Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

***1.TAKIM 316.ETAP***

T_N ( 76 / 76 / 0 / 0,00% ) sabit,izinli
tatlıkedi ( 63,9 / 63,2 / 0,7 / 1,10% )
tasan ( 70,3 / 70,3 / 0 / 0,00% ) bildirimde bulunmadı
mutluluknerdesinbenibul ( 63,5 / 64,3 / -0,8 / -1,26% )
mlkfth ( 77,6 / 77,6 / 0 / 0,00% ) bildirimde bulunmadı
crystallife ( 64,9 / 64,9 / 0 / 0,00% ) 2.kez bildirimde bulunmadı
tgdg ( 68,8 / 68,8 / 0 / 0,00% ) sabit
spirochet ( 83,5 / 83,5 / 0 / 0,00% ) bildirimde bulunmadı

1.TAKIM ORTALAMASI -0,02%

takımın son hali kızlar:KK50::KK50:

özlem dışında mazaretsiz 3 kişi kilo bildirmedi,eda,seher ve melek..

eğer seher haftayada kg bildirmezse maalesef diskalifiye olucak,belki gelen giden olur diye bu saate bekledim,ama benimde işim tek burası değil,sorumluluk duygusu maalesef herkeste aynı değil:KK50::KK50:

elifcim sende kg bildirmediğin için listeye alamıyorum bu haftada

dediğim gibi 1 hafta süremiz var,haftaya cumaya kadar bi karar varalım,transfer olmak isteyende istediği takımı yazsın,ona göre listede belirteyim,üzgünüm böyle olmasını istemezdim :KK50::KK50:

***1.TAKIM 316.ETAP***

T_N ( 76 / 76 / 0 / 0,00% ) sabit,izinli
tatlıkedi ( 63,9 / 63,2 / 0,7 / 1,10% )
tasan ( 70,3 / 70,3 / 0 / 0,00% ) bildirimde bulunmadı
mutluluknerdesinbenibul ( 63,5 / 64,3 / -0,8 / -1,26% )
mlkfth ( 77,6 / 77,6 / 0 / 0,00% ) bildirimde bulunmadı
crystallife ( 64,9 / 64,9 / 0 / 0,00% ) 2.kez bildirimde bulunmadı
tgdg ( 68,8 / 68,8 / 0 / 0,00% ) sabit
spirochet ( 83,5 / 83,5 / 0 / 0,00% ) bildirimde bulunmadı

1.TAKIM ORTALAMASI -0,02%

takımın son hali kızlar:KK50::KK50:

özlem dışında mazaretsiz 3 kişi kilo bildirmedi,eda,seher ve melek..

eğer seher haftayada kg bildirmezse maalesef diskalifiye olucak,belki gelen giden olur diye bu saate bekledim,ama benimde işim tek burası değil,sorumluluk duygusu maalesef herkeste aynı değil:KK50::KK50:

elifcim sende kg bildirmediğin için listeye alamıyorum bu haftada

dediğim gibi 1 hafta süremiz var,haftaya cumaya kadar bi karar varalım,transfer olmak isteyende istediği takımı yazsın,ona göre listede belirteyim,üzgünüm böyle olmasını istemezdim :KK50::KK50:

Sen elinden geleni fazlasiyla yaptin kuzum üzülme :KK34: dedigin gibi herkeste o sorumluluk duygusu yok :KK31:

Ben transfer olmak istemiyorum hatta direk birakmak istiyorum aslinda :26:
Sen nerde olursan beraber takilirim burayi birakmam yine :KK31: ama ekim / kasim gelmeden bi takima girmek istemiyorum canim tatiller falan baya zor olcak :26:

Ben çikmak istiyorum canim listeden :KK19:

Sen elinden geleni fazlasiyla yaptin kuzum üzülme :KK34: dedigin gibi herkeste o sorumluluk duygusu yok :KK31:

Ben transfer olmak istemiyorum hatta direk birakmak istiyorum aslinda :26:
Sen nerde olursan beraber takilirim burayi birakmam yine :KK31: ama ekim / kasim gelmeden bi takima girmek istemiyorum canim tatiller falan baya zor olcak :26:

Ben çikmak istiyorum canim listeden :KK19:

ne deyimki çiğdemim sende haklısın:26::26:

ama görüyoruz 2-3 kişiyle takım olunmuyo,ben bu hafta gerçekten çok zor günler geçirdim,anlatmak tekrar aklıma getirmek bile istemiyorum o derece,dolayısıyla takımada uğrayamadım,ama hafta başında söyledim yoğunluğumu en azından:KK34:

canımcım listeyi paylaşıma gönderdim ben,haftaya hala istersen izinli yazayım seni,bırakmak bende istemiyorum çünkü buraası biraz olsun dizginliyo beni,ama şuda var takıma ayıracak zamanda kafada yok şu sıra..

