Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

aslında olabilir,ama tartı beni kendime getirdi özlemcim,tekrar 80 lere çıkma korkusu yettide arttı bile bugün

Edacımm günaydınn tatlım hoşgeldinn

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N-
2spirochet 120
3tasan 240
4garden -
5tgdg80
6mlkfth-
7tatlikedi47
8mutlu120
9mervishnaz izinli
10crystallife -

Son düzenleme:

yok canımcım alışmakla ilgili birşey bu ben o kadar uzun zamandir diyet yapıyorum ki hatta buraya çoğu zaman yazarım wc den gelemiyorum diye sadece sabah 1-1.5 lt de 1-2 defa giderim sende alışacaksın lifi artır çalışsın bağırsakların diyet düzenine de alışsın birde spor ekledinmi yağları yakmak için suların hepsi hücrelerde bağlı olacak çok çıkmayacaksın. hatta dikkat et ben mesela 1 gün bile kaçamak yapsan vücut kendini 2-3 günde toparlıyor. o komplex bir mekanizma ve yavaş algılıyor ve tehlike uyarıları çok fazla çok dikkatli yani... ona alışması için zaman vereceksin. mesela bende insülin direnci var 1 ilaç kullanıyoruz extra diyet yapıyorum abim doktor o bile bana vücudunun rayına oturması 3 yıl sürer diyor iyi mi??? hadi benim ki biraz problemli bir durum ama seninkide 3-6 ay sürsün... ben 2 yıl önce neler neler yerdim şimdi önüme koysalar izin verseler tıkanıyorum alışıyor vücut kaçamaklarımızın bile porsiyonları küçülüyor

mutlum 6 gün protein ağırlıklı bi diyet yapsan şok etkisi yaratabilir,bunu bende düşünüyorum aslında,hem bizi şöyle silkeleyip kendimize getirir,tabi buna ek olarakta hergün yürüyüş şartı koyalım ne dersin
günaydın kızlar, geçmişi okuyup cevaplayıp gelicem :) bu arada gülnihal abla nerelerde ya yoktu o 2 gündür

günaydın edacımmgülnihal abla şu anda didimde tatilin keyfini çıkarıyo canım

yok kuzu ya yazma bence,sonuçta spor için çıkıp yürümedimamaa sen haftaya gör beni bak nasıl yine birinci olucam

mesela sıvı icetea ise içtiğin fruktoz şurubu basıyorlar toz ise şeker çok az bazen hiç :) genelde tatlandırıcı basıyorlar. hani kimyasal içeriği yada toxic içeriği yüksek ama tozun en azından kalori konusunda daha az... eğer sıvı ice tea ucuz bir marka ve içeriğinde tatlandırıcı yazıyorsa oda basmıştır tatlandırıcıyı :) bak biz 1 ton ürüne bazen 450 kg fruktoz şurubu koyuyoruz bazen fruktoz şurubu hiç girmiyor extra 2.5 kg tatlandırıcı giriyor ve yetiyor tabi o zaman daha akışkan oluyor yoğun olmuyor....

günaydın kızlarr
kılom 83,2 fena degılım ama absürd bi ödemım var
adetım gecikelı bugün 5,gün
ateşler basıyo benı
dün meraktan test yaptım sonuc negatıff,en azından içim rahatladı:)
yarın sabahtan tatile çıkıyorum 11 günlük tatılım var ve ayın 8inde tekrar aranızdayım inş.:)
buarada bu hafta 60dk yürüyüşüm vardı
ama onun dısında gecen haftasonundan baslamak üzere bi dolu koşusuturmacayla geçti evde yapılan dolaplar agırlanan misafirler vs..
tabı spor olarak 60dk:)

1 mart balık burcu oluyo galiba

oyy çok nazlıdır hep onu anlamadığını düşünür hep ezilenmiş gibi hisseder hep hırçındır ne zaman ne söyleceğini kestiremezsin. ona tek yapacağın duygu sömürüsüdür ve nazını çekmektir. ona durmadan annesinin nazlı bebeği filan diceksin ayrıca her sözünde dikte et annesinin güzeli annesinin ..... onlar telkinle yol alır çünkü söz dinlememek gibi bir gayeleri vardır sen o farkında olmadan dikte edersin annesinin olduğunu... bunalıma girer çıkar tek anlayabileceğin normalden az hırçın olmasıdır. o zaman bunalıma girmiştir. hırçınlaştığında ise artık kararlar almıştır. geri çekilip izleyeceksin pışpışlayacaksın...

aslında çok doğru dedim ya neslim 6 gün yapsak toplar vücut ama işte ben öğlenleri çok protein bulamıyom akşamları desen salata ya da sebze meyve yiyoruz ama 6 gün sabredebilirim ya yapalım bari şu proteini bide ben çok protein yiyince çok uyuyom ya gün boyu neyse kahve içerim yürüyüş işte Allahım nasip ederse hemen hergün yapmak istiyorum artık

pazartesiden itibaren başlayalım mı ben bu akşam gene memnekete gidicemde

hadi bakalım haftaya sporda kapışalım ben evdede yapıcamm bakalım görelimmm

edacımm canımm benimm benim anlıcagım dilden konuş ne dion sen öle fruktoz muruktoz un de şeker de süt de 3 yumurtayla çırp de

esracımm günaydın canımm ohh hadi bakalım yrn tatil başlasınn bomba gibi dön ayın 8indee bizim içinde tatil yap tatile giderken ayakkabının altına ismimi yaz

