Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

başım hala çatlıyor hiç bir şey yiyesim yok zorla yedim gün boyu nasılsa akşam oldu listemi de yazayım

sabah: 1 haşlanmış yumurta, 1 kk peynir, 5 zeytin domates salatalık

ara: 1 kellogs kraker, salatalık (normalde 1 dilim ekmek vardı ben kraker yedim 66 kalori)

öğle: 3 tavuk köfte, semizotu salatası, 1 bardak ayran

ara: 15 adet kiraz

ara: 2 galeta, yarım kk peynir

akşam: zyt. taze fasülyem var yanına salata canım çekmiyor yine marul yaprağı yicem birde ayran 1 dilimde ekmek yiyeyim 3 dilim yazmış listede ama o kadarını yiyemem. ara öğüne 2 galeta kaydırırım :)

ara: yeşil erik yemeyi planlıyorum

yürüyüşe çıkacağım az sonra birazda hareket yaparım parktaki aletlerde ay pek bi halsizim ama yürüyüşü ertelemek istemiyorum hadi görüşürüz kızlar suyunuzu içmeyi unutmayın...

günaydın kızlar,

yine baş ağrısından ölüyorum. aynı ofiste çalıştığımız muhasebecide son ses yabancı müzik dinliyor inşallah patlamam...

selam kızlar dün bayağı bir kaçamak yaptım itiraf ediyorum tabi tartı affetmedi ama bugün kaldığım yerden devam ediyorum.

nesli ben yeğenimin nişanı için kırıkkaleye gidicem 1 haftalığına ,orada bilgisayara bakabilirmiyim bilmiyorum .şimdi izin istemiyorum çünkü 3 hafta sonra listeye girerim ve bu bana artı olarak döner bu yüzden izin istemiyorum.ben cuma günü internete girmeye çalışırım eğer giremezsem beni izinli değilde kilo bildirmedi göstrebilirmisin ama eğer sana sorun olursa izinlide yazabilirsin.

Günaydınlarrr kk güzell kadınlarıı

Hayırlı haftalar olsun inşallah hepimizeee

Su gbi geçsinn hayırlısıylaa

Edacımmmmm tamam kuzum 20 tane mekik çekcem onu becceremiyom yatıp kalıom ama denicemm kuzumm

Kolaya gelince zaten çok içmem ben yemeklerin yanında fln hiç içmem normalde menüde var die içtim yoksa gene aklıma gelip almazdım koladan 1 yudum aldım aklıma zero geldi biliomusun içim cız etti hatta orda kızartmayıda artık gündelik hayatımdan çıkarttım hep fırında yapıyorum sadece o gün yedim, menü olmasa yemezdim ama kendimi affettircemm merak etme kuzumm

Buarada bgn değişiklik yapıp sabah kahvaltılık çilekli activia yedim ayy ne güzel bişiymiş o kahvaltılık olanını ilk defa almştım çok begendim evde bide üzümlüsü var dün 2 tane denemek için almıştım yrnda dierini yedim ama oda az kalori değilmiş 179kalori
üstünede 1 tane yeşil elma yedim ama bana pek doyurucu olmadı açıkçası ara öğünlük gibi geldi doyururculuk bakımından ama ara öğün için kalorisi yüksek mi ne :26:

cuma ne yediğimi hiç hatırlamıyorum kızlar maalesef ben :26:
aaa hatırladımmmmmmmmm

cuma
sabh
1pket kellogs kraker yeşil çay
öğlen
ton balıklı salata

elma

akşam
3-4kaşık kabak yemegi
1bardak ayran

cmt
sabah
sucuklu yumurta
2dilim ekmek
domates,salatalık
çay
minik ekmek nutella

kahve

öğlen
limonata

akşam
bol salata
4kaşık kabak yemeği
ayran

karpuz
2bardak ıhlamur (biraz üşütmüşüm)

pzr
sabah
fırında patates yuvarlak kesilmiş 4 tane
3tane fırında sosis
yagda yumurta
çay

1tane şeftali

öğlen
ev yapımı az yaglı gözlemenin 4te 1i
ayran

akşam
fırında 3tane köfte patates
domates,salatalık
1dilim ekmek

karpuz
nescafe

cuma 2ltyi geçkin su ve 2 fincan yeşil çay, cmt-pzt yaklaşık 2lt su 1 bardak maydonoz suyu

buaradalar çok pis ayrana sardırdım ya içine buzu atıyorumm 1 tanede maden suyu koyuyorumm birazda tuzz ohh demeyin keyfime nerdeyse 1 lt iççem cmt-pzr yaklaşık 4 er bardak içmişimdir

bide cuma 30dk yürüyüşüm var haftasonuda yürüyüşüm var ama gezme amaçlı oldugu için yazmıyorum

Son düzenleme:
Günaydın arkadaslarrrrrrr
Suan hastanedeyim
Asilama oluyorummmmmmm
Yani asilama tedavisine başladım
Çok heyecanlıyım
Şimdi kahvaltıya indim bana dua edin arkadaslar..