evet kızlar ben bu haftadan itibaren takımda değilim,konuk sanatçı olarak katılıcam sadece:KK1::KK1:

pazartesi büyük ihtimal esrada gelir,konuşur karar veririz,belki başka bi grupta kurabiliriz,yarışma dışında ordan devam ederiz,bi düşünelim bunu:KK23::KK23:

ne deyimki çiğdemim sende haklısın:26::26:

ama görüyoruz 2-3 kişiyle takım olunmuyo,ben bu hafta gerçekten çok zor günler geçirdim,anlatmak tekrar aklıma getirmek bile istemiyorum o derece,dolayısıyla takımada uğrayamadım,ama hafta başında söyledim yoğunluğumu en azından:KK34:

canımcım listeyi paylaşıma gönderdim ben,haftaya hala istersen izinli yazayım seni,bırakmak bende istemiyorum çünkü buraası biraz olsun dizginliyo beni,ama şuda var takıma ayıracak zamanda kafada yok şu sıra..

Canim benim haklisin bence sende birak gitsin, biraz üzerinden kalksin o sorumluluk, kolay seyler yasamiyorsun sende :26:

evet kızlar ben bu haftadan itibaren takımda değilim,konuk sanatçı olarak katılıcam sadece:KK1::KK1:

pazartesi büyük ihtimal esrada gelir,konuşur karar veririz,belki başka bi grupta kurabiliriz,yarışma dışında ordan devam ederiz,bi düşünelim bunu:KK23::KK23:

Aynen esrada gelsin bakariz;

Ama benim derdim tatil falan gelcek ya o yüzden sorumluluk almak istemiyorum
Ki$in yine girerim yarismaya ama su an yarisma modunda olamam 11inci aydan önce :KK31:

Ha kendi aramizda yarisma harici grup yaparsak daha iyi olur, sorumluluk derdi olmadan :KK34:

Canim benim haklisin bence sende birak gitsin, biraz üzerinden kalksin o sorumluluk, kolay seyler yasamiyorsun sende :26:

Aynen esrada gelsin bakariz;

Ama benim derdim tatil falan gelcek ya o yüzden sorumluluk almak istemiyorum
Ki$in yine girerim yarismaya ama su an yarisma modunda olamam 11inci aydan önce :KK31:

Ha kendi aramizda yarisma harici grup yaparsak daha iyi olur, sorumluluk derdi olmadan :KK34:

işte sorumluluk duygusu zaten beni bu hale getirdi,istiyorumki herkes biraz özen göstersin,ama maalesef herkeste aynı özveriyi bulamıyorum:KK50::KK50:

canım zaten yaz aylarında hep benzer şeyler yaşanıyo kk da,araya tatiller giriyo,rehavet,ramazan derken yarışma modundan uzaklaşıyo herkes,bende kışın daha iyi adapte oluyorum,bide bizim yaz aylarında işyeri hem yoğun hemde çok gergin oluyo,birazda bununda etkisi var sanırım bu hale gelmemde...

yarışma harici grup fikri banada sıcak geldi,isteyn gelir,istemeyen gelmez,hem sadece birkaç kişinin üstünede yük binmemiş olur:KK34::KK34:

neslicim ve çiğdemcimm yorumlarınızı okudum bende şuanda sizinle aynı fikirdeyim yarışma olmasada farklı bi şekilde gene beraber olalım dizginleyelim birbirimizi :KK34:

Bende çıkmak istiyorum maalesef üzgünüm:KK14:

işte sorumluluk duygusu zaten beni bu hale getirdi,istiyorumki herkes biraz özen göstersin,ama maalesef herkeste aynı özveriyi bulamıyorum:KK50::KK50:

canım zaten yaz aylarında hep benzer şeyler yaşanıyo kk da,araya tatiller giriyo,rehavet,ramazan derken yarışma modundan uzaklaşıyo herkes,bende kışın daha iyi adapte oluyorum,bide bizim yaz aylarında işyeri hem yoğun hemde çok gergin oluyo,birazda bununda etkisi var sanırım bu hale gelmemde...

yarışma harici grup fikri banada sıcak geldi,isteyn gelir,istemeyen gelmez,hem sadece birkaç kişinin üstünede yük binmemiş olur:KK34::KK34:

Allah yardimcin olsun canim insallah halledersin islerini bir an önce :26:

neslicim ve çiğdemcimm yorumlarınızı okudum bende şuanda sizinle aynı fikirdeyim yarışma olmasada farklı bi şekilde gene beraber olalım dizginleyelim birbirimizi :KK34:

Bende çıkmak istiyorum maalesef üzgünüm:KK14:

Evet evet canlarim :KK9: yarisma disinda beraber olalim birakmam ulennnn sizi tepenizdeyim :KK23::KK23: sizde benim tepemde olun tabiii :KK54:

ya 1 hafta yoktum neler olmuş takımda dağılp gitmişsiniz vallahi bendaha yeni geldim ankaraya hemen girip size baktım ve şok oldum kimse kilo bildirmemiş bu nasıl iş ya bu kaçıncı takımın dağılması hep toparlanalım diyoruz 1- 2 hafta sürüyor sonra herkes yine aynı.okadar çok kişi takıma girmek için bekliyo ve biz onları hakkını yiyoruz.nesli sen elinden geleni yaptın daha ne yapacaksın. bence ramazan boyunca takım olarak izine ayrılalım ama yinede burada girenlerle mesajlaşırız bayramdan sonra burada olanlarla ve kalmak isteyenlerle tekrar açarız takımı hem birazda dinleniriz.

ya 1 hafta yoktum neler olmuş takımda dağılp gitmişsiniz vallahi bendaha yeni geldim ankaraya hemen girip size baktım ve şok oldum kimse kilo bildirmemiş bu nasıl iş ya bu kaçıncı takımın dağılması hep toparlanalım diyoruz 1- 2 hafta sürüyor sonra herkes yine aynı.okadar çok kişi takıma girmek için bekliyo ve biz onları hakkını yiyoruz.nesli sen elinden geleni yaptın daha ne yapacaksın. bence ramazan boyunca takım olarak izine ayrılalım ama yinede burada girenlerle mesajlaşırız bayramdan sonra burada olanlarla ve kalmak isteyenlerle tekrar açarız takımı hem birazda dinleniriz.

özlemcim ben de aynı fikirdeyim .Ramazanda zaten diyet yapmamız ve buraya uğramamız çok zor olur ..takım olarak izne ayrılalım ve eylülde tekrar başlayalım ..hem kışın daha güzel oluyor ..
diğer takımlarda da durum aynı ..5 kişi ile yarışıyorlar , yarısının kilosu sabit , bir kişi bile 1 kilo verince ortalama yükseliyor ...
herkes kendini toparlar ve daha bilinçli başlarız ...

slm kızlarr.. 1 bucuk haftadır aktif olamadım çok yoğun geçti köye gittik misafirlerim geldi gittiklerinde eskişehire gittim annemler umreye gidicekler göremediğim için özlemiştim orda girerim sanmıştım internete alışveriş misafir kosturmaca bide evin tek kızı ben olunca servisler bana kaldı bu sebepten giremedim hiç 2 hafta bildirimde bulunmadığım için bu haftada bulunmazsam diskalifiye olucam hiç istemezdim böyle olmasını :KK43: Hakkınızı helal edin kızlar. ben bu günden sonra sürekli aktif olurum inşallah.. 1 kilo daha vermişim bu süre zarfında.. (63.9) sizleri seviyorum vereceğiniz her kararda yanınızdayım..

Günaydın güzeller..........
tatilim bitti..didim harika bir yer.tavsiye ederim.bol bol yüzdüm.ve ilk defa bi tatilde kilo almadan geri döndüm:))
takım yine çok sessiz.2-3 sayfaya baktım.yine kapatma fikirleri var.yapmayın bence.yarışma mantığı olmadan kilo verilmiyor arkadaşlar.buna en güzel örnek benim.hala 65 kilodayım.takıma sadece yazmak kiloyu sabit tutuyor.o kadar..
yarın ramazan başlıyor.hepimize hayırlı olsun. bu sene oruçtan gözüm korkuyor.süre çok uzun ve hava çok sıcak.Allah yardımcımız olsun.

merhabalar kızlar,

özür dilerim bende haber veremedim. eşim perşembe akşamı yola çıktı benide götürdü. tlf dan bir türlü açamadım siteyi... bugün sabah döndüm. takımdan ayrılma fikrine bende sıcak bakıyorum başka bir yerde bir araya gelebiliriz. kendi aramızda bir yarışma modu oluşturabiliriz. yaz mevsimi çok adapte olamıyoruz :KK43:

beennn geldimmmm
hanı karşılama hanı konfetilerr:)

biraz baktım geçmişe bari benı bekleyıp gideydiniz takımdan yahu:KK43:
neler olmuş böyle darma duman olmuşuz
ama herkese hak verdim hem iş güç hem bu bunaltıcı sıcaklar..sonu bellıydı..

benım fıkrım yarısma mantıgı,heleki bu bunaldıgımız dönemde iyice üstümüze gelen bizi baskılayan bişey..

