Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

msj 2
Aslında geçen haftadan daha fazla kilo vermiş olacaktım ama hafta içi biraz artıya çıktım , onları verinceye kadar uğraşınca az gözüküyor ...oyyyy oyyyy , şu hafta sonlarını idare etmeyi öğrenemedim gitti yaaaaa ....evde olduğum için bol bol su içerim artık ...

msj 3

kızlar geçmişi okuyamadım ...hazırlık yapmalıyım ...şimdilik çıkıyorum ...güzel sonuçlar almak ümidiyle .....mutlu hafta sonları diliyorum ..

kilo verdikçe fazlalıklar daha çok göze batmaya başlıyor. vee bazen diyorum ki , evet baskül bu kadar eksik göstiroyr ama ben bu kadar kiloyunasıl verdim, ne zaman verdim?
ve sonra fotolara bakıp anlıyorum. insan kendini görmüyormuş meğer. fotolara bakınca anlıyorum ve diyorum ki evet bu benim başarım. kendimle gurur duyuyorum o zaman ne yalan söyliyim.
sadece yüzüme bakınca bile teyze gibi duruyormuşum meğer.geçen gün eskiden pazar yerinde benden küçük çocuğun bana teyze demesine üzülüp duruyordum ve o gün başıma ne geldi anlatayım size...

bizim mahkemede bi duruşmadayım yazıyorum (ben katibim ya)
sanık olarak gele gele kim gelsin, o pazarda bana teyze diyen tezgahtar çocuk.
bana bakmaktan hakimin sorularına cevap veremiyor.
neyse ben yazdım yazdım bu da bana baktı baktı ve tutuksuz yargılanmak üzere salıverdi hakim.
çocuk manyak tabi. çıkarken bana diyorki,
bu ne ya bu ne ya bune ya of bu ne ya diye bir şarkı var bilirmiisiniz? sizi görünce aklıma o şarkı geldi. nasıl bişisiniz siz ya dedi bana :)
hakim bey mübaşir , av. herkes baktı kaldı. ben rezil oldum tabi...
gülsem mi ağlasam mı bilemedim.

çok güzel olmuşsun melekcim evet spor için bir extra bilgi eklemek istiyorum bazı bünyeler spora hazır değil bazıları ise arada yaptığı için alışkın bu 2 bünyede hani spora başlıyor mesela ben 1 haftadır iyi gidiyorum ama kilo verişim yok pes etmemem gerekiyor çünkü arada yaptığı için yapmadığı zamanlarda da hiç kıpırdamadığı için vücut spor yaptığında kilo kaybetmeye değilde depolamaya yöneliyor spora benim gibi başlayanlar sakın pes etmesin... ve melekin dediği gibi pilatesin etkisi tartışılmaz ama şu antalya sıcağında daha nefes almak bile zorken ben yürümeyle denizi favorim yapıcam pilates artık son bahara :) inşallah bahara kadar veririm de pilates toparlar beni

teşekkür ederim edacım. doğru söylüyorsun, eğer spora alışık değilse bünye hemen zorlamamak gerekiyor. hafta 3-4 gün ile 40-45 dk lık sürelerle başlamasını öneririm. zira ben her gün yaptım. ee tabi o kiloyu ayaklar öyle taşıya taşıya , sağ ayağımda ödem oldu, kılcal damar patlaması yaşadım. bir hafta ayak bilekliği ile uzatım basamadım üstüne. bana 2 hafta yapmayacaksın dedi dr. ama dinlemedim ya ne yalan söyliyim. 1 hafta sonra başladım yeniden spora çünkü ben takmıştım o kg lar gidecekti. ama siz bana bakmayınn. edanın da dediği gibi önemli olan sağlık. sağlıklı kilo vermeler dilerim herkeslere.

Kizlar günaydın haYirli cumalar
Ben bildirimde bulunacakmiyim bilmiyorum koşa koşa geldim saati görünce
Artık takıma girebiliyor muyum?
Kilom 75.800
Özür dilerim kizlar isterseniz bu hafta listeye girmeyim
Önümüzde ki hafta hem sizlerle beraber olurum hemde listeye girerim ne diyorsunuz?
Neslim?

neslicim karar verir girebilir misin diye ama ortalamayı yükseltmen düşürmen bir yana çok mühim değil bizleykende alabilirdin... ama bizle paylaşımda bulun kurallara bak spor menü şu bu iyice motive ol bence öyle gir artık birbirimizin sporuna yediğine içtiğine herşeyine karışıyoruz. bırak siteyi arkadaşları bir amaç var ve yarışmak lazım yada amaç için yeterli hırsımızın olması lazım. takıma girersende her gün menünü yaz her gün sporunu yap ve sanada bir görev bulalım sende bizi sıkıştır...