Sabah menüm
1 haslanmis yumurta
Peynir
Zeytin
Domates salatalık
Çay
1 dilim ekmek

Bugun diyetisyene de başlıyorum
Sporda ayyyyy insaallah yine bırakmam

Afiyet olsun mutlucum menün çok güzel olmuş
Hele ayran maden suyuna bayılırım
Spordan sonra icirirlerdi bize enerji deposu

Canım inşallah hayırlısıylaa bebişine kavuşursunnn
Rabbim emeklerinizi boşa çıkartmasınn
Hangi hastanede yaptırıyorsun? Aşılaman bgn mü yoksa tedaviye yeni mi başladınn

günaydın kızlar,

bende kaçamak yaptım hafta sonu ama çabuk kıvırdım durumu. çünkü tlfnuma diyetkoliğin programını indirmiştim. diyetimde pazar sabahına onlarda abartmış pastırma filan yazmış. 3 peynir çeşidi yazmış bende coştum sanmıştım :))) yine hiçbir kızartmadan bişi den börek ve poğaçalardan yemedim. nasıl durduğumu gelin birde bana sorun :)

neyse yazayım dünkü menümü biri beni cezalandırsın

sabah 9.30: 4 çeşit 1 er dilim peynir + 5 adet zeytin (biraz büyüklerdi 2 dilim salam 3 mini top ekmek light yapmışlar koyu renkti ama nefisti sanırım yağ vardı yumurta vardı pehhh lezzetliyse kesin kalorilidir ama ellerimi çekemedim

öyle çok simit poğaça çeşidi vardı ki nefret ediyorum açık büfelerden dayanamadım 10.30 da 1 küp fındıklı çikolatalı kek yedim

öğle 13.00 minik küpler köfte yağda değil fırındı 2 köfte kadar filan yedim. kabak yemeği 3 kaşık, cacık ve domates salatalık

ara: 1 bardak gazoz (havuzda 1 saat çırpındım eşimde gazoz getirmiş soda diye bir diktim kafaya tabi anladığım anda bırakamadım içtim gitti )

akşam 17.30: 1 haşlanmış mısır

22.00 1 bardak yarım yağlı süt + 3 üçgen dilim karpuz

1 saat suyun içinde çırpındım baya zorladım keki yakacağım diyerek. 3 lt su, baya yürüdüm ama 20 dk sı hızlı spor tadında... :)

öğleden sonra ara öğünü için fazla değil. sadece onu yersen öğleden sonra akşamın hafif geçebilir...

cuma menüsü süper... cmrt fena değil en azından kahvaltıyı fazla yapmışsın ama öğlen yemeyip dengelemişsin inşallah limonatanın kalorisi çok değildir... ama pazar biraz kötü geçmiş. sabah yağda yumurtayı tereyağıyla yemedin dimi güzelim???????? eğer tereyağı yerine zeytinyağı filan kullandıysan o menüde fena değil tabi gözlemin içindeki yağda önemli... neskafeler şekersiz karpuzlar hesaplı yeniyorsa problem yok hadi güzelim sende bana bir ceza ver hafta sonu çok kötüydüm yaa eşim baktı ben keklere doğru hayran hayran bakıyorum kalkalım yazık onca aç kalmana dedi

hadi inşallah canım. Hayırlısı allahtan.
Sen neden aşılama yaptırıyorsun ? Sorun eşinde mi sende mi canım?
Anlatmıştın sanırım unutum ben. Benim eşim de oligosperm ama dr olabilir
dedi. Olmazsa biz de direkt tüp bebek yapalım diyoruz canım.
Rabbim bizimle birlikte isteyen herkese versin inşallah canım.

