Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

msj 5

msj1

Özlemcim bu ortaklıkta en çok sen çalışıyon , benim katkım çok az ..seninle gurur duyuyorum , azmin hepimize örnek olmalı ..
bu aralar biraz canım sıkkın , moral sıfır ..bakalım ne olacak halim ...beni ancak haftada birkaç kilo vermek kurtarır . onun içinde biraz mücadele etmek gerekiyor heralde ..neyse inş bu hafta daha iyi olurum ..oturup saatlerce ağlamak istiyorum ..:KK50:

canım hayırdır neyin var:44:

düşündüğün herneyse inşallah hallolur dert etmee :KK34:

Son düzenleme:
Dün yediklerimide yazıyım ben bi hemencik :KK34:
dünde baya sağlam yedim :KK14:

sabah
kaşarlı pogaça
yeşil çay

öğlen
4kaşık yagsız orman kebabı
2kaşık püre

akşam
3-4kaşık barbunya
2-3kaşık pilav
bol salata

4tane kayısı
1tane şeftali
1tane erik

toplam: 4bardak yeşil çay- 2,5lt su- 60dk yürüyüş+spor

msj 3

mutlu su ve spor kısmına bayıldım , ben de şeytanın bacağını kırıp düzenli spor yapmaya başlamalıyım , yoksa böyle gramla bu kilolardan kurtulamayacağım ..hergün koşu bandının karşısına geçiyorum , o bana bakıyor ben ona , özlem giderip tekrar ayrılıyoruz ..

Tatlım 200gr 200grdır onu veremeyip alanlarda var öle deme :KK1:

msj 4

biliyorum ama beni motive etmiyor , hep 69 sınırına takılıp kalıyorum , kaç yıl oldu inan çok yoruldum ..hepsi benim beynimde bitiyor bunun da farkındayım ama ne bileyim dedim ya kendimi pek iyi hissetmiyorum , kafam çok dolu ..iyi bir tatile ihtiyaım var , o da pek yakında gözükmüyor ...yılların yorgunluğu var heralde ...neyse ben çıktım okula geç kaldım heralde ...

msj 4

biliyorum ama beni motive etmiyor , hep 69 sınırına takılıp kalıyorum , kaç yıl oldu inan çok yoruldum ..hepsi benim beynimde bitiyor bunun da farkındayım ama ne bileyim dedim ya kendimi pek iyi hissetmiyorum , kafam çok dolu ..iyi bir tatile ihtiyaım var , o da pek yakında gözükmüyor ...yılların yorgunluğu var heralde ...neyse ben çıktım okula geç kaldım heralde ...

o hepimizde var canım ama yılmayalım sıcaklarda geldi tabi vücutlar tatil istiyor onunda etkisi var bence, ama umudunu kaybetme aksine hırslan en azından kilo veriyosun almıyosun buda büyük bişey bence :KK34: iyi dersler :KK34:

günaydın kızlar hepinize,hayırlı cumalar:KK16::KK16:

kilo bildirimi yapmaya utanıyorum valla,bu hafta maalesef 900 gr artıdayım,kilom 77 :KK47::KK47:

Günaydınlarrr :KK3:

Hayırlı Cumalar hepimizee kızlarr :KK16:

Patron damlamadan hemen yazayım ben :KK1:

Neslimm 63.7 yim maalsef 200gr artıdayım geçen haftaya göre :KK14: ama Allahtan hafta içindekinden düşüğüm :KK14:

evet haklısın dün spordan sonra tartılmadım :KK34: resmen insanın morali bozuluyor bide ben daha yeni sporcuyumda :KK1::KK1:

ahhh ahhh nerdee keşke haftada 1 kiloo :KK31::KK31::KK31:
bendeki potansiyelle haftada deil günde 1 kilo alabilirim :KK1: tövbee tövbeee :KK1:

