Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Günaydin

Edacim bu günde basbasayiz sanirim

Bence varya gelmeyen herkes bu hafta çok kaçirdi gelcek yüzü yok

Kizlar cezayi hakediyosunuz he

esin yagli olmazsa yemiyor mu yani
ya bu erkekler niye yiyo yiyo kilo almiyor ben o yaglari götürsem nolurum kimbilir

Ramazanda rahat edersin öyle bi buzlukla canim ne güzel valla

ben vardım güzelim de bende bugün personeli götürdüm dışarı

Dünkü yediklerim

Sabah: 1 yumurta + beyaz peynir
Ara: 1 paket diyet bisküvi (evdeki son kalani bitirme çabasindaydim)
Öglen: Ton balikli + haslanmis tavuk gögüslü + domatesli + salatalikli yesil salata + 2 dilim ekmek + 1 mini kase çilek
Ara: 1 meyveli yogurt
Aksam: 3/4 közlenmis patlican salatasi (nar eksili + zeytinyagli) + max 1 dilim karpuz
Ara: 1 kizarmis içli köfte (bunu yeme sebebim dün aksam arkadasla doldurduk ramazana hazirlik olsun diye ve olmusmu diye tadina baktik: ama çok ugrastim benimkini hasla diye ama kizartti tadina bakmamiz için )

spor yok + 2 kupa yesil cay + 2 litreden fazla su

Veeeee bugün protein yapiyorum kizlar

Sabah 1 bardak süt içtim
3 dilimde tavuk salami yedim (tanesi 33 kaloriydi)
Aslinda salam degilde tavugun gögsünden yapilan ince bir dilim, genelde salatalara koyarim kahvaltilik olandan degil yani
Ara için sade yogurt getirdim evden..
öglen ne yicem edacim bi el atarmisin bana?
Ekmek yiyemem dimi ?
Sirf Döner etimi alsam ki :26:

Son düzenleme:
valla tek basimayim burda saka gibi

yarin tek tek dökülürsünüz ama bildirime

hani destek, hani takim ruhu ohooo

ben zayiflarim arkadas sizde kaçamaklarinizla kalin bas basa

öglen proteinime devam ettim

Biraz et döner + bir köfte + 1 tavuk izgara yedim.
Ise gelincede evden getirdigim yogurdumu yedim

vücudu $oklama amaciyla yaptim bakalim yarin eksileri görcekmiyim

gelmeyin siz daha öcü var burda

Arkadaslar kimsegelmiyor diye giresim kalmıyor yaaa ne zaman baksam kimse yok o yüzden yani

Bu sekilde takımda 2-3 kisi varken biraz zor neslim ya :26:

günaydın hepinize,bu hafta anormal yoğundum,daha öncede söylemiştim,sanırım herkestede bi bıkkınlık var,açıkcası bende çok diyet modunda değilim,kendimi izine ayırmayı düşünüyorum,işyerinde yoğun ve stresli günler yine başladı,buraya çok vakit ayıramayacağım maalesef..

takımda 2-3 kişiyle yürüyeceğe benzemyor,bugün ortak bi karar alalım,devam etmek istiyosanız ben yine cumaları listeleri yaparım,yok böyle olmuyo diyosanız da takım için bi süreliğine izin istiyelim,herkes fikrini söylerse sevinirim

bu arada kilom sabit,1-2 güne regl olmam lazm,acaip şiş hissediyorum kendimi,bide üstüne bu hafta kabızlık vardı,o yüzden tartı kıpırdamadı bile

msj 1

Günaydınlarr kızlar

Hayırlı günlerr hayırlı cumalar olsun hepimizee

Bende bikaçgündür yazamadım ama aslında kk girdim bakıorum kimse yok yazasım gelmedi açıkçası

offf çiğdemmm öldümm yaaa koptumm yarıldımm şu yazdığınaaa GELMEYİN ÖCÜ VAR BURDAA

Son düzenleme:
Msj 2

Neslicimmm bende şişim galiba ya reglime aslında bi 10gün kadar var ama bilmiyorum nedenini tuvaletede çok zor çıkıyorum buarada onunda etkisi olabilir çok ilginç ki dün akşam 63.6 iken bu sabah 64.3 oldum ama vücudumun şiş oldugunu hissediyorum belki akşama gene biraz olsun düşerim bide ben sabah kalkar kalkmaz tuvalete çıkamıyorum

Son düzenleme:
msj 3

Neslicim ben çogunluğa uyarım ama bence bunu yapmayalım eger çok yogunsak gerekirse girmeyiz bikaç gün ama izin alırsak iyice yayarız gibi geliyor isteyince herşeyi yapabilioruz hepimiz biliyoruz bence herkes samimi oldugu yani samimiyetten kastım face,tlf,msj ile ulaşabildiği arkadaşını uyarsın ve takıma gelmesini sölesin öncelikle bence bi çözüm arayalım hemen böyle pes etmeyelim mesela nebilim çok yogun olan o gün söler 1 msj atcak kadar zamanı olur die düşünüyorum yediklerini ertesi gün yazssın çok yogunsa vs. bi çözüm bulalım yani