ben derim ki madem ayrılmak ısteyen buyuk bi çogunluk var,ramazanı atlatalım sonrasında bi günlük bi tpoık yada bı grup kuralım yarısma olarak degıl,sadece birbirimizi takıp edecegımız bi başlığımız olsun
ne kımsenın hakkı yenmiş olur,ne de cumadan cumaya sadece bıldırım için takıma girişler olur..

benım fıkrım bu yonde,çok uzun zamandır gönül birliği kurduk güzel bi ortaklık kurduk..
darma duman olmak yerine biraz mola verip ramazan sonrası tekrar küllerimizden doğalım..
gercekten isteyenlerın gelecegı bı topıc olsun,paylaşım alanı olsun bu..
ve kurallar,mecburıyetler,baskılar,yasaklar vs olmazsa belkı daha relaks kurtuluruz...

bu arada gercekten üzüldüm sizi cok özlemıştım hepınızı görürüm konusurum derken kımsecıkler yokk
boynumm bükük kaldı ama:KK14::KK14::KK14::KK14:

hoş geldin esra..tatilin nasıl geçti

ıyıydı valla abla 12 gün dolandım:)
senın didimde güzel geçmiş okudum,zaten ege denızı bambaşka hiçbiryere benzemıyor..
ben birazda kultur turu yaptım çanakkale şehitliği edirne selımıye camı vs..

neler olmus 2 haftada yaa
özgürün sınavı açıklandımı

beennn geldimmmm

benım fıkrım yarısma mantıgı,heleki bu bunaldıgımız dönemde iyice üstümüze gelen bizi baskılayan bişey..

ben derim ki madem ayrılmak ısteyen buyuk bi çogunluk var,ramazanı atlatalım sonrasında bi günlük bi tpoık yada bı grup kuralım yarısma olarak degıl,sadece birbirimizi takıp edecegımız bi başlığımız olsun
ne kımsenın hakkı yenmiş olur,ne de cumadan cumaya sadece bıldırım için takıma girişler olur..

benım fıkrım bu yonde,çok uzun zamandır gönül birliği kurduk güzel bi ortaklık kurduk..
darma duman olmak yerine biraz mola verip ramazan sonrası tekrar küllerimizden doğalım..
ve kurallar,mecburıyetler,baskılar,yasaklar vs olmazsa belkı daha relaks kurtuluruz...

bu arada gercekten üzüldüm sizi cok özlemıştım hepınızı görürüm konusurum derken kımsecıkler yokk
hoşgeldin esra kötü bir karşılama oldu sana bende çok üzüldüm ama birbirimizden kopmayalım alıştık birbirimize fikrine katılıyorum

beennn geldimmmm

hoşgeldin güzelim... hepimiz yapı olarak benziyoruz toparlanacağız filan diyoruz ama çok şansızız bu konuda... vereceğimiz kilolar az değil o bir yana biz çok hırslı bir grup değiliz sanırım bundan kaynaklı bu durum... güzel bir topic kuralım aynı yarış modunda gitmeye çalışalım biz kolay kilo veren bir grup değiliz ama bence bir yerden sonra rayına girip kendiliğinden gidecek (belkide fazla pembe düşündüm :) biz anca o rayına girdiği dönemden sonra yarışabiliriz. o zaman birbirimize fazlasını vermek için motivasyon sağlarız. ama şu durumda motive olamıyoruz. yolumuz uzun...

boynun bükülmesin güzelim burdayız ama kendi adıma konuşayım kendime yeni bir ben lazım............

en nefret ettiğim şey iştahım açılıyor, mide bulantısı yaşıyorum, adet gelmiyor ve yine bir test yapıyorsun ya yok nasılsa filan desende o testi yapıpta birşey çıkmayınca nedensiz bir saçma bunalım yaşıyorum :KK43:

yarın orucun ilk günü... sahurda tost yemeyi planlıyorum. öyle bezmiş, halsizim ki dışardan tost söyledim. inşallah kalkabilirim sahura hatta az sonra uyumayı düşünüyorum. hepimize hayırlı ramazanlar güzeller inşallah hakkımıza hayırlısı olur bu ramazan her günümüz her anımız bir gözaydını ile geçer mucizelere inanırız ve hayatımızda mucizeler olur inşallah...

Selam kizlar,

Esram hosgelmissin canim nasil gecti tatilin anlat bakalim :KK16::KK16::KK16: bol bol gezdin onu gördük, yedigin içtiginde senin olsun anlat neler yaptin :KK16:

Ben persembeye kadar raporluyum kizlar ciddi anlamda bel agrim oldu gectigimiz cumartesi ve bi kac gündür paso yatiyorum evde :KK5:

Bu hafta listede yokum zaten Neslim beni çek listeden, kendimize grup kurarsak seve seve üyesi olacagim :KK34:

Herkeslere hayirli Ramazanlar simdiden, Allah kabul etsin ibadetlerimizi :KK16:

X