canımm ya kusura bakma görmedim ben senin sporunu görsem hemen yazardım ama güncellicem az sonra spor listesini canım ben spor listesini çiğdemden aldım spora önce o baktıgı için hazırda varmış yoksa bende pek anlamam bunun üzerinde değiştiriyorum ama sana özel msjla ya da maille bunu gönderebilirim sende üzerinde değişme yaparsın :KK34:
tamam teşekkür ederim
msj1
tamam canım teşekkür ederim
Özlemcim bu ortaklıkta en çok sen çalışıyon , benim katkım çok az ..seninle gurur duyuyorum , azmin hepimize örnek olmalı ..
bu aralar biraz canım sıkkın , moral sıfır ..bakalım ne olacak halim ...beni ancak haftada birkaç kilo vermek kurtarır . onun içinde biraz mücadele etmek gerekiyor heralde ..neyse inş bu hafta daha iyi olurum ..oturup saatlerce ağlamak istiyorum ..:KK50:
öyle deme moralini yüksek tut yavaş yavaş gitsin ama yeterki gitsin,bende bazen senin gibi olurum ağlayınca açılırım bide bugün istediğin birşeyi ye ama sadece 1 öğün için sonra devam.ara öğünlerine çikolata ekle 1 kare bitter çikolata mutluluk verir
msj 2

kilo bildirimi yapıp çıkıyorum , okula gideceğim ..

geçen hafta : 69.2

bu hafta . 69.0

giden : 200 g ( ne çok )

hedef . 58 ( çok uzaaaak )

en güzel sonuçları almanız dileğiyle görüşürüz ...

uzakkkkkkk değil yakın öyle ddüşünürsen veremezsin hiç biz diyet yapmıyoruz sağlıklı besleniyoruz

Son düzenleme:
Günaydınlarrr :KK3:

Hayırlı Cumalar hepimizee kızlarr :KK16:

Patron damlamadan hemen yazayım ben :KK1:

Neslimm 63.7 yim maalsef 200gr artıdayım geçen haftaya göre :KK14: ama Allahtan hafta içindekinden düşüğüm :KK14:

günaydın mutlum,offf ne olucak bu artılar kuzum yaa,artık dur dememiz lazım,valla gram gram yine başladığımız noktaya dönücez:KK50::KK50:
Kızçelerimm spor listemizin güncellenmiş hali lütfen söylemeyenler bana bu haftaki toplam spor dakikalarını söylesin :KK34:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N-
2spirochet -
3tasan 240
4garden -
5tgdg80
6mlkfth-
7tatlikedi47
8mutlu120
9mervishnaz izinli
10crystallife -

ben bu hafta 4 gün sağlam yürüyüş yaptım en az 1 saat,malum ev arama telaşındayız,ama yazsan ne fayda artıdayım,diyet yapmadıktan sonra yürüyüşte etkisini göstermiyo:KK19::KK19:
msj 2

kilo bildirimi yapıp çıkıyorum , okula gideceğim ..

geçen hafta : 69.2

bu hafta . 69.0

giden : 200 g ( ne çok )

hedef . 58 ( çok uzaaaak )

en güzel sonuçları almanız dileğiyle görüşürüz ...

deryacımm ne bu halimiz kuzum yaa,ne oluyo bize,hadi senin tatile ihtiyacın var ee ben yaptımda geldim ama yine kötüyüm,bak en azından sende tartı durumları iyi,sen her ne kadar beğenmesende kıymetini bil,artıda değilsin:KK34::KK34:inş.en yakın zamanda toparlanıcaz canım,hatta pazartesi değil bugünden start verelim,kendimiz için yapmamız lazımm:KK16::KK16:

günaydın kızlar hepinize,hayırlı cumalar:KK16::KK16:

kilo bildirimi yapmaya utanıyorum valla,bu hafta maalesef 900 gr artıdayım,kilom 77 :KK47::KK47:

günaydın nesli nasıl oldun toparlandınmı biraz boyattın mı saçlarını ve buada 900 gr artı için sana:KK22::KK22::KK22:şaka şaka:KK1::KK1::KK1::KK1:bir haftada 3 kilo almış birir olarak tekrar motive olursan haftaya daha fazlasını verirsin yeterki iste ve tekrar eski nesli ol:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

günaydın nesli nasıl oldun toparlandınmı biraz boyattın mı saçlarını ve buada 900 gr artı için sana:KK22::KK22::KK22:şaka şaka:KK1::KK1::KK1::KK1:bir haftada 3 kilo almış birir olarak tekrar motive olursan haftaya daha fazlasını verirsin yeterki iste ve tekrar eski nesli ol:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