Son düzenleme:
msj 4

dün yediklerimi yazayım

sabah
kellogs kraker
adaçayı
ara
elma
öğlen
tavuklu salata
ara
1 elma
1 minik armut
akşam
3kaşık taze fasülye
1dilim kepek ekmek

1kase makarna salatası

3bardak çay

2lt su, 30dk yürüyüş,1 fincan yeşil çay

Selam canim is yogunluguna diyecek lafim yok ama takimin izine girmesinden yana degilim.
Bende dahil istersen bir iki kisiyi cikart. yeni birilerini alalim. üzülerek söylüyorum ama takim izne girerse ben baska takima transfer olmak isterim :26:

ne yapem yavrum bakip bakip kaçti dün herkes

-----------

Neyse bildirimimi yapiyorum dün saf proteinle beslendim ve vücudum $oklandi baya

63.2'yi gördüm bu sabah

kızlar zaten ben kendi kendime takımı izne ayıralım demedim,oy çoğunluğu neye karar verirse onu uygularız,tabiki bende istemem,sonuçta daha kimse hedefine ulaşmadı,ama dediğim gibi benim şu ara kendimede takımada faydam yok

çiğdemcim birilerini çıkartmak çözüm değilki,helede yeni birilerini su sessizlikte çağırmak,üstelik onları takip etmek benim için çok zor

ilk msjımdada söyledim ben cumalrı listeleri yapmaya devam ederim,kendimide bi süre izinli yazıcam,en azından biraz toparlanmak istiyorum,sizde aktif bi şekilde devam ederseniz sorun kalıcanı sanmıyorum

***1.TAKIM 316.ETAP***

T_N ( 76 / 76 / 0 / 0,00% ) sabit,izinli
tatlıkedi ( 63,9 / 63,2 / 0,7 / 1,10% )
tasan ( 70,3 / / / ) bildirimde bulunmadı
mutluluknerdesinbenibul ( 63,5 / 64,3 / -0,8 / -1,26% )
mlkfth ( 77,6 / / / )
crystallife ( 64,9 / / ) geçen hafta bildirimde bulunmadı kilosu 2 ye bölündü
tgdg ( 68,8 / / / )
spirochet ( 83,5 / / / )

1.TAKIM ORTALAMASI:

msj 1

merhaba arkadaşlar ...
hafta sonu arkadaşlarımı yolculadıktan sonra tatile il dışına gittim ...uğrayamadım , haber de veremedim , yeni geldim ...kilo bildirimi yapayım ..

geçen hafta : 68.8

bu hafta : 68.8

hedef : 58

başlangıç . 70

sizi de çok özledim ..int uzak kalmak çok zor ya ...

msj 2

geçmişi okumadım ama oldukça dağılmış gözüküyoruz ...ne yapmamız gerekir inanın ben de bilmiyorum ...kendim de bile halen hırsla spor yapma durumunu gözlemleyemedim . kaplumbağa misali gidiyorum ..tabi ki hepimizi etkileyen bir durum ..

Neslicim seni çok iyi anlıyorum , kendini iyi hissetmeyince takımlada uğraşacak istek kalmıyor heralde ...biz de yeterince destek olamıyoruz ya da gerçekten ciddiye almıyor muyuz nedir ...

ben de bir bıkkınlık var anlatamam , tartıları bile görmek istemiyorum ...şimdi ramazan gelecek iyice dağılacağım , bari kilomu kontrol etsem ve almasam çok memnun olacağım ...

msj 3

takımın izne ayrılması durumu biraz kötü bir durum ama ne yapmalıyız bilemiyorum ..

hergün girebilen ve hepimizi kontrol edip atağa kaldıracak bir arkadaşımız sen izinli olduğunda bu görevi yapabilecekse devam edelim ..
yeni arkadaşlar da alalım bence , çok kalabalık olunca sanki daha iyi oluyor ..
gerçi bu ara bütün takımlar az kişiyle devam ediyor ...sanki yaz ayları herkesi tatile götürdü ..kışın diyet ve spor yapmak daha mı kolay ne ..

msj 4

zaten hafta sonları kimse uğramıyor bu da 2 günü yok saymak demek ..takımdan kopmak daha kolay oluyor ..arada 4 gün kalıyor ..hep tatildeyiz sanki ..neyse ben de çıkayım ...takımın kararlarına uyarız ..takım izne ayrılacaksa , ne kadar süre ile devam etmek isteyenleri geçici olarak başka takıma misafir edebiliriz belki ...herkes düşünsün bence ...

deryacım maalesef yazın takımlar çok sessizleşiyo,diğer takımlardada benzer durumlar var...

takım bayadır can çekişiyo,kurallar getirdik,cezalar koyduk ama olmayınca olmuyo,bak bugün cuma bildirim 13 e kadar diye herhafta bas bas bağırıyorum ama nafile,üzgünüm ama benimde artık yapacak bişeyim yok

bu hafta listeyi olduğu şekilde paylaşıcam,lütfen haftaya kadar bi karar verilsin,birde sizden ricam yeni bi kaptan seçin,ben seçene kadar yine yardımcı olurum,ite kaka gitmiyo,bunu kendi açımdan söylüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…