Canimmmm tatilde mısın kuzum
Ohh eğlen yuz atın stresinizi

Canim bizde sebepsiz infertilite var
Doktor once asilama dedi çok ısrar etti oyuzden asilama yaptırıyoruz..
İnsaallah Canim insaallah sana bana nesliye edaya esraya nerede varsa herkese versin

ya melek ne olmuşsun öyle maşallahdarısı başımıza inşallah[/QUOTE]

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM. SİZLERE MOTİVE OLMASI AÇISINDAN YÜKLÜYORUM FOTOLARI. ÖZELLİKLE YÜZÜMDEN ÇOK ANLAŞILIYOR SANIRIM. BAŞKA BİRİSİ GİBİ DURUYOR BEN BİLE TANIYAMIYORUM KENDİMİ VALLAHA BAZEN :)
İNŞALLAH GÖNLÜNÜZDEN NASIL GEÇİYORSA ÖYLE OLMANIZI DİLERİM CANIM.
SABAH KAHVALTIDA

BİRKAÇ DİLİM DOMATES
BİRKAÇ DİLİM SALATALIK
BİR YUMURTANIN SARISI (HAŞLAMA)
ÇAVDARLI SİMİT (SUSAMSIZ)
ŞEKERSİZ ÇAY (1 FİNCAN)
1 KK KADAR KAŞAR
3 SİYAH 2 YEŞİL ZEYTİN.

ARA
1 FİNCAN BEŞİ BİR ARADA ÇAY

ÖĞLEN DE
1 KASEYOĞURT İLE
1 PORSİYON TAZE FASÜLYE..

KIZLAR BU ARADA BUGÜN ABİMLE GELİYORLAR.
ONLAR İSTANBULDA YAŞIYORLAR VE BENİ 1 SENEDİR GÖRMÜYOR ABİMLE YENGEM
TABİ BİR DE TATLI TATLI BİRYEĞENİM VAR.
BENİM BU HALİMİ İLK KEZ GÖRECEKLER.
ABİM EMİNİM ŞOK GEÇİRECEK.
ÇÜNKÜ BEN 110 KİLOLARDA İKEN ÇOK ÜZÜLÜYORDU ABİM.
KİLO VERDİĞİMİ BİLİYOR KONUŞUYORUZ AMA İLK KEZ YAKINDAN GÖRECEK :)
ABİMİ BİRAZCIK TANIYORSAM EMİNİM BİRAZ DAHA VER DİYECEKTİR.
GÜZELLİĞE PEK Bİ DÜŞKÜNDÜR DE KENDİSİ :)X
AMA ÇOK HEYECANLIYIMMM

ya melek ne olmuşsun öyle maşallahdarısı başımıza inşallah

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM. SİZLERE MOTİVE OLMASI AÇISINDAN YÜKLÜYORUM FOTOLARI. ÖZELLİKLE YÜZÜMDEN ÇOK ANLAŞILIYOR SANIRIM. BAŞKA BİRİSİ GİBİ DURUYOR BEN BİLE TANIYAMIYORUM KENDİMİ VALLAHA BAZEN :)
İNŞALLAH GÖNLÜNÜZDEN NASIL GEÇİYORSA ÖYLE OLMANIZI DİLERİM CANIM.
SABAH KAHVALTIDA

BİRKAÇ DİLİM DOMATES
BİRKAÇ DİLİM SALATALIK
BİR YUMURTANIN SARISI (HAŞLAMA)
ÇAVDARLI SİMİT (SUSAMSIZ)
ŞEKERSİZ ÇAY (1 FİNCAN)
1 KK KADAR KAŞAR
3 SİYAH 2 YEŞİL ZEYTİN.

ARA
1 FİNCAN BEŞİ BİR ARADA ÇAY

ÖĞLEN DE
1 KASEYOĞURT İLE
1 PORSİYON TAZE FASÜLYE..

KIZLAR BU ARADA BUGÜN ABİMLE GELİYORLAR.
ONLAR İSTANBULDA YAŞIYORLAR VE BENİ 1 SENEDİR GÖRMÜYOR ABİMLE YENGEM
TABİ BİR DE TATLI TATLI BİRYEĞENİM VAR.
BENİM BU HALİMİ İLK KEZ GÖRECEKLER.
ABİM EMİNİM ŞOK GEÇİRECEK.
ÇÜNKÜ BEN 110 KİLOLARDA İKEN ÇOK ÜZÜLÜYORDU ABİM.
KİLO VERDİĞİMİ BİLİYOR KONUŞUYORUZ AMA İLK KEZ YAKINDAN GÖRECEK :)
ABİMİ BİRAZCIK TANIYORSAM EMİNİM BİRAZ DAHA VER DİYECEKTİR.
GÜZELLİĞE PEK Bİ DÜŞKÜNDÜR DE KENDİSİ :)X
AMA ÇOK HEYECANLIYIMMM[/QUOTE]

Eminim sok olacaktır meleğim
Darısı bizim basımıza ins
Allah kavuştursun abinle sizi
1 yıl çok uzun bir süre ben 1 ay görmesem dayanamıyorum valla Allah kolaylık versin size:26:

oyy güzelim hayırlı olsun... hayırlısıyla inşallah olur bende adetimin gelmesini bekliyorum bu günlerde gelmeli gelince doktora gidicem iğnelere başlayacağız bizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…