çok şükür daha iyiyim canım,:KK16:bugün su yeşili pantolon üstüne açık narçieği tişört giydim,ayakkabılarda dolgu topul narçiçeği,sabah duşumu aldım,makyajımı yaptım,güne enerjik başladım önceki günlere göre:KK31:,tartı balyoz gibi kafama indi zaten,77 kg ne demek yaa,biraz daha salsam 80 e çıkmam an melesesi:18::18:

şu anda yeşil çayımı yudumluyorum,özlemişim tadını,ben zaten bıraktınmı hepten bırakıyorum,ama şimdi toparlanma zamanı,saçımıda pazar günü boyatıcam,size resim eklerim,eminim ondan sonra çok daha iyi olucam:KK34:

bu arada sen kaç kilosun kuzum :KK34::KK34:

çok şükür daha iyiyim canım,:KK16:bugün su yeşili pantolon üstüne açık narçieği tişört giydim,ayakkabılarda dolgu topul narçiçeği,sabah duşumu aldım,makyajımı yaptım,güne enerjik başladım önceki günlere göre:KK31:,tartı balyoz gibi kafama indi zaten,77 kg ne demek yaa,biraz daha salsam 80 e çıkmam an melesesi:18::18:

şu anda yeşil çayımı yudumluyorum,özlemişim tadını,ben zaten bıraktınmı hepten bırakıyorum,ama şimdi toparlanma zamanı,saçımıda pazar günü boyatıcam,size resim eklerim,eminim ondan sonra çok daha iyi olucam:KK34:

bu arada sen kaç kilosun kuzum :KK34::KK34:

aslında beende senin gibiydim geçen haftalarda midemi resmen çöp kutusuna çevirdim ne bulduysam yedim gece herkes uyuyunca mutfakta yemek yiyordu gece 12 de bu yetmezmiş gibi sabah namaza kalkınca 4 de tekrar yiyordum daha gün içinde ne bulduysam yiyordum.püsküt benden savunma istedi ya çok utandım ve yeter dedim tekrar diyetime geri döndüm.püskütten rica etsekte sendende savunma istese:KK1::KK1::KK1::KK1:

GÜNLER
cuma
pzt
salı
çrş
prş
T_N
+
-
0
-
+
GARDEN
+
-
-
-
-
TATLIKEDİ
-
-
-
+
+
TASAN
+
+
+
+
+
MLKFTH
+
0
-
0
0
CRYSTALLİFE
+
+
-
+
-
TGDG
+
-
+
-
+
spirochet
-
+
+
+
+
MUTLULUK NEREDESİN BENİBUL
+
0
0
+
+

Özlem gerçekten bazı dönemler insana öle oluyo yedikçe yiyesin geliyo ne kadar yesende doymuyosun falan aman inşallah gelmez bida başımızaa:KK34:

Neslim günaydınn kuzummm :KK34: napcaz bu artılarla bilmiyorm gerçekten haklsın gram gram ala ala başa dönmeyelim yaa :KK30::KK30:

Ben 2 gündür yürüyüşe başladım bundan sonra hemen hergün yürümek istiyoru illaki bi faydasını görürüm heralde yaa :KK31: artık agzımızı tutalım cidden çok az zamanım kaldı benm nişana hala armut gibiyim :KK31: haftaya provam var elbise için birazcık verebilmiş olsam bari 6 gün var :KK14::KK14::KK14:

günaydın kızlar, geçmişi okuyup cevaplayıp gelicem :) bu arada gülnihal abla nerelerde ya yoktu o 2 gündür :KK50:

47 dakika hee aferim ozaman sana :KK9::KK9: bida mısır yemezsen afederim seni:KK34:

kızlarr bu hafta nekadar spor yaptınız yazsanızaa :KK34: bi liste güncelleyelim :KK34:

Şimdilik bu şekilde :KK34:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N-
2spirochet -
3tasan -
4garden -
5tgdg-
6mlkfth-
7tatlikedi47
8mutlu60
9mervishnaz izinli
10crystallife -

benimde 90 dakikam vardı üstüne dün akşamın 30 u geldi 120 dakikadayım :)

Neslicim buarada napıyım spor dakikanı hergün 60dkdan sana 240dk yazayım mı sen karar ver:KK34:

ama ben bunu çok yazma taraftarı değilim bilesin yanlış anlama beni kuzum ama amaç spor yapmak olmalı çünkü sağlığın için kilo verebilmemiz için :KK34:

Son düzenleme:
X