildirimleri liste haline getirerek paylaşım alanına taşıyacaktır. takim listesini sirayla her hafta 1 üye paylasim alanina tasiyacaktir,eger o hafta isiniz cikarsa yer degistirilebilir.

7.Kilo bildirimi cuma günü en gec 12 ye kadar yapilmalidir. Mazeretsiz ve bilgi vermeden 3 defa kilo bildiriminde bulunmayan üyeler diskalifiye olacaktır.

8.Her gün mutlaka spor yapmaya gayret gösterilecektir(bunu takim kurali oldugu icin degil,kendi saglimiz icin yapmaliyiz)
9. Her hafta Cuma günü 1 haftalık mesaj sayısı bildiriminde bulunmak zorunludur.
10. 4 hafta üst üste kilo vermeyen kişiler takımdan diskalifiye edilir. Ramazan hariçtir.
11. 4 etap sonunda (4 etap=4 hafta=1 ay) kontrol yapılır. Takım ortalamasını %0,30 un altına düşürenlere sarı kart gösterilir, ikinci sarı kartı alan üye 6 ay süre ile takımdan uzaklaştırılır.

Kurallarımız da hazır. :nazar::nazar::nazar:

Takım kurallarımız bunlar kızlar okuyinuz lütfen kabul ediyorsanız hep birlikte yola devam edicez.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba kızlaaaar :KK16:

Aranıza aldığınız için teşekkürler hehe :))

Ben Pınar.
22 yaşındayım.
Rehber öğretmenim.
Boyum 160
Kilom 66
Hedefim 50
Cetvelimi hazırlayacağım :KK70:

Kuralları okudum. Bu aralar çok sık seyahat ettiğim için arada aksaklıklar olabilir onun dışında kurallarınıza elimden geldiğince uymaya çalışacağım. Umarım problem olmaz :KK53:

Selam.
Ben 4.takimdan Eylül. Güzel bir başlangıç yapıyorsunuz hepiniz, tebrik ediyorum ve kolaylıklar diliyorum. Kaptanınız aynı zamanda bizimde kaptanımız olur bal gibidir onu dinleyin güzelce kilolarinizi verin inşallah.
Sevgiler.

X