Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

duran kadın haa:KK1::KK1:allah iyiliğini versin emii:KK1:

kız sen izindeyken napcaz biz,kim gaza getirecek bizi:26::26:

valla esram tatil dönüşü yaramadı bana,tabi başka şeylerde var,neysee yaa zararın neresinden dönsek kardır,"bugün yeni şeyler söylemek gerek" dimii:KK34:

aynen öyle dün dünde kaldı boşvermek lazım
yoksa yaşamak çekilmez bir hal alır:)
bu arada şube yasta resmen herkes çıkma ızne boşver dıyo
tabı enayı yok burda baska her işe koşturan
ohh sefam olsu arasınlar biraz beni
yoklugumda darma duman olsunlar:):21::21:

Hiçte değil bence sen gayette iyi bi kaptansınn ve biz inanıyoruz ki eskisinden bol sporlu ve fit günlere en kısa zamanda geri döneceksin ne var hepimiz insanız en nihayetinde :KK19:

Ayrıca biz seni çok seviyoruzz :KK16::KK16::KK16:

En büyük kaptan bizim kaptannnnEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Neslihan mutluya katiliyorummm nere gidiyosun sen :KK20::KK20::KK20:
sensiz birinci takim olmaz :KK22:
sensiz biz takim olmayiz kal orda :KK1:

aynen mutlunun dedigi gibi hepimiz insaniz inislerimiz olcak cikislarimiz olcak :KK47:

:KK54::KK54::KK54: seviyoruz seni neslim :KK54:

senınde zamanın yaklaşıyo çidomm olsun biz şimdi gitcez gelcez hemen biticek ama daha senın önünde zaman var
unutma en güzel günler henuz gelmemiş olanlardır:)
bol bol yüzücem ınsallah tabı su regl tam tatıle gelmezse

ay insallah o günler cabuk gelsin benim için :KK14: bunaldim esram :KK5:
sen simdik istikamet nere bidaha saysana canim :KK37:

onlar beter olsunda biz napcaz be esram sensiz motivasyonumuzun hali nolur :KK53::KK53::KK53:

geri geldiginde 62leri görmüs bi cigdem olurmuyum ki :KK37::KK37:

bak asiri yemek yeme sende bogazindan gecen her lokma icin gercekten acmiyim yoksa keyfi mi yiyorum diye kendine sor :KK52:
almasi bele$te vermesi cok zor :KK19:

kızlar istersiniz kaptanınızı değiştirebilirsiniz,çokk üzgünümm:KK14::KK14:

yok öyle malesef sen kaptan sın yani gemiyi batmadan terk edemezsin hatta batsa bile terk edemezsin yani üzgünüm bir yere :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:gidemezsin.hem gitmek istedin diyelim kimse senin yerine geçmez bir sor bakalım senin yerine kaptan olmak isteyen varmı.biz kilo aldığımızda yada kilo bildirmediğimizde sen bizi takımdan gönderdin mi.sema ve elif diskalifiye olur diye izinli yazdın .şu duran kadın eylemine bende varım.BİR YERE GİDEMEZSİN .ne yedin bakam sen bu gün.seni takım olarak takibe alıyoz bu hafta seni sıkıştıracaz haberin olsun:KK54::KK54:

hadi bakam herkes 1 büyük bardak su içsin yeşil çay üstüne mis gibi oh.hadi ne duruyorsunuz oturmayın bakıyım:KK52:

esram seni arayacak olanlar sadece şubedekiler değil bilesin:KK23::KK23:çok özletme kendini,bol bol eğlen,güneşin denizin tadını çıkar,full enerjiyle dön vede öyle kal canım,şimdiden iyi tatiller:KK16::KK16:
Neslihan mutluya katiliyorummm nere gidiyosun sen :KK20::KK20::KK20:
sensiz birinci takim olmaz :KK22:
sensiz biz takim olmayiz kal orda :KK1:

aynen mutlunun dedigi gibi hepimiz insaniz inislerimiz olcak cikislarimiz olcak :KK47:

:KK54::KK54::KK54: seviyoruz seni neslim :KK54:

:18::18::18:

bende sizi çok seviyorum,hepinizin yeri çok ayrı bende:KK16::KK16:

ama işte takımın sorumluluğu çok fazla,bide bu hafta benim yüzümden takım ortalaması düştü:KK50::KK50:bu beni inan çok üzdü,kendi kendime dedim ne biçim kaptansın sen,ya kendine gel yada terket burayı,tabi burayı kolay kolay bırakamam ama kimseninde hakkını yemek istemiyorum canım:26::26:eek: yüzden bu hafta son kez şans veriyorum kendime,bidaha eksi bildirim yapmak yok:KK20::KK20:
yok öyle malesef sen kaptan sın yani gemiyi batmadan terk edemezsin hatta batsa bile terk edemezsin yani üzgünüm bir yere :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:gidemezsin.hem gitmek istedin diyelim kimse senin yerine geçmez bir sor bakalım senin yerine kaptan olmak isteyen varmı.biz kilo aldığımızda yada kilo bildirmediğimizde sen bizi takımdan gönderdin mi.sema ve elif diskalifiye olur diye izinli yazdın .şu duran kadın eylemine bende varım.BİR YERE GİDEMEZSİN .ne yedin bakam sen bu gün.seni takım olarak takibe alıyoz bu hafta seni sıkıştıracaz haberin olsun:KK54::KK54:

özlemcim canımsın yaa:KK19::KK19:söylediklerinle çok mutlu ettin beni,evet ben kimseye kıyamıyorum:KK50:ama kendime gelince biraz acımasız olmam lazım:KK22:,hımm beni takibe alın anacımm yaa:18::18:

şeyyy bugün nemi yedimm:26:

sabah : 2 minik muffin (kendim yaptım üzümlü)
öğle: tavuk,2 kaşık bulgur pilavı ve ayran
ara: dondurma (son kez yiyeyim dediydim)
akşam: evde tavuğum var dünden yaptım ama ben bol salata ve yoğurt düşünüyorum

hadi bakam herkes 1 büyük bardak su içsin yeşil çay üstüne mis gibi oh.hadi ne duruyorsunuz oturmayın bakıyım:KK52:

ben 2 litre suyumu ve 1büyük kupa yeşil çayımı bitirdim bilee :nazar::nazar:

Kuzum ben şuan itibariyle hazır paket içeçekten vazgeçtimm :KK9::KK9::KK9:

yapp ben daha çok yaparımm kiii hııh :KK9::KK9::KK9:

edacımm öncelikle seni tebrik ediyorum verdiğin kilon içinnn :KK9::KK9::KK9:
ama sana bişiy diim mi menünde çok ekmek var bacum bence daha çok bile kilo verebilirsin :KK34: 2dilim sabh 2 dilim öğlen 2 dilim akşam hadi aradakini saymasak bile 6dilim ekmek oluo bence bunu 3 e düşürsen kilo kaybın fazlalaşır :KK34:

Haklisin guzelim ama ekmekleri kesince benim seker dengem sasiyor simdilik iyiyim devam edeyim listede ne verirlerse uyacagim ben gercekten zor veriyorum :KK43:

edacımm çok çok tebrik ederim:KK9::KK9:uzun zamandan sonra nihayet 83 leri gördün,devamıda gelir inş.:KK34::KK34:

:KK33::KK33:

mutlum aslında 6 dilim çok değil,ekmeğe çokta takılmamak lazım,diyetisyende bana ilk zamanlar günde 6 dilim ekmek vermişti,hatta ben o kdar yiyemem demiştimde bana ekmek yemediğin için başka şeylere saldırıyosun demişti:KK1::KK1:
Çok teşekkür ederim güzelim sonunda veriyorum... ekmek gerçekten yenmeli aynen dediği gibi birşeye saldirmiyorsun
ne çok konusmussunuz oku oku bitmedi masallah :KK1::KK1::KK1:

GÛNAYDIN GÛNAYDIN GÛNAYDINNNNN
HAYIRLI CUMALAR HERKESE !!!!

BEN BUGUN 63.8 i görebildim sükür............ -300 gram gitti
Aslinda uzun zamandir cumartesi pazar pazartesi bu rakami görüyodum ama ilk kez cumaya denk geldi oh beeeee :86::86::86:

Kilo verenleri tebrik ediyorum :KK34::KK34::KK34:
Alanlari öpüyorum :KK22::KK22::KK22:
hahah :KK23:

Esra sende mi gidiyosun tatile yaaaaa :KK52:

Moral sifir valla herkes tatile gidiyor :KK50: en çok koyanda elin gavuru gitmis istanbulda geziyor ben bile burdayim ya :KK14:

toparlanıyorum kuzum :KK34::KK34:benim size örnek olmam lazım,kaptan olarak,hergün menü ve sporlarımı yazıcam,burdan uzaklaşmak yok,haftaya dereceyle bomba gibi dönücem inş.:KK52::KK52:

bi an cok bunaldim neslim insallah gitcegimiz gün cabuk gelir :KK50:

kurtuldum ama dur dün ne yedigimi yazayim edacim bi kontrol etsin :KK70: aksam pek yiyemedim belki gerçekten kilo gitmedi sadece midem bostu :KK31:

Sabah: 1 sürme peynir + 2 etimek + 1 domates + salatalik + 3 zeytin + roka + maydanoz
Ara: 1 armut
Öglen: 1 mini kase corba + ayni mini kase salata + ayni mini kase pirinç :KK1: + 4/5 $i$ tavuk izgara
Ara: 1 elma
Aksam: 2 kasik yogurt + 3/4 catal marul salatasi + 3/4 avuc findik (aksam sinemaya gittik orda yedim baya film seyrettikce)

aksam az yedim iste ondan belki 63 leri gördüm ama mutlu etti oda insallah cikmam haftaya :KK14:

Neslim sende toparlan canim senin iradeli halini motive halini cok özledim
sen verdikce ben gaza geliyodum spor dedikce bana motivasyon oluyordu gitmek icin
eski neslimizi isteriz En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK
Menügüzel olmuş ... bende neslinin eski menü lerini görmek istiyorum
hımm ben onu bilmiodumm ozaman edacımdan özür dilerim ben ekmeğe biraz takığımmmda :KK1:

Çidommmm tebrik ederimm kuzummm süpersinnn yaaa :KK54::KK54::KK54::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

esram seni arayacak olanlar sadece şubedekiler değil bilesin:KK23::KK23:çok özletme kendini,bol bol eğlen,güneşin denizin tadını çıkar,full enerjiyle dön vede öyle kal canım,şimdiden iyi tatiller:KK16::KK16:

:18::18::18:

bende sizi çok seviyorum,hepinizin yeri çok ayrı bende:KK16::KK16:

ama işte takımın sorumluluğu çok fazla,bide bu hafta benim yüzümden takım ortalaması düştü:KK50::KK50:bu beni inan çok üzdü,kendi kendime dedim ne biçim kaptansın sen,ya kendine gel yada terket burayı,tabi burayı kolay kolay bırakamam ama kimseninde hakkını yemek istemiyorum canım:26::26:eek: yüzden bu hafta son kez şans veriyorum kendime,bidaha eksi bildirim yapmak yok:KK20::KK20:

özlemcim canımsın yaa:KK19::KK19:söylediklerinle çok mutlu ettin beni,evet ben kimseye kıyamıyorum:KK50:ama kendime gelince biraz acımasız olmam lazım:KK22:,hımm beni takibe alın anacımm yaa:18::18:

şeyyy bugün nemi yedimm:26:

sabah : 2 minik muffin (kendim yaptım üzümlü)
öğle: tavuk,2 kaşık bulgur pilavı ve ayran
ara: dondurma (son kez yiyeyim dediydim)
akşam: evde tavuğum var dünden yaptım ama ben bol salata ve yoğurt düşünüyorum

ben 2 litre suyumu ve 1büyük kupa yeşil çayımı bitirdim bilee :nazar::nazar:

Çok karbonhidrat alıyorsun özellikle sabah mühim muffinle başlama güzelim takımdan ayrılma kısmını duymamış olayım daha 2014 anneleri olacak

msj 1

günaydın hanımlar , mutlu bir hafta sonu diliyorum ..

Kaptanım sensiz bir 1. takım düşünemiyorum , aklından dahi geçirme , herkesin kendini bıraktığı dönemler olabilir ...bizi bırakırsan daha kötü olursun . seninle mutluyuz biz yoksa dağılırız ..

en kısa sürede toparlayacağına eminim , hem tatil dönüşü olur böyle bırakmalar , önümüzdeki maçlara bakacağız ..

