Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Afiyet olsun mutlucum menün çok güzel olmuş
Hele ayran maden suyuna bayılırım
Spordan sonra icirirlerdi bize enerji deposu

ben bir ara bir yazı bulup paylaştıydım orda da spordan 30 dk önce kafeinli kahve spordan 10 dk sonrada yağsız, az yağlı süt için diyordu... ayranda olur zannımca... hem terle mineralleri de atıyoruz soda da iyi olur mineralleri tamamlar...

Selamlar herkese ben geldimmmm
su pazarteside tatil olaydik ne olurdu sanki

geçen haftaki ortalamamizi düsürmemisim iyi bari cünkü ben 100gr artidaydim

Bu sabahki artim daha çok insallah inerim yine cumaya kadar

nasilsiniz kizlar ?

mutlum yaz bakem dünden 30dakika yüzmem var

Canimmmm tatilde mısın kuzum
Ohh eğlen yuz atın stresinizi

ben antalyadayım ya bana her gün tatil :))) ama hafta sonu mükemmel eğlendim. eşimin yeğeni gelmişti onu gezdirdik. lunaparka bile gittik mayonun üstüne tek şort giydim eşim kötü durmuyor ki böyle gez giymene gerek yok üstünü dedi iyi gaz verdi öğleden sonra iyi toparladım. hatta akşam çıktığımızda fuşya bluzu teğin içine koydum. yani çıkmadı değil göbeğim ama yinede sevdim hatta buraya koyayım resmimi :)

Salı da tatil olsun ammaaaaa

Ayyy Canim benim koy bakalım

Canim yaaa senin atl kısımda bisi yok ki ayyyyetegine ba-yıl-dimmmmmmmmm

teşekkür ederim güzelim evet alt pek yok ne varsa o gördüğün göbekte var. en azından eskisi kadar devasa durmuyor. artık devasa göbekli yerine koca göbekliyim buda birşey :))) inşallah oda normal formlara düşer :)

İnsaallah Canim insaallah
Hiç kendine haksızlık etme ne göbekler var
Seninki göbüş ama biz onu da istemiyoruz o ayrı

Âmin Canim âmin
Medipol mega Üniversitesi
Bugun tedaviye başladım

İnşallah hakkında hayırlısı olur kuzumm hayırlısıyla hepiniz evlatlarınıza kavuşursunuz tez vakitte

edacım tereyagı kullanmıyoruz genellikle zeytinyagı kullanıyoruz en kötü çiçek yağı
limonata hazırdı ama 0 şekerli lighttı
necafe süte nescafeydi şekersizdi ama karpuzlar biraz fazla kaçmış olabilir ona bişiy diemicem hatta ben itiraf ediyorum yazmayı unutmuşm haftasonu 1 bardakta karpuz suyu içtim aslında çok bayılıp ölüp bitmiyorum karpuza ama sıcakta iyi gidiyor ben kavuncuyum

Bugün işyerinde patron yok leslie yapayım dedim 12 dakka yapabildim suyum çıktı şuan aniden birisi gelir diye daha fazla yapmıyorumm bu klimalı ortamda terimi açıklayamam heralde ama çok iyiymiş ya eve gidince ilk iş leslie yapmak olcak

Son düzenleme:

Ayyy bende tablete jillian i yüklemiş şirkette yapıyordum ahahaa çok fena yaaa 20 dk bile yetiyor 2 saat koşsam bu kadar terlemem

oooo süper sen aşmışsın cevaplar hazır hemen :)) valla güzelim kavun yeme de karpuzu abart :)) sen kavuncu filan değilsin bende kavunu çok severim hatta bir yer bulduk gezerken kavunu ikiye bölmüş içini meyveli dondurmalarla doldurmuş kabuklu filan resmen kavunu tabak yapmış birde onu dondurucuya sürüyor kavunda hafif donmuş oluyor deli birşeydi yiyeli 2 sene oldu o kaloriyi göze alamıyorum

Ama ama vAlla senin cezalarını okur okumaz yarısını bıraktım
Soz soz bida yapmicam kaçamak sooooozzzzzz
lesli yerine jillian yapım anlaşalım

antalyada spor yapmak resmen işkence klima olan odada da sırtıma ağrı giriyor sanki yaa en iyisi ben yaz boyunca kaçamağı unutayım yoksa leslie jillian hiç birini göremem ben yaaaaaaaa

Ama ama vAlla senin cezalarını okur okumaz yarısını bıraktım
Soz soz bida yapmicam kaçamak sooooozzzzzz
lesli yerine jillian yapım anlaşalım

jillianı ilk defa duydum şimdi baktım oda güzele benziyo tamamdır oda olur bgn sizle bende ya leslie yada jillian yapayım bari

tamam eve giderken erken ineyim böyle bir ceza beklediğimden ona göre ayakkabı giymiştim zaten :))) evet 30 mekiği de geciktirmeden yürüyüşten sonra çekiyim de unutmayayım :) :26:

nasıl yaparsan yap ben anlamam yarına hepsini istiyorum
bende yarn spor ayakkabıyla gelcem işe sabahtan kimseler yokken leslie yapcam bi 10-15dk olsun yapcam bu çok hoşuma gitti benim

antalyada spor yapmak resmen işkence klima olan odada da sırtıma ağrı giriyor sanki yaa en iyisi ben yaz boyunca kaçamağı unutayım yoksa leslie jillian hiç birini göremem ben yaaaaaaaa

kavunda daha mı çpok kalori var
buarada o anlattıgını düşündümdee çok güzel geldi gözümün önünee dondurmasız olsaa o genede yenmez mi

nesli yokmu bgn ya ortalıklarda :26::26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…