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N-
2spirochet 120
3tasan 240
4garden 60
5tgdg80
6mlkfth-
7tatlikedi47
8mutlu120
9mervishnaz izinli
10crystallife -

hazır paket sıvı içecek alacaksan içindekiler kısmını oku orda şeker-glikoz-fruktoz şurubu gibi şeyler yazar bunlar varsa karbonhidrat yükleme vücuduna uzak dur eğer normalde ucuz ve içeriğinde o yazdıklarım dışında tatlandırıcı var ise büyük ihtimal sadece tatlandırıcı ile yapılmıştır. o zaman kimyasallarla kendini zehirlediğini yanlız kalori almadığını düşün zero içiyor gibi...

ay ne bilem kaç gündür danışmanlarla teknik çene yarıştırırken buraaya da öyle yazmış geçmişim tatlım yaa

esracım günaydıngecikmeli regliye rağmen 600 gr çok iyi bence,sanırım sen stres yaptıkça gecikti

tatilinde keyfini çıkar canım,ama çokta abartma,bak benim gibi toparlaması zor oluyo

tamam canım pazartesiden başlayalım,bende haftasonu toparlanırım,haftaya inş.eksi olarak başlarım

evdede yapcen hee spor,o vakit bende yaparımkiii

evet en son kilo bildirimi mi de yapıp misafir gelecekmiş hazırlanmaya başlayacağım. bugün doktora götürecektim ya kocamı misafir geliyor üff yaa ben zor ikna ettiydim

sabah nasılsa farketmedim diye kahvaltımı filanda yaptım öyle tartıldım ama 83.5 gördüm birkaç kez tartıldım ama doğru inanamıyorum ama sonunda 1 kg verdiğim 1 hafta denk geldi size menü yorumu yazarken kendimi de iyi dizginlemişim yaa :)))

dün ne yedimmm onuda yazayım.

sabah: kepek ekmekli tost + domates salatalık + 1 tk diyabetik reçel

ara: 1 yeşil elma

öğle: patlıcan musakka + 2 dilim kepek ekmek + yoğurt

ara: 1 kepek ekmekli tost (ekmeğin ucuydu :)

ara: 1 yeşil elma

akşam: kıymalı menemen + yoğurt + 2 dilim kepek ekmek

ara: 1 soda :)

2 lt su, 30 dk yürüyüş

Kuzum ben şuan itibariyle hazır paket içeçekten vazgeçtimm

yapp ben daha çok yaparımm kiii hııh

edacımm öncelikle seni tebrik ediyorum verdiğin kilon içinnn
ama sana bişiy diim mi menünde çok ekmek var bacum bence daha çok bile kilo verebilirsin 2dilim sabh 2 dilim öğlen 2 dilim akşam hadi aradakini saymasak bile 6dilim ekmek oluo bence bunu 3 e düşürsen kilo kaybın fazlalaşır

edacımm çok çok tebrik ederimuzun zamandan sonra nihayet 83 leri gördün,devamıda gelir inş.

yapp ben daha çok yaparımm kiii hııh

mutlum aslında 6 dilim çok değil,ekmeğe çokta takılmamak lazım,diyetisyende bana ilk zamanlar günde 6 dilim ekmek vermişti,hatta ben o kdar yiyemem demiştimde bana ekmek yemediğin için başka şeylere saldırıyosun demişti

ne çok konusmussunuz oku oku bitmedi masallah

GÛNAYDIN GÛNAYDIN GÛNAYDINNNNN
HAYIRLI CUMALAR HERKESE !!!!

BEN BUGUN 63.8 i görebildim sükür............ -300 gram gitti
Aslinda uzun zamandir cumartesi pazar pazartesi bu rakami görüyodum ama ilk kez cumaya denk geldi oh beeeee :86::86::86:

Kilo verenleri tebrik ediyorum
Alanlari öpüyorum
hahah

Esra sende mi gidiyosun tatile yaaaaa

Moral sifir valla herkes tatile gidiyor en çok koyanda elin gavuru gitmis istanbulda geziyor ben bile burdayim ya

Bendeki can sıkıntısıyla iyi tatiller diyemedim esra

güle güle gidin gelin insallah ! cok cok cok iyi geçer umarim tadini çikart bol bol

günaydınnn tatlışımm

ohhh 64 kabusundan kurtulmuşsuninş.devamıda gelecektir canım

tatil içinde bozma moralini,herkes gelecek sen gidicen hem sayılı gün çabuk geçer

seher ve melek kaldı kg bildirmeyen:26::26:

inş.onlar kilo vermiştir yoksa yüzdemiz fena kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…