elifcim bence haftaya gir canım listeye ve mutlaka paylaşımını artır,hani sadece cuma günü bildirim için deği hergün gel,bugünden itibaren hergün en az 5 msj yazman lazım

birde takım ortalamasının artık %0,30 un altında olmaması lazım,yoksa kara liseye yazılıyoruz ve ceza uygulaması getirildi

deryada bildirim yaptığına göre bi tek seher kaldı ve bildirim süresi doldu

en son 13 e kadar diye ısrarla söylüyorum ama sanırım gözden kaçıyo

neyse biraz bankada işlerim var onları halledip geleyim geldiğimde duruma göre listeyi paylaşıcam

***1.TAKIM 315.ETAP***

T_N ( 77 / 76 / 1 / 1,30% )
tatlıkedi ( 63,8 / 63,9 / -0,1 / -0,16% )
tasan ( 70,8 / 70,3 / 0,5 / 0,71% )
mutluluknerdesinbenibul ( 63,7 / 63,5 / 0,2 / 0,31% )
mlkfth ( 78,1 / 77,6 / 0,5 / 0,64% )
crystallife ( 64,9 / 64,9 / 0 / 0,00% ) bildirimde bulunmadı
tgdg ( 69 / 68,8 / 0,2 / 0,29% )
spirochet ( 83,5 / 83,5 / 0 / 0,00% ) sabit

1.TAKIM ORTALAMASI:0,39%

listemiz hazır kızlar,paylaşıma bırakıyorum,kilo veren herkesi tebrik ediyorum

veremeyenlerde haftaya inş.

bildirimde bulunmayanlarada

Eda beni döv parçala benii ben çok kötü ötesi bişiy yaptım

Öğlen memneketten arkadaşım aradı burdaymış yanındada başka bi arkadaşım daha varmış koştum gittim KFC de yemek yiyolarmış bende çok açtım küçük bi menü hüplettim çok pişmanım gidip eve şınav çekeyim 1500 tane şınavda çekemiyom ki yatıp kalıom ne zor şey o ben galiba yanlış yapıyom onu amuda kalkayım onu yapabilirim 1500 kere

çok utanıyorum ama günah çıkartmam gerek

5 tane küp küp kızarmış tavuk
11 tane patates kızartması ketçaplı
1küçük kola

Son düzenleme:

Tamam Canim insaallah pazartesiden itibaren daha çok adapte olucam ins :26:

Tamam Canim öyle yapalım o zaman

özlemcim menülerin artık çok güzel ya
sayende canım benim teşekkür ederim

ya melek ne olmuşsun öyle maşallahdarısı başımıza inşallah

noisim-güncumapztsalıçrşprş
1-t-n+-+++
2-garden-izinizinizinizin
3-tatlıkedi+-++_
4-tasan+++++
5-mlkfth-0_00
6-crystallife-0_+_
7-tgdg++0+0
8-spirochet++++0
9-mutlu++_++
10-
11-
yok mutlucum görmemişim bak 3 alkış sana

Spor listemizide yayınlayalım

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N 180
2spirochet 150
3tasan 150
4gardenizinli
5tgdg?
6mlkfth180
7tatlikedi10
8mutlu120
9mervishnaz izinli
10crystallife ?

Bu hafta sporda nesli ve melek birinciliği paylaşıyor darısı başımıza diyorumm

Son düzenleme:

güzelim tatlım yawrucum kaçamaklar olur olmaz değil kfc de olur mümkündür hatta o 11 tane patates kızartmasını yemeseydin hatta birde ketçaplı sorun bile değildi.... kola içeceksen zero iç güzelim bu sana ilk cezam çünkü normal kolada bulunan şeker çok fazla hemde fruktoz şurubu genetiği oynanmış mısırın şurubu lütfen içmeyelim... patates kızartmasını bir kez hayatından çıkar git kumpir ye o bile olur. o patatesi kaç kez kullanılmış yağda kızartıyorlar kanserojen etkisi çok yüksek ayrıca ketçapta bile şeker var kalorisi çok yüksek... bizde geçen popeyes a gittik ben de yedim ama bir güzel kabuğunu soydum sonra onları peçeye sardım o sırada şu lahana salataları var adını şimdi hatırlayamadım onun mayonezini süzüp yedim o sırada peçetelerin içindeki tavukları da teker teker yedim. yaşamını kimseden ayırma sende git heryere ama yerken sağlıksız olan tarafı neyse onu çıkar tek başına tavuk belki çok yağ çekmez ama o dışına buladıkları karışım yağı emiyor...

şimdi ilk cezan sana kola yasak 2. si patates kızartmasını evde yapıp peçetelerin arasında yersen izin var... 3. ise her akşam yatmadan 20 mekik haftaya cumaya kadar...................................! en azından yediğin yağ, şeker karnında depolanmasın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…