7. olmuşuz , ama diğer takımlara da baktım bizden çok farklı değil sonuçları , belki sayıları az ondan ortalamaları yüksek çıkmış olabilir ..
yaz dönemi herkes tatile gidiyor , ramazan gelecek , eskisi gibi diyete ve spora ağırlık veremeyebilirler ...en azından bu sürede birbirimize destek oluruz ve kilo almayız ..

pazartesi görüşürüz ...mutlu kalın ve gülümseyin ..:KK52::KK54::nazar::nazar::nazar:

noisim-güncumapztsalıçrşprş
1-t-n+
2-garden-
3-tatlıkedi+
4-tasan+
5-mlkfth-
6-crystallife-
7-tgdg+
8-spirochet+
9-mutlu+
10-
11-
başardım galiba liste yapamayı

noisim-güncumapztsalıçrşprş
1-t-n+

2-garden-

3-tatlıkedi+

4-tasan+

5-mlkfth-

6-crystallife-

7-tgdg+

8-spirochet+

9-mutlu+

10-

11-

beyendinizmi kızlar nasıl olmuş güzelmi uğraşa uğraşa buldum nihayet:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

şu saate kadar 0 kaçamak yaptım millet inşallah bu saatten sonrada yapmam bugün ne yedim ,

sabah:yarım simit ve az peynir bol yeşillik

ara:1 elma

öğlen;bezelye ve 2kaşıkpilav

ara;keten tohumlu yoğurt

ara;10 tane fındık

akşam;çorba ve haşlanmış et

3 litre su ve 3bardak yeşil çay ve yarım saat yürüyüş

Selamlar kızlarr, hayırlı günler hepimizee:KK3:

Geçmiş kandillerimiz mubarek olsun hepimizin..

Ben hemencik patron gelmeden yediklerimi yazayım:KK34:

cuma
sabh
kepekli simit
çay
öğlen
domates peynirli sandivç
ayran
akşam
3-4 taze fasülye
2-3kaşık börülce
2kaşık makarna
salata

meyve
türk kahvesi
2lt su,2fincan yeşil çay

cmt
sabah
3dilim ekmek
peynir
zeytin
sucuk
yeşillik
domates
çay

türk kahvesi
1 bar çikolata

meyve (öğlen yemeği)

akşam
1tane fırında enfes çipura
bol salata
1 bardak kola

su içtim ama miktarını bilmiyorum:44: yeşil çay yok maalesef:44:

pazar
sabh
simit
peynir
1tane yumurta
4tane sucuk
bol yeşilllik
domates
çay

türk kahvesi
2bar çikolata

meyve

akşam
6 tane minik zeytinyaglı dolma (3 normal boy)
yogurt
1 minicik bardak gazoz

meyveli soda

su nekadar içtim bilmiyorum :44: yeşil çay gene yok :44:

haftasonu oldugu için suyu biraz ihmal ettim şişemde yoktu yanımda gene içtim ama ne kadar oldugu konusunda bi fikrim yok:KK34:
yeşilçayıda içemedim çünkü hem evde değildim hemde inanılmaz ötesi sıcaktı :KK34: spor amaçlı yürüyüş yapamadım ama öle çok gezdim ki spor yapcak zaman kalmadı :KK1:

buarada sabah 62.8 gördüm inşallah böle devam eder ya cumaya kadar birazda sıkılaşsam daha iyi olcak :44:

Son düzenleme:
buarada neslicim ben sana pztden itibaren protein agırlı yapalım die söz verdim fakat bu işe gelip bi kepekli simit hüpletince aklıma geldi :KK17::KK17::KK17:

bundan itibaren başlasam olur mu kepekli simit yenir mi ki protein agırlıklıda :44::44:

günaydın kızçeler hepinize:KK3::KK3:

musmutlu bi hafta olsun hepimiz için:KK34::KK34:nihayet ben eski irademe döndüm,haftasonu diyet açısından fena değildi,hatta cumartesi pazar tartıd eksi bile gördüm,ama dün bağ evindeydik akşama kadar haliyle çok su içemedim ve ödemim var,bugün eminim gider bol suyla:nazar:

mutlumm ben sabah yulaf kepekli tostumla başladım güne,sen simiti hüpletmişin artık olan olmuş günün geri kalanını proteine ayır olmamı:KK34:

özlemcim tablo içinde ellerine sağlık,çok güzel olmuş,artılarla dolsun inş.:KK34::KK34:

günaydın kızçeler hepinize:KK3::KK3:

musmutlu bi hafta olsun hepimiz için:KK34::KK34:nihayet ben eski irademe döndüm,haftasonu diyet açısından fena değildi,hatta cumartesi pazar tartıd eksi bile gördüm,ama dün bağ evindeydik akşama kadar haliyle çok su içemedim ve ödemim var,bugün eminim gider bol suyla:nazar:

mutlumm ben sabah yulaf kepekli tostumla başladım güne,sen simiti hüpletmişin artık olan olmuş günün geri kalanını proteine ayır olmamı:KK34:

özlemcim tablo içinde ellerine sağlık,çok güzel olmuş,artılarla dolsun inş.:KK34::KK34:

ohh iyi hadi kendine gelmene çok sevindimmmmm :KK16::KK16::KK16:

simit hüplettim ama kepekliydi :KK1::KK1: neyse öğleden itibaren protein ağırlıklı gidiyorumm artık ohh iyi hadi bu hafta bana iş çıktı sabah akşam ne yicem die düşünürüm artık :KK9:

günaydın kızlar,

çok güzel bir hafta sonu geçirdim yaa... hafta sonu alanyaya gittim. bol bol yürüdüm. hatta cmrt gecesi bir yürüdük sahilde spor yaptık püfff müthişti. pazarda sudan çıkmadım yemekler konusunda da irademi bozmadım. eşimin yeğenine gittim. bana börek yapmışlardı kahvaltı dahil yemedim :KK70: size cmrt pazar menülerimi yazayım fazla yememek için az yedim sofralara oturmaktan kaçtım azı var çoğu yok :)

cmrt sabah: peynir, yumurta, 2 dilim kepek ekmeği, 1 kaşık reçel yeşillik

ara: yok :KK43:

öğle: ne yazıkki dışardaydık çıtır tavıklardan aldık dışını soydum. 3 parça tavık 1 coreslaw salatası

ara: kiraz

akşam: közde patlıcan bol pişmiş domates biber 2 dilim kepek ekmek ayran

ara: yok

pazar sabah: peynir, 5 adet zeytin, salata 3 dilim kepek ekmeği

ara: algidanın sade maraş kap dondurması

öğle: közde patlıcan domates yeşil,kırmızı biber 2 dilim çavdar ekmeği

ara: yok

akşam: haşlanmış mısır

öğünler geç kalktığımız için kaydı. akşam da otobüsteydim dönerken abartmayayım diye mısır yedim bol bol su içtim 2 günde de suyum 3 lt yi geçti alanya yanıyordu...

şu saate kadar 0 kaçamak yaptım millet inşallah bu saatten sonrada yapmam bugün ne yedim ,

sabah:yarım simit ve az peynir bol yeşillik

ara:1 elma

öğlen;bezelye ve 2kaşıkpilav

ara;keten tohumlu yoğurt

ara;10 tane fındık

akşam;çorba ve haşlanmış et

3 litre su ve 3bardak yeşil çay ve yarım saat yürüyüş

müthiş menü :KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Selamlar kızlarr, hayırlı günler hepimizee:KK3:

Geçmiş kandillerimiz mubarek olsun hepimizin..

Ben hemencik patron gelmeden yediklerimi yazayım:KK34:

cuma
sabh
kepekli simit
çay
öğlen
domates peynirli sandivç
ayran
akşam
3-4 taze fasülye
2-3kaşık börülce
2kaşık makarna
salata

meyve
türk kahvesi
2lt su,2fincan yeşil çay

cmt
sabah
3dilim ekmek
peynir
zeytin
sucuk
yeşillik
domates
çay

türk kahvesi
1 bar çikolata

meyve (öğlen yemeği)

akşam
1tane fırında enfes çipura
bol salata
1 bardak kola

su içtim ama miktarını bilmiyorum:44: yeşil çay yok maalesef:44:

pazar
sabh
simit
peynir
1tane yumurta
4tane sucuk
bol yeşilllik
domates
çay

türk kahvesi
2bar çikolata

meyve

akşam
6 tane minik zeytinyaglı dolma (3 normal boy)
yogurt
1 minicik bardak gazoz

meyveli soda

su nekadar içtim bilmiyorum :44: yeşil çay gene yok :44:

haftasonu oldugu için suyu biraz ihmal ettim şişemde yoktu yanımda gene içtim ama ne kadar oldugu konusunda bi fikrim yok:KK34:
yeşilçayıda içemedim çünkü hem evde değildim hemde inanılmaz ötesi sıcaktı :KK34: spor amaçlı yürüyüş yapamadım ama öle çok gezdim ki spor yapcak zaman kalmadı :KK1:

buarada sabah 62.8 gördüm inşallah böle devam eder ya cumaya kadar birazda sıkılaşsam daha iyi olcak :44:

meyveli sodaların çoğunda da gereksiz extra şeker var kızlarrrr... bu arada güzel menüler olmuş. meyveleri de normal ölçülerde tükettiysen çok güzel sabah ağırlıklı menüler olmuş :)

X